Max Kruse Sözleşmesini Feshetti!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1592491740163.png

Fenerbahçe'nin Alman futbolcusu Max Kruse, sözleşmesini feshettiği açıklandı!

Fenerbahçe'nin resmi sitesinde yapılan açıklamada, Alman futbolcu Max Kruse'un tek taraflı olarak sözleşmesini feshettiğini açıkladı. Alman futbolcu Max Kruse, Trabzonspor maçına apandisit ameliyatı olduğu gerekçesiyle alınmamıştı.

Kruse, bu sezon Fenerbahçe'ye transfer olmuş. ligde 20 maçta 7 gol 7 asistlik performans sergilemişti.

Resmi açıklama: Max Kruse Hakkında Bilgilendirme

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Fena değildi aslında ama yinede bekleneni verdiğini düşünmüyorum. Sezonun ilk maçlarında oldukça iyiydi ama sonrasında düşüş yaşadı. :)

Düşük maliyetli ve iyi iş çıkartacak isimlere ihtiyacımız var. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şaka gibi bir yönetimle karşı karşıyayız :A Elimizde zaten 3-4 tane adam var onun da tekini kaybettik :A

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Şu 7 maçta rezil sonuçlara devam edilirse erken seçim yakındır :D

İlk yarı aslında çok iyiydi takım, ikinci yarıya da iyi başladı ama Başakşehir maçından sonra ne olduysa oldu ve 7 maç kazanamadık taa ki Kayseri maçına kadar işte. :(

O 7 maçın 3'ünü kazansaydık, bugün hala zirve şansımız vardı. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk yarı aslında çok iyiydi takım, ikinci yarıya da iyi başladı ama Başakşehir maçından sonra ne olduysa oldu ve 7 maç kazanamadık taa ki Kayseri maçına kadar işte. :(

O 7 maçın 3'ünü kazansaydık, bugün hala zirve şansımız vardı. :)
Takımda bütünlük yok çünkü tek açıklaması bu. Hoca rahat değil futbolcular rahat değil bu ortamda başarı mümkün değil.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Max Kruse'un Süper Lig'deki başka bir kulüple görüştüğü iddia ediliyor. Ne kadar doğru bilinmez ama doğruysa ve Max Kruse, o bahsedilen takıma transfer olursa, hele de Fenerbahçe ile anlaşamayan bir kulüp olursa, Fenerbahçe taraftarının gözünden daha da düşer. Bu yaptığı hareketle zaten düştü, daha da düşer.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Luiz Gustavo ve Vedat Muriqi de giderse Fenerbahçe seneye kümede kalma mücadelesi verecektir muhtemelen, Ali Koç yönetiminin giden herhangi bir oyuncunun yerine onunla eşit seviyede veya ondan daha üst düzey birisini transfer edebildiğini görmedim henüz.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Max Kruse'un Süper Lig'deki başka bir kulüple görüştüğü iddia ediliyor. Ne kadar doğru bilinmez ama doğruysa ve Max Kruse, o bahsedilen takıma transfer olursa, hele de Fenerbahçe ile anlaşamayan bir kulüp olursa, Fenerbahçe taraftarının gözünden daha da düşer. Bu yaptığı hareketle zaten düştü, daha da düşer.

Bizim büyük takımlardan birinin alacağını sanmıyorum. Almanya'da kariyerine devam eder. :)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre Bol'a bakma :A Beşiktaş yeni transferler için 500 bin euro hadi taş çatlasın 1 milyon euro verebilir artık Max Kruse'ye falan paraları yetmez.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Luiz Gustavo ve Vedat Muriqi de giderse Fenerbahçe seneye kümede kalma mücadelesi verecektir muhtemelen, Ali Koç yönetiminin giden herhangi bir oyuncunun yerine onunla eşit seviyede veya ondan daha üst düzey birisini transfer edebildiğini görmedim henüz.
Topal gitti Gustavo geldi onun haricinde yok cidden :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bizim büyük takımlardan birinin alacağını sanmıyorum. Almanya'da kariyerine devam eder. :)
Gerçi bu iddiayı atan da A Spor. İnanmak da komik olur. :D

• Güldürdün
Reactions: emreemreu

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Ya kendini adamın yerine koysana. :A Takımın teknik direktörleri Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel, hele hele son maçta yaşanan rezaletleri de görünce koşarak gitmek istemiştir. Tepki gösterilecek hiçbir şey yok bence, hatta ben çoğu Fenerbahçe taraftarının hak vereceğini düşünüyorum kendisine.

• Beğendim
Reactions: Araf and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya kendini adamın yerine koysana. :A Takımın teknik direktörleri Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel, hele hele son maçta yaşanan rezaletleri de görünce koşarak gitmek istemiştir. Tepki gösterilecek hiçbir şey yok bence, hatta ben çoğu Fenerbahçe taraftarının hak vereceğini düşünüyorum kendisine.
Ben hak verdim hocam :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Emre Bol'a bakma :A Beşiktaş yeni transferler için 500 bin euro hadi taş çatlasın 1 milyon euro verebilir artık Max Kruse'ye falan paraları yetmez.
Emre Bol değil, Ahmet Selim kul. Dediğin gibi Max Kruse'a tam anlamıyla para çıkmaz. Çıksa çıksa, Başakşehir'den çıkabilir para. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Gerçi bu iddiayı atan da A Spor. İnanmak da komik olur. :D

Ben de gerçekten kaynak var sandım. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf