Max Kruse Sözleşmesini Feshetti!

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Emre'li Volkan'lı yapılanmayı görüp koşarak uzaklaşmak istemesi normal. Bize İtalyan oyuncular lazım anca İtalyan mafyasına alışkın oyuncular kurduğumuz bu yapılanmayı doğal karşılayabilir. :):)

Ne hayaller beslemiştik Ali Koç geldiğinde ama Aziz Yıldırım'ın az karizmatiği çıktı...
Haklısın ama Kruse'de de hiç suç yok denemez. Kaldı ki ayrılış nedeninin Şubat'dan itibaren parasını alamayışı olduğunu belirtmiş. Bu durumu dünyada yaşayan ne ilk ne son futbolcu. Olayı biraz fazla abartmış gibi geldi bana. Benim profil fotoğrafım burada Kruse idi az evvel değiştirdim. Kruse'yi bayağı sevdim ve benimsedim gerçekten iyi bir 10 numara Kruse ama sezon içi çok inişli çıkışlıydı ve disiplinsiz çok hareketi oldu. Biraz da şanssızlığı var gerçekten kötü yönetilen bir döneme denk geldi.

• Beğendim
Reactions: bazinga and Araf

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,788
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haklısın ama Kruse'de de hiç suç yok denemez. Kaldı ki ayrılış nedeninin Şubat'dan itibaren parasını alamayışı olduğunu belirtmiş. Bu durumu dünyada yaşayan ne ilk ne son futbolcu. Olayı biraz fazla abartmış gibi geldi bana. Benim profil fotoğrafım burada Kruse idi az evvel değiştirdim. Kruse'yi bayağı sevdim ve benimsedim gerçekten iyi bir 10 numara Kruse ama sezon içi çok inişli çıkışlıydı ve disiplinsiz çok hareketi oldu. Biraz da şanssızlığı var gerçekten kötü yönetilen bir döneme denk geldi.
Bence takımda mutlu olsaydı maaş alamamasına bir süre daha göz yumabilirdi. Fırsatı bulmuşken kaçtı.

Gelir gelmez Türkçe öğrenmeye çalışan kaç tane futbolcu gördük? Bence buraya gerçekten istekli bir şekilde geldi ama beklediği ortamı bulamadı. Zaten tek bir futbolcunun takımı kurtaramadığını yıllardır görüyoruz. Victor Moses mesela ilk geldiğinde "aha sonunda bulduk kurtarıcıyı" dedik ama o da 3-4 maç sonra takımın geri kalanına uyum sağladı ve bu sezon özellikle tamamen yokları oynadı...

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İstiklal Marşı okuyor diye yere göğe sığdıramadığımız adam, yeri geldi bıraktı gitti. Takımı bir kalemde sildi gitti. İşler iyi giderken krallar gibi oynuyor, işler kötüye giderken parayı bahane ederek takımı bırakıp gidiyor. Apandisit ameliyatı olacağı haberi çıktığında ve yönetimin bundan bihaber olmasından anlaşılıyordu aslında bir şeylerin olacağı ve oldu da. Yönetimin amatörce tavrı yüzünden, teknik ekibin ve futbolcuların amatörlükleri yüzünden takım bu hale geldi. Sonuç olarak en üretken oyuncularımızdan biri formu düşük olsa da elimizden kaydı gitti. Alman disiplinine de sahip değildi zaten, özel hayatı, gece hayatıyla da fazla gündemdeydi. Tribünlere oynamayı, şov yapmayı da seviyordu. Ülkece şov meraklısı olduğumuz için tribünlere oynayanları, şov yapanları hep alkış tuttuk, bağrımıza bastık ve sonuç olarak patlak verdi.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg