Lider Evinde Takıldı: 3-3

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@EFE UYSAL sampiyon yazmayi unutmusum ama sen anlamissin tebrikler :F bende sampiyon olacaginizi düsünüyorum ama belli de olmaz tabi :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Penaltı penaltı olmayabilir ama öyle teker teker bakarsak işin içinden çıkmayız anlamıyomusun yoksa anlamak işine mi gelmiyor bende sana bunu demek istiyorum bir penaltı verince hemen başlamışsın hakem sizi bilmem ne yaptı safsatalarına.
Çok kızgınsın neden acaba))) haksızlık vicdan azabı yapar)))

Tek tek bakalım Cüneyt çakır yüzde yüz Trabzonun penaltisini vermedi bjk olmayan penaltisini verdi başkan tüpçü daha ne ayrıntısı istiyon)))

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Aynen hacı, Şenol hoca'ya Mustafa Pektemek'i oynatmadığı için şükranlarımızı sunuyoruz ama bu torpilli hemşerisi ile sezon sonunu getiremeyecek farkında değil. Bilmiyorum devre arasına kadar belki de bir şans vermek istedi ama ak koyun kara koyun bu maç ile ortaya çıktı. Kasımpaşa'nın kaleyi bulan 3 şutu var üçü de gol oldu. Muslera olsaydı rahatlıkla bunların 2'sini çıkarabilirdi. Biz Muslera'nın neleri çıkardığını gördük, şampiyon olacak bir takımın kalecisi 3-4 maç rahatlıkla kurtarabilmeli. Bizim Tolga'da sene de en az 3-4 maç veriyor, yani hep cepten yiyoruz. Bugünden yazıyorum biz bu Tolga ile ligi yine 3. sıarada tamamlarız. Kaleci sağ veya sol beke benzemez takımın %30'u demek. Kalecin kötüyse şampiyon falan olmazsın, bir sonraki maçta da Beşiktaş seyircisi Tolga'yı ıslıklar her bahsine de varım.
Aynen haklısın bizi geçen sene Muslera şampiyon yaptı:)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Çok kızgınsın neden acaba))) haksızlık vicdan azabı yapar)))

Tek tek bakalım Cüneyt çakır yüzde yüz Trabzonun penaltisini vermedi bjk olmayan penaltisini verdi başkan tüpçü daha ne ayrıntısı istiyon)))
Yok kızgın değilim ben sen baya dolmuşsun patlıyacak bir yer arıyon galiba herzmanki gibi )

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Olcay'ın topçu olmadığını 40 defa yazdım. Emre Belözoğlu ve Selçuk İnan gibi lider ruhlu futbolcularla şampiyon olursun, Olcay ve Necip'le 40 yıl oyna olamazsın. İsterse 10 değil 40 gol atsın hikaye.
Özeti izliyorum yine maçın içine etmiş ama takımın 10 numarası. :F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Özeti izliyorum yine maçın içine etmiş ama takımın 10 numarası. :F
5 metre sağ veya solundaki adama pas atmaktan aciz adam 10 numaralı Sergen'in formasını taşıyor. Tüm özelliği ballı olması, maç içinde karambole önünde top bulup gol atıyor. Bir de haksızlık yapmayalım her maç 12 kilometre boş koşuyor. Yetenekli dediğimiz adamlar Quresma ve Gökhan Töre'de artislik hareketler peşinde hep kendilerine oynuyorlar. Bizim ergen taraftar da bunları alkışlıyor, yazıklar olsun.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
5 metre sağ veya solundaki adama pas atmaktan aciz adam 10 numaralı Sergen'in formasını taşıyor. Tüm özelliği ballı olması, maç içinde karambole önünde top bulup gol atıyor. Bir de haksızlık yapmayalım her maç 12 kilometre boş koşuyor. Yetenekli dediğimiz adamlar Quresma ve Gökhan Töre'de artislik hareketler peşinde hep kendilerine oynuyorlar. Bizim ergen taraftar da bunları alkışlıyor, yazıklar olsun.
Oğuzhan gibi adam varken onların esamesi okunmaz. :D Oğuzhan yine fark yaratmış. Golde attı iyi oldu. :D 10 numarayı Ozi alsın. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Neyine kızacağım maçı bile izlemedim futbola kafayı takmam ama 15 yıldır böyle penaltı girmedim. Tüpçü iyi çalışıyor))))
Dolmuşsun diyorum ya sana anlamadınmı cümleyi ))))) Tüpçü yü siz oraya getirdiniz şimdi niye ağlıyonuz onu anlamadım ))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Dolmuşsun diyorum ya sana anlamadınmı cümleyi ))))) Tüpçü yü siz oraya getirdiniz şimdi niye ağlıyonuz onu anlamadım ))))
Biz kim ya. Tüpçü den başkan olmayacağını bjkyi batırarak gösterdi hala adamın aradığı cuneyti savunuyorsun ne diyeyim)))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Oğuzhan gibi adam varken onların esamesi okunmaz. :D Oğuzhan yine fark yaratmış. Golde attı iyi oldu. :D 10 numarayı Ozi alsın. :D
Yahu takımda adam gibi adam Mario Gomez ve Oğuzhan var zaten. Şımarık Quresma gibi futbolcuları hiç sevmem. Öyle artislik hareketlere karnım tok. Biz bu ülkede Sergen, Hagi ve Alex'leri izlemişiz. Ben yaşım gereği Metin-Ali-Feyyaz'lı dönemleri biliyorum, Quaresma kim ki? İnsan Mario Gomez'den hiç mi örnek almaz, adam Bayern'de tüm başarıları kazanmış, Şmapiyonlar Ligi şampiyonu olan takımın birinci forvetiydi daha ötesi var mı? Takımı için var gücüyle savaşıyor, orta saha oyuncularına boş alanlar yaratıyor, bizim artisler lay lay lom. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Biz kim ya. Tüpçü den başkan olmayacağını bjkyi batırarak gösterdi hala adamın aradığı cuneyti savunuyorsun ne diyeyim)))
Yahu ben Cüneyt'i savunmuyorum hataları var yok demiyorum ki ne anlamaz oldun ya )))

Sizin Aziz seçtirdi yahu bunuda bilmiyon seninde dünyadan haberin yok.))))))

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,894
Puanı
1,051
Yahu takımda adam gibi adam Mario Gomez ve Oğuzhan var zaten. Şımarık Quresma gibi futbolcuları hiç sevmem. Öyle artislik hareketlere karnım tok. Biz bu ülkede Sergen, Hagi ve Alex'leri izlemişiz. Ben yaşım gereği Metin-Ali-Feyyaz'lı dönemleri biliyorum, Quaresma kim ki? İnsan Mario Gomez'den hiç mi örnek almaz, adam Bayern'de tüm başarıları kazanmış, Şmapiyonlar Ligi şampiyonu olan takımın birinci forvetiydi daha ötesi var mı? Takımı için var gücüyle savaşıyor, orta saha oyuncularına boş alanlar yaratıyor, bizim artisler lay lay lom. :)
Onlar olmasa bugün kaybetmiştik.Töre Q17 kendilerine gelmeliler gerçek oyunlarına dönmeliler. :) Bu hafta krtik Moskova maçı var almalıyız. :)
Sorsan hep bırakıyor)))
Sen bıraktır. :F

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek