TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Akira Back, tadım konusunda ders verdi herkese...
Çöpçü balığı misali herşeyi yiyen şeflerimiz tadımda adamın çatal ucuyla tadımını görünce ne yapacağını bilemedi...
Hep Danilo şefi minnak minnak yiyor diye eleştirirdik ama Akiradan sonra laf edilemez 🤭🤭🤭

Böyle bir şef ve tabağın erken geldiğini düşünüyorum, ilerleyen haftalarda birinciler varken gelmeliydi, umarım ilerleyen haftalarda daha çok kalite arttıran şef misafirler gelir.

Azize nin birinci olması, Alican, Kerem, Tanya gibi sözde yabancı mutfakta iyi denenler için sağlam ders oldu.

Potada ise Eda yada Gamze elenebilir ama Sefa arada kaynamaz umarım.

@xemrexxx @mesmeso @Felon @Zeyno @12.Adam @Angelica

Potada gidebilecek 2 kişi var Eda ve sefa :X şefler Eda kalsın diyip ayazı da şutlayabilir diğer 4 ünün yeri sağlam

Çöpçü balığı misali herşeyi yiyen şeflerimiz tadımda adamın çatal ucuyla tadımını görünce ne yapacağını bilemedi...
Hep Danilo şefi minnak minnak yiyor diye eleştirirdik ama Akiradan sonra laf edilemez 🤭🤭🤭

Böyle bir şef ve tabağın erken geldiğini düşünüyorum, ilerleyen haftalarda birinciler varken gelmeliydi, umarım ilerleyen haftalarda daha çok kalite arttıran şef misafirler gelir.

Azize nin birinci olması, Alican, Kerem, Tanya gibi sözde yabancı mutfakta iyi denenler için sağlam ders oldu.

Bu ekipte gitmesi gereken Eda normalde onun haricinde gidenlere üzülürüm.

Bu adamı bir tek ben izleyemedim herhalde ya uff

Dilara, Sergen, Barbo çıkacağı belliydi zaten tabaklardan :A Eda bu sefer gidiyor mu sen onu söyle boşver Sergen'i Dilara'yı :A
Gamze gidecek bence haftalar önce @Angelica gibi CİA bir sayfa dilara ve Eda reyting getiriyor onlar için diğer kadın yarışmacıları gönderecekler demişti haklı çıktı şu ana kadar :A

Son düzenleme: