Meşhur Elbiseyi Hangi Renklerde Görüyorsunuz?

Elbiseyi hangi renk görüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    25
Mavimsi beyaz - altin sari
Her zaman beyaz ve altın sarısı görürdüm. Sonra sen gibi oldu ve sonra mavi siyah :S bugün 3. Gün öyle (uyku düzenim altüst oldu bu hafta, etken mi bilmiyorum)
------

böyle şeyler beni bulur

Linkteki bilimsel (?) açıklama bu galiba.
Erken kalkarsan güneşe daha fazla maruz kalırsın ve beyaz - sarı görürsün falan filan.
Aynen.

https://twitter.com/x/status/1629897742809018375
Bugün baya güneşli, maruz kalacağım. Bakalım ne olacak

Reactions: MEnes
Canım yoldaşlarımla aynı görüşteyiz elbette
@Sherlock

Çok fazla uyuyorsun. Normal insanlar gibi 7-8 saat uyu bir de öyle bak elbiseye
Konudaki linkte erken yatıp erken kalkanların sarı beyaz gördüğünü söylüyor.
Yani benim 11 saatin sonunda mavi siyah görmem gerekiyor ama görmüyorum.

Bu resmi bazıları nasıl mavi siyahsa benim gözlerde sıkıntı var. Yüz defa inceledim yine öyle bir şey göremedim. Bir de biyolojik saat falan demişler benim kadar dengesiz yatan biri yoktur.

Bunu ilk başlarda altın sarısı beyaz olarak görürdüm. Sonra ne oldu bilmem artık mavi siyah görüyorum :S daha öyleymiş

@RüzgarGülü seni buraya alalım

Reactions: RüzgarGülü
Bende biliyorum niye öyle oldu. Konu açıldığında sizin gibiydim ama sonrası değişti
Sonradan nasıl değişiyor ki resmi bile yakınlaştırıp baktım benim gördüğüm sarı. Mavi gören varsa da mavidir çok problem değil için

Ama bu konu hakkında değinmek gerekirse ışık etkilemiş olabilir belki güneş yada sarı ışık geliyorsa ki resimde bunu goremiyoruz. Resimde görünen renk sarı mavi diyenle tanışıp çay içmek isterim çay samimidir çünkü

Reactions: 12.Adam and Dosi
Karşında işte mavi diyen

Eski yazılarıma baktım. İlk mavi gördükten sonra yine sarı görmüşüm ama diğer gün artık ebedi mavi olmuş.
Yeğenimde benim gibi olmuştu. İlginç bir durum. Eve gittiğimde ona tekrar soracağım. Bakalım o da daha aynımı.

Reactions: RüzgarGülü
Yeğenin sana çekmiş

Önce sarı sonra mavi sonra sarı ve en son mavi görüp maviye karar vermen tam kadın karakteri

Çilek yiyim ama muz gibi olsun

Reactions: Dosi and 12.Adam