Masum Değiliz'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Kendi grubumu kurarım artık ve orda Başkan olurum :A :A
😱
Sizin grubun elemanları kim? gelip görsünler bu rezilliği :A
Bunun kuracağı gruptan gram hayır gelmez. Açıldığı günün ertesi kepenkleri indirirler.

Oylamayı iptal edebilirsiniz :A Üstat'tan onay alınmıştır:A

@Dosi @eskici
Haha yok daha neler. Her kişi 1 puan. En beğenilen 1 gerisi 0 :A Bak kerem'i hatırlattın. oy sayım 6 oldu galiba:F
birkaç güne hesaplarım ama seninki 1 :A
Bu forumun en espritüel adamı olduğum için bu tarz işler benden sorulur. Hiçkimsenin oyu benimkiyle bir tutulamaz. Faruk'a 10 puanım helal olsun.

Diktatörlük yapıyorsun suan:A Kuralları belirleyemezsin tek başina:A
yarışma başlayınca deseydin. Ertesi gün bir kişi tek seninkini beğenince hemen o kişi 10 puan diyemezsin. Ben insanlara sırala falan demedim. En iyi kiminki dedim, haliyle en beğenilen 1 puanı kapıyor, ki sen bile benimkinin iyi olduğunu söyledin.
Az adaletli ol be :T:

yarışma başlayınca deseydin. Ertesi gün bir kişi tek seninkini beğenince hemen o kişi 10 puan diyemezsin. Ben insanlara sırala falan demedim. En iyi kiminki dedim, haliyle en beğenilen 1 puanı kapıyor, ki sen bile benimkinin iyi olduğunu söyledin.
Az adaletli ol be :T:
Kendiminkini beğenemeyeceğime göre :A @eskici yi beğeneceğime seninkini beğendim. Adelet budur:A

Kendiminkini beğenemeyeceğime göre :A @eskici yi beğeneceğime seninkini beğendim. Adelet budur:A
@eskici ninki en berbati ve egoistlik yapıp kendininkine iyi dedi :A Bende sana veriyorum oyumu :D
Neyse oyunbozanlık yaptığınız için yarışma iptal :D
Kazanan benim :A:A sizde kendinizi avutun :A