Liverpool - Chelsea | UEFA Süper Kupa Maçı - Yorum & Sohbet

Süper Kupayı Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Olay nedir izlemedim ama bu sahaya giren youtuber hakkında ülkemizi rezil etti, rezil olduk, allah belasını versin tarzı linç girişimi yapılmış. Peki bu sahaya giren adamla 3 ay önceki ŞL finalinde sahaya giren ateşli hatun arasında cinsiyet farkı gibi şeyler haricinde ne fark var? Neden o kadına bu tarz şeyler yazılmadı mesela? Bugün üstü çıplak ya da sütyenli bir hatun sahaya girseydi de aynı şeyler konuşulur muydu? @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olay nedir izlemedim ama bu sahaya giren youtuber hakkında ülkemizi rezil etti, rezil olduk, allah belasını versin tarzı linç girişimi yapılmış. Peki bu sahaya giren adamla 3 ay önceki ŞL finalinde sahaya giren ateşli hatun arasında cinsiyet farkı gibi şeyler haricinde ne fark var? Neden o kadına bu tarz şeyler yazılmadı mesela? Bugün üstü çıplak ya da sütyenli bir hatun sahaya girseydi de aynı şeyler konuşulur muydu? @MasacRE @Sherlock @DarkLegenD
Ben de görmedim olayı, arada birkaç dakikalık kısımları kaçırdım, o zamana denk geldi herhalde. Videosu vardır bir bakarız. Ama bir fark yok gibi geliyor bana, ikisi de reklamını yapmak için girmiştir sahaya işte :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Yahu abartılacak bir şey yok, UEFA’nın aldığı karar gereği televizyonda gözükmedi zaten. Spiker sadece birinin sahaya girdiğini, daha sonra çıkarıldığını söyledi. Rezil olunacak bir şey yok, abartmamak gerek. Bütün ülkelerde, bütün organizasyonlarda yaşanıyor böyle şeyler.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Firmino sen nesin be kardeşim, Klopp sonrası nasıl bir seviyeye çıktın böyle. Onlar nasıl paslar...