2020 Margot Robbie vs Ester Exposito | En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu | Yarı Final

Hangi Güzel Finale Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Tamamdır bu iş burada biter :A :A
Ester'e güle güle diyeceğiz :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Margot Robbie gibi güzellikte zirvelere oynayan biri dururken, Ester Expósito'nun kazanmasını bekleme @denizz19. Buralara kadar yine iyi geldi. Kendisi güzellik bakımından genç yetenek, ilerleyen zaman diliminde güzelliğine güzellik katıp finallik görüp, hatta kazanacağı da olacaktır. Bu arada aralarında yaklaşık 10 yaş fark var. Margot zirveleri oynuyor, olgun bir yüzü de var. Ester ise, minyon ama her geçen yıl güzelliği artan bir güzelliği var. :)

• Olmamış
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yok artık daha neler. İnsanlara gel şu ismi oyla dersem taraflı olurum. İftira atma bana :ppp:
Ee kimi desteklediğini açık açık yazmışsınız :A

Margot Robbie gibi güzellikte zirvelere oynayan biri dururken, Ester Expósito'nun kazanmasını bekleme @denizz19. Buralara kadar yine iyi geldi. Kendisi güzellik bakımından genç yetenek, ilerleyen zaman diliminde güzelliğine güzellik katıp finallik görüp, hatta kazanacağı da olacaktır. Bu arada aralarında yaklaşık 10 yaş fark var. Margot zirveleri oynuyor, olgun bir yüzü de var. Ester ise, minyon ama her geçen yıl güzelliği artan bir güzelliği var. :)
Ayy sen bir yerinde dur :A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Araf and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
Yok özellikle bekledim ortağım. :A
Neyseki benden önce açmadın :F
Yok özellikle bekledim ortağım. :A
Aynen öyle. :A O yüzden de bekledim zaten. :A
Aranıza üçüncüyü kabul ediyor musunuz? :Z:F:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...