ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bencede gelir. Kaliteli bir dizi sonuçta. Oyunculuklardan, uyumundan tut, senaryo ve çekim kalitesi hepsi çok iyiydi.
Savaşmayı bir kaç gün önce bıraktım :A çabuk doyuyorum ve çabuk sıkılıyorum herşeyden :A
Devam edecek misin sen? :A

E sürekli kazandığın için sıkılman çok normal. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Edeceğim tabiki :A bir süre sonra Kefaret gibi gecikmeli izlerim gibi :A
Hekimoğlu şuan başladığından beri gününde izlediğim tek yapım.
O zaman beraber yorumlaşırız. :Z

Hekimoğlu’nun verdiği seyir zevkini hiçbiri vermiyor sana sanırım. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O zaman beraber yorumlaşırız. :Z

Hekimoğlu’nun verdiği seyir zevkini hiçbiri vermiyor sana sanırım. :A
Hekimoğlu her bölüm farklı olduğu için galiba. Kanıt'ı da bu yüzden seviyordum :bhr: Diğer diziler bir süre sonra aynı olayları çevirip çevirip önümüze sununca ben sıkılıyorum ve içinde beni eğlendiren sahneler yoksa sıkıcı oluyor :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hekimoğlu her bölüm farklı olduğu için galiba. Kanıt'ı da bu yüzden seviyordum :bhr: Diğer diziler bir süre sonra aynı olayları çevirip çevirip önümüze sununca ben sıkılıyorum ve içinde beni eğlendiren sahneler yoksa sıkıcı oluyor :A
Öyle bölümlük hikayelerin olması çok iyi oluyor cidden. Heyecanı hep yüksek tutuyor. :A

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
EĞLENEDİREN DİZİLER kuzey yıldızı iyi aile babası yasak elma..maraşlı oluncadaaklıma adanalı geliyor..iyi reytinle başladı dizi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fragman çok güzel, haftaya 6+ reyting alarak yükselirse daha da çok seyirci ceker ve hazirana kadar kendini garantiye alır

• Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine güzel bir bölüm geliyor yalnız birşey takılıyorum Maraşlılar böyle doğulu gibi konuşmaz biraz takıldım birde ay artık bayan demesin ya :D
Bu dediğin konuşma tarzı Doğulu tarzı değil yalnız. Yani konuşmadı Doğulu konuşması değil. Ayrıca konuşması Maraşlılar tarafından beğenilmiş okuduğum birkaç yorumdan anladığım kadarıyla.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060
Bu dediğin konuşma tarzı Doğulu tarzı değil yalnız. Yani konuşmadı Doğulu konuşması değil. Ayrıca konuşması Maraşlılar tarafından beğenilmiş okuduğum birkaç yorumdan anladığım kadarıyla.

Ben benzettim bana doğulu gibi geldi de ayrıca bende twiiterde bir çok yorum okudum maraş doğu da değil neden doğulu gibi konuşuyor diye demişlerdi

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben benzettim bana doğulu gibi geldi de ayrıca bende twiiterde bir çok yorum okudum maraş doğu da değil neden doğulu gibi konuşuyor diye demişlerdi
Sen benzettin ben de öyle değil diyorum işte. :D Yıllardır burada yaşadığım için bu bölgede nasıl konuşulduğunu iyi biliyorum. Doğulu değil. Ses tonu biraz tok diye doğulu geliyor olabilir ama değil.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,826
Puanı
1,060
Sen benzettin ben de öyle değil diyorum işte. :D Yıllardır burada yaşadığım için bu bölgede nasıl konuşulduğunu iyi biliyorum. Doğulu değil. Ses tonu biraz tok diye doğulu geliyor olabilir ama değil.

:D O oIabilir doğru diyorsun Burak biraz tok sesle konuştuğu için kulağa öyle geldi ki ben doğulu demedim doğulu gibi konuşuyor dedim yorumlarda öyleydi :D ama Burağa o sesle konuşmak çok yakışmış bayıldım ben :D

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409

"İnsanoğlu türlü türlü maske takar"

Fragmanlar efsane bu dizi pazartesiye damga vuracak, Uyanış dışında diğerleri daha da çok etkileyecek.

• Harika
Reactions: Dosi and Özgür

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Fragman harika. :Z Yarın büyük artış yaşar. :Z Tekrarları da çok iyi gitti zaten.
Hem fragmanları ilgi gördü,hem tekrarları çok iyi gitti hem de okuduğum yorumların %95 olumlu, nereye bakarsak yarın için güzel bir artış gösteriyor.

• Harika
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hem fragmanları ilgi gördü,hem tekrarları çok iyi gitti hem de okuduğum yorumların %95 olumlu, nereye bakarsak yarın için güzel bir artış gösteriyor.
İnşallah güzel sonuçlar alır yarın ya çok istiyordum bu dizinin tutmasını. :Z

• Beğendim
Reactions: baron