Medcezir 1. Bölüm Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
gerçek bu panpa fakir ama gururlu genç olayına sihirli annem fantastikliği katmış senaristler :F
Yarım yamalak izledin diziyi heralde:bağır: Anne çocugunu evden kovuyor çocuk evden gidiyor. Tülay gibi şarkı söylüyor. Masalara oturması yada herhangi başka bir durum söz konusu oldugunda elbette 2 oğluda karşi çıkar çoktan terk ederlerdi:bağır: illa bi kan çıkardı:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Yarım yamalak izledin diziyi heralde:bağır: Anne çocugunu evden kovuyor çocuk evden gidiyor. Tülay gibi şarkı söylüyor. Masalara oturması yada herhangi başka bir durum söz konusu oldugunda elbette 2 oğluda karşi çıkar çoktan terk ederlerdi:bağır: illa bi kan çıkardı:X
o adam ne orada hasan mıydı neydi hşer türlü bize ters :bağır:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yemekte falan izlenir ama yemek 15-20 dakika en fazla. :):) Geceleri o saatler en verimli olarak çalışabildiğim saatler o anki işim neyi gerektiriyorsa onu yaparım. Oturup dizi izlerim zaman zaman kısa kısa ama her hafta bir diziye bağlanamam. Eskiden çoğu diziyi izlerdim o şekilde ama üniversiteden sonra vakit kaybı olduğunu farkettim. :) Sadece haftada bir gün Fenerbahçe maçlarına bağımlıyım o da yeterli şu aşamada. :)
Ne diyim. İnş senlede bir gün forumda Dexter BB GoT gibi türk dizilerinide karşiliklı yorumlaşiriz:X

o adam ne orada hasan mıydı neydi hşer türlü bize ters :bağır:
Masalara gitmemesi gitmemesi için karısını bekleyen koca:confused: Senin demek istediğine karşi benim demek istediğim olay çocuklar annesine karşi gelmiyor ana ne derse olur mantiğinda :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Uzun zamandır böyle etkileyici bir 1.bölüm izlememiştim herhangi diziden. Bayıldım diziye. Çağatay ve Serenay çok yakışmışlar. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Ne diyim. İnş senlede bir gün forumda Dexter BB GoT gibi türk dizilerinide karşiliklı yorumlaşiriz:X

Masalara gitmemesi gitmemesi için karısını bekleyen koca:confused: Senin demek istediğine karşi benim demek istediğim olay çocuklar annesine karşi gelmiyor ana ne derse olur mantiğinda :)
her türlü ters bir durum :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bölümün tamamını izleyemediğimden tam bir yorum yapamam ama izlediğim kadarıyla güzeldi. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Biraz baktım fena bir diziye benzemiyor.

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@Forumdash Boşa bağlanma, ben öyle yaptım. :bağır: Yalan Dünya Cuma'ya gelebilir. :bağır:

Hey Ahpap Zerrini bırakacakmısın ha? :D

••• Tapatalk Mesaj •••

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
O.C'den sonra One Tree Hill'ide çeksinler.:D Uzun süredir basketbol dizisi çekmediler...Lise Defteri,Koçum Benim gibi.:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
O değilde bizim Türkiye'yede çok uygun yerleri var.:D İzlediysen biliyorsundur zaten.Yok babası terkeder,oğlundan saymaz falan.Küçük emrah gibi.:D
Yok izlemedim.Cnbc-e de hep gördükçe "benim bilmediğim yeni dizi" der , baska sahneye geçtikten sonra jeton düşer:X

Forumdash tarafından mobilden yazılmıştir

Godiva

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24
Puanı
119
Yorumlar ne kadar abartılı, yok çok etkilendim, yok bayıldım.!
Bayılacak, etkilenecek ne var. Dizi başalamadan öncede Cuma günün 1. olacağı belliydi.
Ayyapım, Ece Yörenç, Melek Gençoğlu birde Çağatay ULUSOY faktörü var.
Aşk dizileri de zaten tutar hele birde esas oğlan yakışıklı kızda güzel olursa tamam.

berenist

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
154
Çağatay Ulusoy'un imajı çok harika olmuş ve oyunculuk konusunda da kendini bayağı bir geliştirmiş.Oyunculuklar çok iyi,Konusu da güzel ilerliyor.Yılın en iyi işlerden biri olacağı kesindi.Herşeyden önce ''Yaman&Mert'' arkadaşlığını çok sevdim.Dram var içinde hafifte olsa.Yolu çok açık bence..