YS Mandalin Ve Ekibi Yılbaşı Özel Sinema Filmi

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,471
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@pompy eskiden yılbaşına daha çok özenirdin şimdi eskisi gibi yapmıyorsun yılbaşı bölümlerini. :A
Türkiyede yılbaşı kutlanmıyorki Pijama terlik televizyon
artık süslü yılbaşı bölümü seneye @Harunnn60
biraz 30 Aralıkta yayınlayınca sıkıntı oldu @Harunnn60 irlandada kutlanan yılbaşı daha süslü aklıma bir fikir geldi ama onuda diğerki yılbaşına saklıyorum sana burdan ipucu veriyorum her ülke kendi milli marşını söylüyor yılbaşına girerken bunu yapan tek bir yer var

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,471
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Dosi yazdığın dizin devamını star tv alırsa hafta içi her gün yapmaması için ne yapardın

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,471
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem bitmeyen bir çeteyle karşı karşıya ne yapabilecek ekibinden uzak ingilterede Bu iş dodonun sinirini bozuyor pakizeye savaş açıyor periler alemi iç karışıklık varken bu çete Çiğdemide orda uzaklaştırmışken
periler alemi kötülerin eline mi geçicek Yoksa Çiğdemin ortağı Tutku bütün planları ortaya mı çıkaracak
Mandalin ve ekibi ne yapacak Nisanın sonu @Çiğdem @Dosi

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem bitmeyen bir çeteyle karşı karşıya ne yapabilecek ekibinden uzak ingilterede Bu iş dodonun sinirini bozuyor pakizeye savaş açıyor periler alemi iç karışıklık varken bu çete Çiğdemide orda uzaklaştırmışken
periler alemi kötülerin eline mi geçicek Yoksa Çiğdemin ortağı Tutku bütün planları ortaya mı çıkaracak
Mandalin ve ekibi ne yapacak Nisanın sonu @Çiğdem @Dosi
Tutku çocuklar duymasını batırdı inş senide batırır ayoll :A :A :A @Forumdash @Harunnn60 @xemrexxx @serhatt