NOW Mahkum - Dizi Yorumları

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710
İlerisi için bilmiyorum ama yeni yıldan önceki bölümleri kaçırmam herhalde. :A
Yeni dizim bu artık bozmaz inş sanmıyom bozacağını 20 bölüm tempolu ilerler sonrası fiyasko olabilir de olmayada bilir :A
------

Az önce izledim bölümü :X Pek beğenmedim ya sanırım orjinali izlemem gerek:A Müjgan hiç iyi oynayamıyordu BZÇ'de nasıl izlemişiz :A @serhatt

Şirin'i de pek göremedik ve beğenmedim rolünü:( @kerem
İsmail'in rolü güzel de clup sahnesi neydi öyle :F Yönetmen hangi kafadaydı alta döşediği müzik:F
İzlettiriyordu o saçmalıkları bir şekilde Bzç'de aynı @serhatt ' ın şuanki haliydi işte :A

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Senaryo olarak bişey demedim :X Zaten kore dizisi ne kadar kötü olabilir :A Oyunculukları beğenmedim. Öpme sahnesinde bile tepkisini veremedi tam İpek Yalova:X Yada yönetmen hemen geçiştirmiş:A

Hadi ya valla ben beğendim Melike role yakıştırdım ben geçiştirme yok orjinalini izle anlarsın orjinalindede o kadar kısaydı :A
------

Mantık hatası vardı da çok göze batmıyordu. Şirin'in 2-3 dakikalık tek sahnesi vardı ilk bölümde, pek göstermediler. :A

Ne mantık hatası vardı ki

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ne mantık hatası vardı ki
Savcının aşiretten adam alması, Kafasına vurulan Savaş'ın, sanki boynuna darbe almış da felç olmuş gibi, hareket edememesi ama konuşabilmesi? Savaş'ın 26. kattan düşüp yaralanması, hatta konuşacak kadar uyanıp sonra ölmesi... Savaş'ın 25. kattan düştükten sonra koskoca otelde kimsenin onu duymaması, Barış'ın iki saat mektup yazması. Yoğun bakıma elini kolu sallayan savcının, normal kıyafetleriyle girmesi. Düşünsem biraz daha çok çıkar belki. :X

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Savcının aşiretten adam alması, Kafasına vurulan Savaş'ın, sanki boynuna darbe almış da felç olmuş gibi, hareket edememesi ama konuşabilmesi? Savaş'ın 26. kattan düşüp yaralanması, hatta konuşacak kadar uyanıp sonra ölmesi... Savaş'ın 25. kattan düştükten sonra koskoca otelde kimsenin onu duymaması, Barış'ın iki saat mektup yazması. Yoğun bakıma elini kolu sallayan savcının, normal kıyafetleriyle girmesi. Düşünsem biraz daha çok çıkar belki. :X

Mantık hatası mı bu saydıklarının hepsi orjinalide vardı mantık hatası falan yok gözü kara ele avuca sığmayan bir savcı bu elbette bunları yapar kusura bakma mantık hatası değil olması gereken sahnelerdi orası otel değil rezidans kim duyacak yapma ya :Dsen orjinalini izlememişsimn izle bence

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Mantık hatası mı bu saydıklarının hepsi orjinalide vardı mantık hatası falan yok gözü kara ele avuca sığmayan bir savcı bu elbette bunları yapar kusura bakma mantık hatası değil olması gereken sahnelerdi orası otel değil rezidans kim duyacak yapma ya :D
Gerçekçi değil ama. Bir savcının bir suçluyu olay mahalinden aldığı nerede görülmüş? Fazla uçuk bir düşünce. :X

• Güldürdün

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kayıtdışı'dan sonra merakla beklediğim ve izlediğim ilk FOX dizisi ve fark ettim ki orada da İsmail Hacıoğlu varmış, Onur Tuna'yı zaten Filinta'dan beri severim güzel bir ikili olmuşlar, Hakan Karsak zaten ekrana çok yakışıyor umarım gelecek bölümlerde daha çok izleriz kendisini.

İlk bölüm heyecanlı bir bölümdü tam böyle sürükleyici seyirciyi çekecek bir bölüm umarım devamı gelir ve bol reytingli bir sezon geçirir senaryoyu sevdim erken bitmesine istemiyorum.

Yönetmen Volkan Kocatürk Halka'nın yönetmeni ben de dizinin çekimleri çok kaliteli diyordum.

Bu gece yayınlanacak bölüm çok önemli reyting açısından.

Son düzenleme:
  • Beğendim