Netflix Marvel's The Punisher - Dizi Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorma ya aklımda halen o var :F Bir ara verdik ya dedim konu neydi aklıma hep ilk o bölüm geliyor :F
Billy ile o kadın başrol sankı onların yatak bölümlerini izliyoruz Punisher sakallı adam ile sohbet edip oyun oynuyor :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorma ya aklımda halen o var :F Bir ara verdik ya dedim konu neydi aklıma hep ilk o bölüm geliyor :F
9.Bölüm aslında bölüm yine durgun ama son sahne çok heyecanlandırdı beni 10.Bölümle dizi bitene kadar kalan bölümler iyi izlenimi verdi @Harunnn60 :Z:Z:Z
Punisherin polisle olan aksiyon sahnesi iyiydi azıcık aksiyona hasret kaldık seviniyoruz görünce :A Ama son sahnede Punisherin görüntüsü televizyonda çıktı ve ölmediği ortaya çıktı :eek::eek::eek:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x9

Son sahnelerine bayıldım. Dizi sanki yeni başlıyor gibi . :D Sende aynısını demişsin Çiğdem. :D

8.0

1x10

Bomba sahnesi baya iyiydi. :eek: çok şükür sonunda o pis adamdan kurtulduk. :F

Karen ve Frank :oops::rolleyes:

8.2

@Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu Carbon bitsin buna yorum yapacağım :A Oraya baya bir nefret kustum :A @Çiğdem-
10.Bölüm Aaa vlla sadece Punisherin değil 2018 yılının tüm dizilerde en iyi bölümlerde top 5 girebilir bu bölüm :A @Harunnn60 @MasacRE-

Dizi çok tutuktu ama 9.bölüm sonu efsane bitmişti ve kalan bölümlere umut aşılamıştı 10.Bölüm tam anlamıyla bomba gibi olmuş :Z:Z:Z
Billy gerçek yüzünü polis kadında gördü sonunda :A Punisher oradan ölmeden kurtulması büyük başarıydı bence ama baya hasar gördü :( Aksiyon olarak doyduk vlla 10 bölüm beklememize deymiş şu kendini patlatan adam baya aksiyon kattı Punisheride aktifleştirdi :A
Son sahnede Asansör ipiyle binaya uçması güzeldi Punisherin bakalım neler olucak :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
10.Bölüm Aaa vlla sadece Punisherin değil 2018 yılının tüm dizilerde en iyi bölümlerde top 5 girebilir bu bölüm :A @Harunnn60 @MasacRE-

Dizi çok tutuktu ama 9.bölüm sonu efsane bitmişti ve kalan bölümlere umut aşılamıştı 10.Bölüm tam anlamıyla bomba gibi olmuş :Z:Z:Z
Billy gerçek yüzünü polis kadında gördü sonunda :A Punisher oradan ölmeden kurtulması büyük başarıydı bence ama baya hasar gördü :( Aksiyon olarak doyduk vlla 10 bölüm beklememize deymiş şu kendini patlatan adam baya aksiyon kattı Punisheride aktifleştirdi :A
Son sahnede Asansör ipiyle binaya uçması güzeldi Punisherin bakalım neler olucak :A
Fark ediyor musun bir yerden sonra dizi patlıyor :A Keşke ara ara patlamalar yapsa da illa sonunda patlama yapacağım diye diretmeseler :A
Son 2-3 bölümde aksiyonlu olsun da iyi analım diziyi. :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fark ediyor musun bir yerden sonra dizi patlıyor :A Keşke ara ara patlamalar yapsa da illa sonunda patlama yapacağım diye diretmeseler :A
Son 2-3 bölümde aksiyonlu olsun da iyi analım diziyi. :F
Aksiyonu çok özlemişiz doyduk bu bölümde :A Zaten son 3 bölüm kaldı sanırım yanı 10.Bölümüde katarak 10-13 arasını sanırım beklediğimiz gibi yapmışlar , ilk 9 bölüm hepsi geçiş gibiydi nerdeyse :F

Derdevillerde öyleydi ama 5.bölümden sonra açılıyordu onlar bu dizi 10.Bölümde açıldı :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aksiyonu çok özlemişiz doyduk bu bölümde :A Zaten son 3 bölüm kaldı sanırım yanı 10.Bölümüde katarak 10-13 arasını sanırım beklediğimiz gibi yapmışlar , ilk 9 bölüm hepsi geçiş gibiydi nerdeyse :F

Derdevillerde öyleydi ama 5.bölümden sonra açılıyordu onlar bu dizi 10.Bölümde açıldı :A
Jessica'da çok geç açılmıştı :F Sabretmek lazım :A

Carbonu da yorumladım :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Jessica'da çok geç açılmıştı :F Sabretmek lazım :A

Carbonu da yorumladım :A
Bakıcam onada cnm :A

Jessica , Iron Fıst Dredevil hemen hemen 5.Bölümden sonra açılmışlardı evet ama Punisher onlar gibi tutuk başlamadı ilk 2 bölümü gayet aksiyonlu başladı hatta yorumumda diğerleri gibi olmadı demiştim :A Ama Hızlı baslayıp çabuk kesildi 3.Bölümle birlikte aksiyonu unuttuk :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bakıcam onada cnm :A

Jessica , Iron Fıst Dredevil hemen hemen 5.Bölümden sonra açılmışlardı evet ama Punisher onlar gibi tutuk başlamadı ilk 2 bölümü gayet aksiyonlu başladı hatta yorumumda diğerleri gibi olmadı demiştim :A Ama Hızlı baslayıp çabuk kesildi 3.Bölümle birlikte aksiyonu unuttuk :F
Bir ara gıy gıy artık içim şişiyordu :A Kadın oyucunlar da da iş olmayınca hiç çekilmedi dizi :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dimi :F Punisher haricinde kadro özensiz gibi ama bayan oyuncular felaket resmen o aja filan tövbe :A
Sakallı adam gizemi akybolunca daha ilgimi çekmedi , Billy ise ben bukadar başrol gibi dizide ön planda kalmasından rahatsız oldum :A

Punisher ilk 2 bölüm ön planda iyi başladı sonra 10.Bölüme kadar tam 7 bölüm etkisiz kaldı dizide :A Ama son bölüm çok iyiydi kalan bölümlerde öyle olur inş :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dimi :F Punisher haricinde kadro özensiz gibi ama bayan oyuncular felaket resmen o aja filan tövbe :A
11.Bölüm
Oooo süper bir bölümdü gerçek Punisheri gördük sonunda ayoll :A Billy düşünsün şimdi :A
Özlemişiz :A
6JJQ8W.png

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x11
Frank Babamız New York evimiz ! :F

Sonunda bee. O elbisesi ile tam punisher oldu iyice. :Z

8.0

1x12
şu kel gıcık adam sonunda öldü :A Dizide o kadar gıcık var ki bitmiyorlar. :A

8.0

@Çiğdem- Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x11
Frank Babamız New York evimiz ! :F

Sonunda bee. O elbisesi ile tam punisher oldu iyice. :Z

8.0

1x12
şu kel gıcık adam sonunda öldü :A Dizide o kadar gıcık var ki bitmiyorlar. :A

8.0

@Çiğdem- Çiğdem-
12.Bölüm vlla dizi 9.Bölümle bir açıldı film kalitesinde bölümler izliyoruz :Z Biz Harun ile yarın bitiriyoruz diziyi @MasacRE- Bize uysaydın sende bitiricektin :A
Kör gözlü adamın Punishere işkencesi ve Punisherin onu öldürmesi çok iyiydi , Billy yine kaçtı :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
12.Bölüm vlla dizi 9.Bölümle bir açıldı film kalitesinde bölümler izliyoruz :Z Biz Harun ile yarın bitiriyoruz diziyi @MasacRE- Bize uysaydın sende bitiricektin :A
Kör gözlü adamın Punishere işkencesi ve Punisherin onu öldürmesi çok iyiydi , Billy yine kaçtı :A
Altered'i bile daha yeni bitirdim, yani ya bunu ya onu bitirecektim onu seçtim :A Ben sizin gibi işsiz değilim vaktim olmadı fazla :A