Exxen Leyla ile Mecnun - 1. Sezon Yorumları

TRT bölümlerini izlemem biraz zor gibi ya. Evet, karakterlerin hikayeleri anlatıldığında öylece baktım sadece.
150 dakikalık dizileri izliyorsun da, 70-80 dakikalık dizi mi zor geliyor?
Günde bir bölüm izle, üç dört aya biter zaten.

150 dakikalık dizileri izliyorsun da, 70-80 dakikalık dizi mi zor geliyor?
Günde bir bölüm izle, üç dört aya biter zaten.
Şu an izlediğim 150 dakikalık bir dizi var, onu da bırakacağım gibi duruyor zaten.
Bu arada dizi sürelerine yapılan gönderme iyiydi.

Reactions: Araf
Şu an izlediğim 150 dakikalık bir dizi var, onu da bırakacağım gibi duruyor zaten.
Eskiden dizi süresine gönderme 90 dakikaydı, şimdi 150 dakika oldu. Ve dizi sürelerine göndermeleri genelde 2012'de yapıyorlardı, aradan 9 yıl geçti ve süreler 150 dakikaya kadar çıktı. 180 dakikaya da çıkar yakında. Eski bölümleri izlersen eğer, bütün bunları göreceksin. Dizi bittikten sonra başlayan seyirci sayısı bir hayli fazla, sen de onlardan biri olmuş olursun. Ben başladığından beri izleyenlerdenim, hatta defakarca başa sarıp sarıp izleyenlerdenim. Buna değer bir dizi. Başlarsan sıfırdan diziye, ne demek istediğimi anlarsın.

Reactions: Emre Ozansoy
TRT'deki bölümlerinden itibaren izle de, belki daha çok seversin. Şimdilik bütün karakterlere yabancısın, melül melül bakmışsındır dizideki melül karakteri gibi.
İngilterede ben çekemem o diziyi Sihirli annemi eski kadrosuyla @Araf @Emre Ozansoy
------

Yönetmen hesapladı @Emre Ozansoy

Son düzenleme:
Beklediğimden çok daha iyi döndü dizi. Cuma günü çıkar çıkmaz izlemiştim, konuda zaten detaylı yorumlar yapılmış ben yapmayacağım ama şu kesin ki çok özlemişim. Hiç şüphem yok her bölüm üstüne koyarak ilerleyecektir dizi.

Bunun başrol oyuncusu İngiltere’ye gitse ne yapacaktın

Reactions: HeisenBerg
Leyla ve Mecnunu yeniden izlemek eski bir dosttu yıllar sonra yeniden görmek kadar harika bir duygu eski kadro olması aynı tadı verdi bana umarım uzun soluklu olur bu defa 😉

Reactions: Emre Ozansoy
Bu arada şu müzik aşırı iyi.

Bu müzik, şu anda Leyla ile Mecnun hakkında gördüğünün %1'i bile değil. Dram kısmına girdikçe hüzünden boğulursun, komedi kısmında gülmekten kırılırsın. İşte böyle bir diziydi Leyla ile Mecnun.

İkinci bölüm, birinci bölüme göre çok farklı olacak gibi görünüyor. En büyük fark ise, Erdal Bakkal'ın dönüşü.

Reactions: Tolstoyevski