ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1610376037810.png

atv’nin Tims&B Productions imzalı merakla beklenen dizisi Maraşlı, bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Serhat Kılıç, Saygın Soysal, Rojda Demirer, Cemil Büyükdöğerli, Melis İşiten ve Kerem Atabeyoğlu’nun yer aldığı, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı dizi; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşı karşıya kalan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Maraşlı, her Pazartesi 20.00’de atv’de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Son zamanlarda en çok merak ettiğim dizinin konusunu almak güzel oldu. :bhr: Teşekkür ederim. :Z
Rica ederim :bhr: ilk kez çok kişi varken kapmış oldum ama ben en son yorum konusu kaptığım için es geçmeyi uygun gördüm. Çok heves edilince oluşan hayal kırıklığını bilirim. Başıma 2 kez gelmişti :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
yenı polısıye macera aksiyonlu bölüm guzel reytıngler dilerim

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Rica ederim :bhr: ilk kez çok kişi varken kapmış oldum ama ben en son yorum konusu kaptığım için es geçmeyi uygun gördüm. Çok heves edilince oluşan hayal kırıklığını bilirim. Başıma 2 kez gelmişti :A
Evet ilk kez çoklu mücadelede önde çıktın. :A

Ya evet çok heves etmiştim cidden çünkü dizi son fragmanlarla beni etkiledi bayağı. :Z Benim başıma o kadar çok geldi hatırlamıyorum artık. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet ilk kez çoklu mücadelede önde çıktın. :A

Ya evet çok heves etmiştim cidden çünkü dizi son fragmanlarla beni etkiledi bayağı. :Z Benim başıma o kadar çok geldi hatırlamıyorum artık. :A
Benimki hiç yorum konusu yoktu diye, onun üzüntüsü ayrı oluyordu ama benimki kapamama üzüntüsü değil, bazı tavırlardı. Kefaret'i açtıktan sonra artık yorum konuları keyfi olarak açmaya başladım :A konuyu gerçekten isteyen birine bırakarak bunu gösterdim :A
Diziyi izlemem belki ama başarılı olsun istiyorum. Belki ilerde bakarım, belli de olmaz :A

Edit : Yasak Elma eskisi gibi cazip gelmiyor. Bu iyi olursa belki arada bakarım :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şimdi gördüm bunu. :Z

------

Benimki hiç yorum konusu yoktu diye, onun üzüntüsü ayrı oluyordu ama benimki kapamama üzüntüsü değil, bazı tavırlardı. Kefaret'i açtıktan sonra artık yorum konuları keyfi olarak açmaya başladım :A konuyu gerçekten isteyen birine bırakarak bunu gösterdim :A
Diziyi izlemem belki ama başarılı olsun istiyorum. Belki ilerde bakarım, belli de olmaz :A

Edit : Yasak Elma eskisi gibi cazip gelmiyor. Bu iyi olursa belki arada bakarım :A
Bence bak sen de. :A Senin sevebileceğin tarzda hareketli bir iş olacak bence. :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,144
Puanı
860
Burak Denize ne olmuş be öyle :A adam yaşlanmış Bizim Hikaye de gençti :A