TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Sonunda şu yarışmanın gömüldüğünü gördüm daha bir şey istemem. Hasan da bir an önce kendisini kurtarır umarım.

• Olmamış
Reactions: Angelica
Hâlâ elenen isimlere şaşıranlar var. Kardeşim Dilara son dörde bir şekilde bırakılacak yoksa bu kadar kayırmanın bir anlamı olmaz. Rezalet bir sezon. Danilo'nun bende zaten fazla hükmü yoktu ama diğer iki şefi de artık ciddiye almıyorum. Tek dileğim Barbaros veya Kıvanç'ın kazanması.

Hasanda elenir merak etme emre

X'te birkaç hesap var takip ettiğim, sezon başından beri yere göğe sığdıramıyorlardı şimdi gömüyorlar. :A

Hâlâ elenen isimlere şaşıranlar var. Kardeşim Dilara son dörde bir şekilde bırakılacak yoksa bu kadar kayırmanın bir anlamı olmaz. Rezalet bir sezon. Danilo'nun bende zaten fazla hükmü yoktu ama diğer iki şefi de artık ciddiye almıyorum. Tek dileğim Barbaros veya Kıvanç'ın kazanması.
Tahsinün instagram hesabı uçmuş o kadar tepki geldi demek ki kapamış :F :F @Yakamoz-Asi @The_Erinch

Tahsinün instagram hesabı uçmuş o kadar tepki geldi demek ki kapamış :F :F @Yakamoz-Asi @The_Erinch
Ohhhh
Happy Dance GIF by TRT

------

Nerede gömüldü gııı 😱
Sen yorumları okumuyorsun herhalde Nisa yüzünden nası survivor bittiyse Dilara yüzündende masterchef bitti @Emre Ozansoy doğru söylüyor yani😃