Leyla ile Mecnun - Tanıtım Fragmanı | Exxen

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E3dPXZzXwAIV4n-

'Leyla ile Mecnun'un fragmanı yayınlandı!

Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün, senaristliğini Burak Aksak'ın üstlendiği, başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Işın ve Osman Sonant'ın yer alacağı yapım yeniden izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Leyla ile Mecnun, yakında Exxen'de başlıyor!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sadece fragmanın sonundaki İsmail Abi sahnesi bile güldürdü. :A Eski formunda olacak bence dizi.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senin izlediğin ve hayran olduğun dizi değil zaten. @Tolstoyevski açıyor kimi zaman, ona kaptırmasam yeterli. :A
İzlediğim veya izlemediğim farketmeden demiyorum tüm dizilerin yorum konusunu. :A

Dosi ve Tolstoyevski o konularda daha başarılı ama. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yorum konusu açmak isteyenler arasında yarışma gibi bir şey düzenleriz, kazanan açar. İşte Leyla ile Mecnun böyle bir dizi. :A
İzlediğim veya izlemediğim farketmeden demiyorum tüm dizilerin yorum konusunu. :A

Hatta @Emre Ozansoy da katılır yarışmaya. @Dosi diziyi izliyor da, baştan sona izlemedi diye hatırlıyorum, yani o yüzden ihtimal vermedim. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yorum konusu açmak isteyenler arasında yarışma gibi bir şey düzenleriz, kazanan açar. İşte Leyla ile Mecnun böyle bir dizi. :A

Hatta @Emre Ozansoy da katılır yarışmaya. @Dosi diziyi izliyor da, baştan sona izlemedi diye hatırlıyorum, yani o yüzden ihtimal vermedim. :A
Ben bu yaz izlemeyi düşünüyordum diziyi, ama izlemeyip planladığım tüm diziler kaldı. :A Büyük ihtimalle önceki versiyonu izlemeden bu versiyonu izleyeceğim.

• Güldürdün
Reactions: Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Yine bir koma hikayemiz var he. :D Heyecanlandım. Sadece yeni Leyla'dan hâlâ çekiniyorum o kadar.

Efsaneler efsanesi şaka maka dönüyor be... O gemi cidden geliyor... Son 3 bölümünü mutlaka tekrar izleyip öyle moda gireriz yayın tarihi açıklandığı zaman...

Netflix üzerinden açıp aynı anda izleyip yorumlamamız yok mu be? :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Büyük bir merakla bekliyorum fragman da güzel olmuş :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Araf beni spor haberlerinden uzaklaştırdı ama kusura bakmasın, bundanda vazgeçmem :A
Bu arada dip not, bu dijital platform olacağı için yayınlanacağı gün gece 00.00'da açılabilir. Sonra bilmiyorum demesin. Misal yarın yeni bölüm ise bu gece 00.00'da pusuda olmalı :A

Ben nadiren kapıyorum :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Ohooo forumdan biraz uzak kaldığın bak buradan anlaşılıyor :A LİM değil sadece bütün yeni dizilerin konularıan dair konu kapma yarışı oluyor, TV dizisi ise 18.00'de, platform dizisi ise 00.00'da konuyu ilk açan dizinin konusunu kapıyor :A @Dosi @Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
7/24 forumda olduğu için en hızlı konu açan olması doğaldır. :A
Bu aralar pek formumda değilim, ama sahalara dönüşüm muhteşem olacak. :A Bu arada hep yorum konusu ile ilgili konuştun, fragmana ne diyorsun? :A Bildiğim kadarıyla dizinin hayranısın, hatta kanalının adı bile AT TV'ydi. (Dizide geçiyordu) Görüşünü merak ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf