Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1607939366624-png.96313

'Masterchef Türkiye'ye sürpriz konuklar!

Yapımcılığını Bloom Medya'nın üstlendiği, jüri üyeliğini ise Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı ve dünya mutfağına yeni şefler kazandıran yarışma programın Cumartessi günü yayınlanacak olan yeni bölümüne Mert Öcal, Berkan Karabulut, Ardahan Özkanbaş, Evrim Keklik ve Cemal Can Canseven konuk olacak.

'Master Chef Türkiye' yeni bölümüyle Cumartei 20.00'de TV8'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masterchef’in eski yarışmacılarını getirmenizi anlarım da Survivor yarışmacıları ne alaka. :F Geçen de aileleri gelmişti sanki Survivor’da yarışıyorlar da ağlıyorlardı. :F İyice saçmaladılar.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Masterchef’in eski yarışmacılarını getirmenizi anlarım da Survivor yarışmacıları ne alaka. :F Geçen de aileleri gelmişti sanki Survivor’da yarışıyorlar da ağlıyorlardı. :F İyice saçmaladılar.
Yaklaşık 5 aydır Pandemi Çekim kuralları gereği ayrı evde izole yaşadıkları için fiziksel görmüyorlar.Ondandı ağlamaları.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ay başından beri Instagram'da 'Survivor' yarışmacıları ile yılbaşı özel bölüm çekimi olacak diyorlardı, büyük ihtimalle yalan çıktı o.

Gelen isimler arasında da Berkan dışında iyi bir isim yok, iyi ki bu iticilerin arasına Barış ve Nisa gelmemiş, yoksa tekrardan bunları izlemek zorunda kalacaktık. :bhr:

Son haftalarda reytingi düşük diye hatırlıyorum Cumartesi günleri, bu hamle yükseltir mi acaba? @The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Ay başından beri Instagram'da 'Survivor' yarışmacıları ile yılbaşı özel bölüm çekimi olacak diyorlardı, büyük ihtimalle yalan çıktı o.

Gelen isimler arasında da Berkan dışında iyi bir isim yok, iyi ki bu iticilerin arasına Barış ve Nisa gelmemiş, yoksa tekrardan bunları izlemek zorunda kalacaktık. :bhr:

Son haftalarda reytingi düşük diye hatırlıyorum Cumartesi günleri, bu hamle yükseltir mi acaba? @The_Erinch
Şöyle diyeyim; ben bugün izlemedim. Sanırım artık sona geldiği için.
Pazar günleri artıyor ratingi ki bu pazar eski kıvamındaydı; ama bu hamle cmrt için oran arttırr. senin sevdiğin yarışmacı olmasada birçok kitlesi olan yarışmacıları getirmiş

berkan babuş cemal can evrim mert falan boş tipler değil.

mert deyince aklıma @Dosi

evrim deyince @dreamy
babuş @Sherlock
berkan @MasacRE
cemal can @Hazem

geldi... survivor başlasada gene bir 3000 mesaj yazsak :F :F :F :F :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazar günleri artıyor ratingi ki bu pazar eski kıvamındaydı; ama bu hamle cmrt için oran arttırr. senin sevdiğin yarışmacı olmasada birçok kitlesi olan yarışmacıları getirmiş

evrim deyince @dreamy
babuş @Sherlock
berkan @MasacRE
cemal can @Hazem

Sona gelindiği ve Ağustos ayından beridir devam ettiği için bir çok izleyici sıkılmış, bırakmış. Ama Pazar günleri elemeleri kaçırmıyor o kesin. Bu hamle ile ben en azından 1 - 2 reyting arttıracağını düşünüyorum en son haftaya göre.

Berkan dışında (belki Mert'i de sayabiliriz) dolu biri yok bence. :A

@dreamy Cumartesi günü ekran başında olur, hatta hafta içi her gün Uçankuş bile izliyordur o. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yaklaşık 5 aydır Pandemi Çekim kuralları gereği ayrı evde izole yaşadıkları için fiziksel görmüyorlar.Ondandı ağlamaları.
Ben o detayı unutmuşum, ama en azından aileleriyle görüntülü konuşuyorlardır ya sonuçta yasak değil, ıssız adada değiller. :A Survivor yarışmacıları gibi ağlayıp dramatik müzik koymuşlardı o garip geldi bana. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Ben o detayı unutmuşum, ama en azından aileleriyle görüntülü konuşuyorlardır ya sonuçta yasak değil, ıssız adada değiller. :A Survivor yarışmacıları gibi ağlayıp dramatik müzik koymuşlardı o garip geldi bana. :A
O işin show boyutu işte... ama insan özler be Özgürcüm..Erayın annesine koşusu çok efsaneydi .

• Beğendim
Reactions: Özgür

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Sona gelindiği ve Ağustos ayından beridir devam ettiği için bir çok izleyici sıkılmış, bırakmış. Ama Pazar günleri elemeleri kaçırmıyor o kesin. Bu hamle ile ben en azından 1 - 2 reyting arttıracağını düşünüyorum en son haftaya göre.

Berkan dışında (belki Mert'i de sayabiliriz) dolu biri yok bence. :A

@dreamy Cumartesi günü ekran başında olur, hatta hafta içi her gün Uçankuş bile izliyordur o. :A
Abartma bir magazin programına sunucu Evrim dahi olsa katlanamam. :A Ama tabii ki cumartesi günkü bölümü izleyeceğim o konuda haklısın :A

evrim deyince @dreamy
babuş @Sherlock
berkan @MasacRE
cemal can @Hazem

Gerçekten ya bir an önce başlasa keşke, buna çok ihtiyacım var. :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Abartma bir magazin programına sunucu Evrim dahi olsa katlanamam. :A Ama tabii ki cumartesi günkü bölümü izleyeceğim o konuda haklısın :A

Gerçekten ya bir an önce başlasa keşke, buna çok ihtiyacım var. :A
TV'yi artık o saatte açmıyorum, açınca da bazen denk geliyorum ama katlanabilecek değil ya... Cidden re-za-let. :A

• Olmamış
Reactions: dreamy