TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Evet doğru :) Ben de üniversiteyi de tabi ki Eskişehir'de okudum. Kendi şehrimin ünü ortadayken başka şehre gidemezdim :)

Anket şu an ;

Evet sıkılır %38
Hayır sıkılmaz %62

Tantuniye sıkmaz mısın? 😲😲
Ama yaparken sıkmaktan bahsediyoruz değil mi ankette? Sonuçta yerken üzerinden limon sıkılır. Eskişehir'de sanırım adana deyince yanına meyhane pilavı geliyordur :D

Screenshot_2024-09-23-23-22-58-50_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
------

Tantuni ye bende limon sıkmam :D

• Okudum
Reactions: Royal Highness
Ama yaparken sıkmaktan bahsediyoruz değil mi ankette? Sonuçta yerken üzerinden limon sıkılır.
Hayır yaparken değil, yerken sıkılır mı sıkılmaz mı tartışması çıktı ve anket açtılar Instagram'da :)

Tırnak pidenin arasına Adana kebabı ve sumaklı soğanı koyduktan sonra üzerine limon sıkılır mı sıkılmaz mı :D

Eskişehir'de sanırım adana deyince yanına meyhane pilavı geliyordur :D
Meyhane pilavının görüntüsünü hatırlayamadım, şimdi internetten baktım. Parantez içinde domatesli bulgur pilavı yazıyor :)

Valla genelde sade bulgur pilavı ile servis ediliyor ama domatesli de servis edilen yerler vardır mutlaka :)

Somer Şef bulgur pilavı ile servis edilmez dedi :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Tantuniye sıkmaz mısın? 😲😲
Ben tantuniye bol limon sıkarım :A @The_Erinch
------

Gece yarısı kebap istemem peki
İnsanım canını istettiriyorlar :F

Geçen pazartesi de lahmacun yapmışlardı. Ben ertesi akşam tanıdık pideci bir abimize gittim lahmacun için. Paket yaptırıp eve götürecektim. Dedi ki "Dün akşam MasterChef'te lahmacun çıkmış herhalde, bugün çok sattık. Lahmacun harcım bitti. En fazla 3 tane çıkarabilirim. Sonuncuları sana yapıyorum" :A
Ben şok :F :F

Son düzenleme:
Hayır yaparken değil, yerken sıkılır mı sıkılmaz mı tartışması çıktı ve anket açtılar Instagram'da :)

Tırnak pidenin arasına Adana kebabı ve sumaklı soğanı koyduktan sonra üzerine limon sıkılır mı sıkılmaz mı :D

Meyhane pilavının görüntüsünü hatırlayamadım, şimdi internetten baktım. Parantez içinde domatesli bulgur pilavı yazıyor :)

Valla genelde sade bulgur pilavı ile servis ediliyor ama domatesli de servis edilen yerler vardır mutlaka :)

Evet pilav olmaz zaten. Akdenizi geçince Antalya hariç hemen pilav başlıyor :D

Evet yerken limon sıkılır ama tercih meselesi buna takılmamak gerek :D
------

------

Meleğin gözü sadece Gökberk görüyor...
Şöyle Soğanlı olacak :D

• Güldürdün
  • Aynen
Reactions: RüzgarGülü
Akın bu sefer iyi bir takım kurdu..
Zübeydenin tavırlarını itici buldum
3 0 olmasa bile Mavi nin kazanmasını istiyorum bu Hafta.

Ama yaparken sıkmaktan bahsediyoruz değil mi ankette? Sonuçta yerken üzerinden limon sıkılır. Eskişehir'de sanırım adana deyince yanına meyhane pilavı geliyordur :D

Ekli dosyayı görüntüle 129534
------

------

Meleğin gözü sadece Gökberk görüyor...

Akın bu sefer iyi bir takım kurdu..
Zübeydenin tavırlarını itici buldum
3 0 olmasa bile Mavi nin kazanmasını istiyorum bu Hafta.
Aaaaa Beyza işi uzatınca bunlar da @serhatt team e geçmiş :A :F @Dosi @Zeyno @Angelica @Bully @Yakamoz-Asi

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Mehmet şef niye kudurmuş :F
Bera'ya kızdı :A Dün akşam 'Çay Saati' konseptini Kırmızı Takım kazandı. Mavi Takım dokunulmazlık oyununa çıktı. Ana ürün çikolataydı. Bera çikolatalı ravioli yapacaktı ama hamuru istediği gibi olmadı.
O anda ağlamaya başladı. Mehmet Şef ve Danilo Şef yanına gitti, moral verdi. Hatta Mehmet Şef sarıldı, "Bir kez daha dene, sen daha gençsin hemen modunu düşürme" dedi. Yukarıdaki yarışmacılara Bera'ya moral alkışı yaptırdı.

Sonrasında süre bittiğinde Bera tabağını bilerek ocağın üstünde bıraktı. Tadım sırası ona geldiğinde tabağının ocağın üstünde kaldığını söyledi. Danilo Şef "Yine de bir getir bakalım" dedi. Tabii ki süre bittiğinde ocağın üstünde bıraktığı için kurallara göre şefler tatmadı.

Mehmet Şef Bera'ya fırça atmaya başladı. Bera yine ağlamaya başladı. Mehmet Şef "Sen yapamayıp moralin bozulduğunda biz senin yanına geldik, sana moral verdik. Yapamadığını zaten biliyoruz. Sen neden tabağını ocağın üstünde bırakıyorsun. Bizim iyi niyetimizi suistimal mi ediyorsun? Tabağın kötü bile olsa bizim önümüze getireceksin." dedi. Danilo Şef de "Her zaman iyi tabak çıkaramayabilirsin. İnsanız hepimiz hata yapıyoruz. Ama senin kötü tabağını önümüze getirmeni tercih ederiz" dedi. Bera ağlayarak yerine geri döndü.

@xemrexxx @RüzgarGülü @The_Erinch
@Zeyno @Angelica @dnzmrtozt

Bera'ya kızdı :A Dün akşam 'Çay Saati' konseptini Kırmızı Takım kazandı. Mavi Takım dokunulmazlık oyununa çıktı. Ana ürün çikolataydı. Bera çikolatalı ravioli yapacaktı ama hamuru istediği gibi olmadı.
O anda ağlamaya başladı. Mehmet Şef ve Danilo Şef yanına gitti, moral verdi. Hatta Mehmet Şef sarıldı, "Bir kez daha dene, sen daha gençsin hemen modunu düşürme" dedi. Yukarıdaki yarışmacılara Bera'ya moral alkışı yaptırdı.

Sonrasında süre bittiğinde Bera tabağını bilerek ocağın üstünde bıraktı. Tadım sırası ona geldiğinde tabağının ocağın üstünde kaldığını söyledi. Danilo Şef "Yine de bir getir bakalım" dedi. Tabii ki süre bittiğinde ocağın üstünde bıraktığı için kurallara göre şefler tatmadı.

Mehmet Şef Bera'ya fırça atmaya başladı. Bera yine ağlamaya başladı. Mehmet Şef "Sen yapamayıp moralin bozulduğunda biz senin yanına geldik, sana moral verdik. Yapamadığını zaten biliyoruz. Sen neden tabağını ocağın üstünde bırakıyorsun. Bizim iyi niyetimizi suistimal mi ediyorsun? Tabağın kötü bile olsa bizim önümüze getireceksin." dedi. Danilo Şef de "Her zaman iyi tabak çıkaramayabilirsin. İnsanız hepimiz hata yapıyoruz. Ama senin kötü tabağını önümüze getirmeni tercih ederiz" dedi. Bera ağlayarak yerine geri döndü.

@xemrexxx @RüzgarGülü @The_Erinch
@Zeyno @Angelica @dnzmrtozt
Ağlamak moda bu aralar. Bera agladiysa gider :F

• Aynen