TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
"Kırmızı Odadan Hikayeler" :A

0001895513001-1.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bölüm ortası reklam açtılar kıyamet kopacak. :eek: Reklamlı gidince 14 alamaz kesin hay Allah. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Gülben "Ben artık normal bir insan olacağım.'' dedikten sonra çığrığından çıkması peki. :A

Gerçi kendini düşünürken bile ailesini göz ardı edemiyor, Safiye de beklediğim gibi bu çocuk sayesinde yavaş yavaş normalleşme sinyalleri veriyor, sonuç hayal kırıklığı olsa da dizi kendini izlettiriyor açıkçası. Güzel bölümdü yine. :D

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Dizi fena gitmiyor yalnız Gülben’in takıntılı halleri sıktı artık. Fazla aşk konularına girmeye başladılar o yüzden kendi adıma eski tadı alamıyorum. Naci gelince Safiye’nin normalleşmesini izleyeceğiz belli ki, belki bu sayede dizi daha ilgi çekici bir hal alır bekleyip göreceğiz...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Dizi fena gitmiyor yalnız Gülben’in takıntılı halleri sıktı artık. Fazla aşk konularına girmeye başladılar o yüzden kendi adıma eski tadı alamıyorum. Naci gelince Safiye’nin normalleşmesini izleyeceğiz belli ki, belki bu sayede dizi daha ilgi çekici bir hal alır bekleyip göreceğiz...
Safiye'nin başka bir şekilde normalleşmesini beklerdim, çok basit oldu bu. Gülben her haliyle tatlı, yakında Esat da aşık olur ona. Kaçan kovalanır görürsün. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Safiye'nin başka bir şekilde normalleşmesini beklerdim, çok basit oldu bu. Gülben her haliyle tatlı, yakında Esat da aşık olur ona. Kaçan kovalanır görürsün. :A
Yok be Gülben dizideki en sevilesi karakter zaten onu inkar etmiyorum. Ama son iki bölümdür takıntılı aşkı biraz abartı oldu sanki. Bence de öyle olacak, Neriman ile de Ege de olacak gibi yakında. :A Galiba sonunda normal bir çift göreceğiz. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Yok be Gülben dizideki en sevilesi karakter zaten onu inkar etmiyorum. Ama son iki bölümdür takıntılı aşkı biraz abartı oldu sanki. Bence de öyle olacak, Neriman ile de Ege de olacak gibi yakında. :A Galiba sonunda normal bir çift göreceğiz. :A
Sevmiyorum böyle zincirleme aşkları, sadece dizilerde oluyor böyle şeyler. :A

Gülben'in aşkı abartıldı evet ama ben izlemekten sıkılmadığım için şikayet etmiyorum, Esat'la olan ilişkisi bir şekilde başlayacaktı zaten. :A

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Sevmiyorum böyle zincirleme aşkları, sadece dizilerde oluyor böyle şeyler. :A

Gülben'in aşkı abartıldı evet ama ben izlemekten sıkılmadığım için şikayet etmiyorum, Esat'la olan ilişkisi bir şekilde başlayacaktı zaten. :A
Esat’a da üzülüyorum ya, sonuçta Gülben en yakın arkadaşının ablası. Onun yerinde olsam ne yapardım bilmiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem