Masum Değiliz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kendi grubumu kurarım artık ve orda Başkan olurum :A :A
:eek:
Sizin grubun elemanları kim? gelip görsünler bu rezilliği :A
Bunun kuracağı gruptan gram hayır gelmez. Açıldığı günün ertesi kepenkleri indirirler.

Oylamayı iptal edebilirsiniz :A Üstat'tan onay alınmıştır:A

@Dosi @eskici
Haha yok daha neler. Her kişi 1 puan. En beğenilen 1 gerisi 0 :A Bak kerem'i hatırlattın. oy sayım 6 oldu galiba:F
birkaç güne hesaplarım ama seninki 1 :A
Bu forumun en espritüel adamı olduğum için bu tarz işler benden sorulur. Hiçkimsenin oyu benimkiyle bir tutulamaz. Faruk'a 10 puanım helal olsun.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Bunun kuracağı gruptan gram hayır gelmez. Açıldığı günün ertesi kepenkleri indirirler.

Bu forumun en espritüel adamı olduğum için bu tarz işler benden sorulur. Hiçkimsenin oyu benimkiyle bir tutulamaz. Faruk'a 10 puanım helal olsun.
Pray for Darklegend:praying:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,321
Puanı
1,060
Diktatörlük yapıyorsun suan:A Kuralları belirleyemezsin tek başina:A
yarışma başlayınca deseydin. Ertesi gün bir kişi tek seninkini beğenince hemen o kişi 10 puan diyemezsin. Ben insanlara sırala falan demedim. En iyi kiminki dedim, haliyle en beğenilen 1 puanı kapıyor, ki sen bile benimkinin iyi olduğunu söyledin.
Az adaletli ol be :T:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
yarışma başlayınca deseydin. Ertesi gün bir kişi tek seninkini beğenince hemen o kişi 10 puan diyemezsin. Ben insanlara sırala falan demedim. En iyi kiminki dedim, haliyle en beğenilen 1 puanı kapıyor, ki sen bile benimkinin iyi olduğunu söyledin.
Az adaletli ol be :T:
Kendiminkini beğenemeyeceğime göre :A @eskici yi beğeneceğime seninkini beğendim. Adelet budur:A