Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ela ve İlker'in tanışması... :(

İlayda'nın son iki partneri neden bu kadar iyi?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İrem ve Ela'nın sarılması. :T

Mahkeme sahnesine berbat demek isterdim ama yalana gerek yok, bunları cidden hak etmedi bu dizi...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dizi uzasaydı İlker'i sonradan suçsuz yapıp o şiddete rağmen o iki kızlardan biri ile evlendirirlerdi :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Ben daha kötü bir final bekliyordum, toparlayabilecekleri kadar toparlamışlar. Hale - Harun ilişkisi, Cenk'in kaçması, deri eldivenli kişi, Birce'nin yokluğu vs. Tek bölüme sığdırılanlara bakınca yeterli bir final. Keşke Star'da falan yayınlansaydı, o zaman bu reytingleri alsa 2. sezonu bile olurdu. Tabi Sırma Yanık'ın saçmalama potansiyelini düşününce olmaması daha da iyi olabilir :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben daha kötü bir final bekliyordum, toparlayabilecekleri kadar toparlamışlar. Hale - Harun ilişkisi, Cenk'in kaçması, deri eldivenli kişi, Birce'nin yokluğu vs. Tek bölüme sığdırılanlara bakınca yeterli bir final. Keşke Star'da falan yayınlansaydı, o zaman bu reytingleri alsa 2. sezonu bile olurdu. Tabi Sırma Yanık'ın saçmalama potansiyelini düşününce olmaması daha da iyi olabilir :)
Deri eldivenli kişiyi bende anlamadım. Ama herkes "Ela, ilk sevgilisini aklamak için kafasından uydurdu" yazmış. Daha açıklayıcı bir final olabilirdi. Hele bugün aldığı oranlardan sonra.

• Beğendim
Reactions: ozmoturk

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,151
Puanı
410
Deri eldivenli kişiyi bende anlamadım. Ama herkes "Ela, ilk sevgilisini aklamak için kafasından uydurdu" yazmış. Daha açıklayıcı bir final olabilirdi. Hele bugün aldığı oranlardan sonra.
Herşeyin açık bırakıldığı, normal bir bölüm yerine olayların çoğunun belli olduğu bir final olmuş en azından. Keşke en azından Haziran sonuna kadar bıraksalardı da daha açıklayıcı bir son izleyebilseydik. FOX'un aceleciğiyle bu kadar olmuş :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy