TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bence ben loser tarafta olmaya mahkumum. Survivor'da en son 2012'de kazandım ondan sonrası hep ikincilik oldu. :D
Survivor'da benim de izlediğim sezonlar özelinde yüzümün pek güldüğü söylenemez, MasterChef için de aynısı geçerli aslında. :A İlk sezon Kerem'i, ikinci sezon Batuhan'ı favori görüyordum ikisi de şampiyon olamadı. Bu sezon Serhat'la bir kez olsun kazananı bilmiş oldum. :D

• Beğendim
Reactions: Hazem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
VTR konusunu ilk kez bu kadar başarısız buldum ben de abi, şefler ve ekip için hazırlananlar güzeldi ama onlarda da televizyona yansımayan şeyler görürdük ekibin VTR'si hariç pek öyle sürpriz, aşırı eğlenceli bir görüntü yoktu.

Yarışmacıların stüdyoda olmaması ise en büyük eksiydi kesinlikle, bu yüzden sonlarına doğru gerçek anlamda izledim ben de zaten. Aylarca zaten aynı evde kaldılar, final öncesi hepsini 14 gün karantinaya alıp canlı yayında da tıpkı aileleri oturttukları gibi sosyal mesafeli bir şekilde oturtabilirlerdi diye düşünüyorum...
Aynen, en azından görüntülü falan bağlanabilirlerdi. İnanılmaz büyük eksi.

Sakin ve sönük geçti. Ama bir Masterchef yarışması ne kdar daha cafcaflı yapılabilirdi onuda sorgulamak lazım ama vtr daha fazla olabilirdi.
Umarım youtube sayfasında komik anları falan yaplaşırlar.
Exxen ve Survivor ile uğraşmaktan Acun buna el atmamış belli.Zaten İreme bırakmıştı yarışmayı.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
"Basit bir şekilde..." bundan sonra favori cümlelerimden birisidir...
Kütük dostunuzu bende özledim. Nasıl gidiyor askerliği, dışarıda görüşüyor musunuz? @Maskeli Fedai
Şu ara en sert döneminde abi konuştuğum kadarıyla ama az kaldı, şafak sayma durumu Türkiye'mizin plakaları seviyesine geldi...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060