Martin Freeman, Captain America: Civil War Kadrosunda!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1430910534.jpg

Hobbit üçlemesini arkasında bırakan Martin Freeman, Marvel aleminin bir sonraki adımı olan Captain America: Civil War kadrosuna katıldı.

Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, yaptığı açıklamada böylesine yetenekli bir oyuncunun filmlerine katılmasından büyük bir onur ve heyecan duyduklarını belirtti.

Joe ve Anthony Russo kardeşler tarafından yönetilecek filmin başrollerini, Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson ve Jeremy Renner paylaşacak.

Captain America: Civil War, 6 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,182
Puanı
1,061
İyi, ama bir o kadar da "overrated" bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Yine de hayranları için güzel bir haber. :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Severim ama tek tip rolün oyuncusu. Umarım bu filmdeki rolü daha farklıdır da üzerindeki karakteri atar.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Severim kendisini ama Captain America filmi izletecek kadar değil. :):)
Ciwil Warı bilmiyorsun herhalde. Tüm Marvel kahramanları birbirine düşman kesilecek Bir yanda Kaptan Amerika tarafı diğer yanda Iron Man tarafı Yenilmezler 2 den de üst düzey olucak gibi

Civil Warın sonunda Kaptan Amerika ölüyordu bunda ne olacak merak ediyorum

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,812
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ciwil Warı bilmiyorsun herhalde. Tüm Marvel kahramanları birbirine düşman kesilecek Bir yanda Kaptan Amerika tarafı diğer yanda Iron Man tarafı Yenilmezler 2 den de üst düzey olucak gibi

Civil Warın sonunda Kaptan Amerika ölüyordu bunda ne olacak merak ediyorum
Iron Man'in olduğunu bilmiyordum o zaman bakabilirim ama önce Avengers 2'yi izlemem lazım onu sevmezsem izlemem yine. :)

ihearyourvoice

Favori Üye
Reaksiyon puanı
203
Puanı
144
Çok fazla severim kendisini ama iki filmini izleyerek bütün tonlamalarini ogrenebiliyorsun.hep aynı şekilde şaşırıyor gibi geliyor. Ama seçmeniz için engel değil tabi oynasın bol bol sherlock icin verilen ara bir ise yarasin

Forum İstatistikleri

Konular
170,350
Kullanıcılar
8,416
Son Üye
kellegurmesi