MasacRE-'nin Foruma Üyeliğinin 7. Yılı!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
7 yıl mı olmuş :eek: Ne kadar tazesin seni 2- 3 yıllık uye sanıyordum :F @MasacRE-
Nice nice 7 yıllara o zaman:X Normalde hediyelerle ugraşmam ama sana bi hediye verim :A @Çiğdem- çatlasın diye önce bu:A
original.gif

Bunlar da forumda geçen yıllara :X
original.gif

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4b6a48424470735067636b3039673d3d2d36312e313437353238653165366333373931613331393736363339313935392e676966
2-3 yıldır buradayım zaten, doğru sanıyorsun :A Üyelik tarihimden yaklaşık 4 yıl kadar sonra geldim foruma ben :A

Teşekkürler :D Hediyeler de iyiymiş, tam @Çiğdem- i çatlatmalık seçimler yapmışsın, bravo:A

Sıvacı kardeş geçmiş yıldönümün mübarek olsun :A Kusura bakma geç oldu ama :A Sana şöyle enteresan bir hediye vereyim avatarlarımıza binaen :A Bakıp bakıp gülersin :A

Ve tabi olmazsa olmazımız Curry üstat :A Takım ne halde takip edemiyorum bir ara konuşuruz :A
giphy.gif

Konu da harika olmuş eline sağlık @Dosi :bhr: Bu arada ne 7 yılı yav? Utku 46 izlerken damlamıştı foruma @MEnes’le birlikte yanlış hatırlamıyorsam? (b)
Eyvallah sıvacı kardeş :A Hediyeler de muazzam :A Ee koskoca imparator, elin gavurunun altında kalacak değil ya. Onların I Want it All'u varsa bizim de Ben de İsteremimiz var :A

GSW de pek iyi gitmiyor bu aralar, playofflarda toparlanırlar ama herhalde. Sezon sonu toplaşırız zaten :A

Gelişimi de doğru hatırlıyorsun. Yukarıda gerekli açıklamayı yaptım, dediğin zamanlarda geldim foruma :A

Vay be zaman ne çabuk geçiyor 2-3 yıl gibi hissettirdi, tebrikler. :A
Teşekkürler :D Sana da aynı açıklamayı yapmıyorum artık, zaten şaka olarak söyledin herhalde :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
9 numaralı mesajı nasıl es geçersin :eek: seni alıntıladığım ve eskilere gidip araştırma yaptığım ve enerji sarfettiğim mesaj :T:
Tam yeni MEnes'lik hareket olmuş :ppp:
O mesajı nasıl fark etmedim şoklardayım şuan... Şimdi okudum ve geçmişe gittim, nostaljik ve güzel bir mesajmış gerçekten...

Alıntıyı hiç görmemişim, zaten dün hızlıca girdim çıktım foruma. Bir de Survivor falan gördüm mesajda, bana yazılmamıştır diye düşündüm. :A Ama okuyunca anladım şimdi durumu. :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Sıvacı kardeş geçmiş yıldönümün mübarek olsun :A Kusura bakma geç oldu ama :A Sana şöyle enteresan bir hediye vereyim avatarlarımıza binaen :A Bakıp bakıp gülersin :A

Ve tabi olmazsa olmazımız Curry üstat :A Takım ne halde takip edemiyorum bir ara konuşuruz :A
giphy.gif

Konu da harika olmuş eline sağlık @Dosi :bhr: Bu arada ne 7 yılı yav? Utku 46 izlerken damlamıştı foruma @MEnes’le birlikte yanlış hatırlamıyorsam? (b)
Teşekkürler canım. Herzamanki gibi centilmensin :bhr:

Yarı yarıya uyuyor en azından bana, idare edecek kadar hafızam olabilir :A
umarım uymayanlar kısmımda içki yoktur :A

O mesajı nasıl fark etmedim şoklardayım şuan... Şimdi okudum ve geçmişe gittim, nostaljik ve güzel bir mesajmış gerçekten...

Alıntıyı hiç görmemişim, zaten dün hızlıca girdim çıktım foruma. Bir de Survivor falan gördüm mesajda, bana yazılmamıştır diye düşündüm. :A Ama okuyunca anladım şimdi durumu. :A :A
Kolay kolay diss atmam ve genelde atıp geri çekerim ama sende kalıcı kalsın. Kıymetini bil o dissin :ppp:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Kolay kolay diss atmam ve genelde atıp geri çekerim ama sende kalıcı kalsın. Kıymetini bil o dissin :ppp:
Var dersem bana da dis atacak mısın? :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Haklısın ne diyim... Buraya en uygun emoji bu. ':sweatsmile:'

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
haha, yok ıyy derim en fazla :A ee sende herkes gibi yok içmem deyip ardında ayda yılda bir diyenlerdenmisin? :A

bu arada diğer konuda berbat seçimler demişsin, maNga? :eek: :eek:
Tabi ki ayda yılda bir, sen ne sanıyorsun beni :A

maNga'ya ben oy vermedim o yüzden o da berbat :A MFÖ ile Mor ve Ötesi'ne kullanmıştım oyumu :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Tabi ki ayda yılda bir, sen ne sanıyorsun beni :A

maNga'ya ben oy vermedim o yüzden o da berbat :A MFÖ ile Mor ve Ötesi'ne kullanmıştım oyumu :D
Ozaman kocaman bir ıyy :A
ne bileyim kanı herşeye donan sıvacı arkadaşın gibi ağzına almayanlardansındır belki dedim :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
@MasacRE- paylaştığın linke tıkladım çok eğlenceli yorumlar varmış :A Herkes turkuazz-- > :A bu smile kullanmiyor diye çok yüklenmiş ve ben kendi yorumumu görünce aaa bendemi oylamışım dedim :A. Sonrada kimi oyladığımı görünce ikinci bir şok geçirdim :F :A konuya girmedende oyum şuna olurdu dedim ama başkasına gitmiş oyum :F asıl pişmanlığım diss yememek için gizli tutmam olmuş ve kimi oyladığım sır olarak kalsın :A
20190106_115227.png

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@MasacRE- paylaştığın linke tıkladım çok eğlenceli yorumlar varmış :A Herkes turkuazz-- > :A bu smile kullanmiyor diye çok yüklenmiş ve ben kendi yorumumu görünce aaa bendemi oylamışım dedim :A. Sonrada kimi oyladığımı görünce ikinci bir şok geçirdim :F :A konuya girmedende oyum şuna olurdu dedim ama başkasına gitmiş oyum :F asıl pişmanlığım diss yememek için gizli tutmam olmuş ve kimi oyladığım sır olarak kalsın :A
Ekli dosyayı görüntüle 64065
Haha iyiymiş :A Forum oylamalarında zaten hep olaylar olurdu kaçınılmaz bir şekilde :A Sen de açıklamamışsın ama yine de kurtulamamışsın dis yemekten :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Haha iyiymiş :A Forum oylamalarında zaten hep olaylar olurdu kaçınılmaz bir şekilde :A Sen de açıklamamışsın ama yine de kurtulamamışsın dis yemekten :A
Ozamanki diğer konulara baktım ama hiç birinde yorum yazmamışım bu hariç. Burada susmamışım ama yinede yemişim evet :A bu aralar online listesinden ziyaretçilerin baktığı eski konulara bakıyorum ve bazen kendi mesajlarıma denk geliyorum. Hele survivorun ilk yazdığım zamanlarda sadece ":)" ve ":D" var ve gerçekten çok ciddi ve soğuk hava katıyor insana :F benim için ciddi üye diyorlardı. hak veriyorum eskileri görünce:A

eski konular çok ilginç oluyor gerçekten :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ozamanki diğer konulara baktım ama hiç birinde yorum yazmamışım bu hariç. Burada susmamışım ama yinede yemişim evet :A bu aralar online listesinden ziyaretçilerin baktığı eski konulara bakıyorum ve bazen kendi mesajlarıma denk geliyorum. Hele survivorun ilk yazdığım zamanlarda sadece ":)" ve ":D" var ve gerçekten çok ciddi ve soğuk hava katıyor insana :F benim için ciddi üye diyorlardı. hak veriyorum eskileri görünce:A

eski konular çok ilginç oluyor gerçekten :A
Emojiler çok etkiliyor gerçekten de :A @DarkLegenD in mesela uzun süre emojisiz takıldığı karanlık bir dönem vardı, iyice sevimsiz bir şey olup çıkmıştı :A Tek istisna @destere alışmışız bu :) şekilde dolaşmasına, onda da emoji garip duruyor tam tersi şekilde :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Emojiler çok etkiliyor gerçekten de :A @DarkLegenD in mesela uzun süre emojisiz takıldığı karanlık bir dönem vardı, iyice sevimsiz bir şey olup çıkmıştı :A Tek istisna @destere alışmışız bu :) şekilde dolaşmasına, onda da emoji garip duruyor tam tersi şekilde :A
İtiraf et, en kaliteli zamanlarımdı belki de. :A