M TV Maske : Hangi Üyesin Sen? - Yeni Bölüm | 7.Bölüm - Çeyrek Final 2.Grup "Red Knight Maskesinin Altındaki İsim Belli Oldu!"

Hangi Maskenin Açılmasını İstiyorsunuz?

• GREMLİN

Oy: 4 26.7%
  • ASİL PENGUEN

Oy: 1 6.7%
  • THE RED KNİGHT

Oy: 8 53.3%
  • KEPÇE KULAK

Oy: 2 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aslında sürekli etiket etmene gerek yok, Etiketsiz yazılarını yaz ve konu açılırken, anket oylama hatırlatması ve maske açılma saati için yeterli olunur. Sonrada maske sahibini açıklarken etiket edersin. Bu aralar genelde sık sık konuları açtığın için çok fazla etiket bildirimi oluyor. Çok bildirim sevmeyen hassas üyeler söylenebiliyor bazen :A

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Aslında sürekli etiket etmene gerek yok, Etiketsiz yazılarını yaz ve konu açılırken, anket oylama hatırlatması ve maske açılma saati için yeterli olunur. Sonrada maske sahibini açıklarken etiket edersin. Bu aralar genelde sık sık konuları açtığın için çok fazla etiket bildirimi oluyor. Çok bildirim sevmeyen hassas üyeler söylenebiliyor bazen :A
Tamamdır , haklısın rahatsız olabilirler. Uyardığın için teşekkürler. 👍🏻

• Beğendim
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kerem'in Almanca bildiğini bilirdim de Mircan şaşırttı. :eek:
------

Vallaha mı? :eek: @Araf
------

Bakliyat yemem gerekiyor bağırsak sebebiyle. Bunu yazdım mı hiç acaba. :D bence benimdir yaa. :A
Son zamanlarda Türkiye'de liseden itibaren Almanca ikinci yabancı dil olarak ders veriliyormuş. Bende şaşırdım. :A