'Leyla ile Mecnun' İle İlgili Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gerçek!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,115
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
arilx4z.jpg

'Leyla ile Mecnun' ile ilgili yıllar sonra ortaya çıkan gerçek!

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü'nün oturduğu, senaryosunu Burak Aksak'ın kaleme aldığı, başrollerinde Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan, Deniz Işın ve Osman Sonant'ın yer aldığı dizi Exxen'de izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

İskender karakterine hayat veren Ahmet Mümtaz Taylan ile Erdal Bakkal karakterini canlandıran Cengiz Bozkurt'un dizide beraber hiç bir sahnesinin olmamasının, TRT 1'de yayınlandığı döneme dayandığı öğrenildi.

Taylan'ın set çalışanlarına karşı sürekli kaba tavırlar sergilediği ve mobbing uyguladığı öne sürülürken, bir sahnenin çekim esnasında yardımcı yönetmenin tepki göstermesi üzerine kavga çıktığı ancak kısa sürede önlendiği ortaya çıktı.

Bu yaşanan olayların ardından ise Cengiz Bozkurt'un "Adam güle oynaya çekeceğimiz dizinin her gününü bize zehir etti, ben bu adamla hiçbir yerde sete çıkmam” dediği ve yeni bölüm çekimleri esnasında da sette Taylan ile hiç denk gelmediği öğrenildi.

Ayrıca, Netflix'in Türkiye'ye giriş yaptığı dönemde Leyla ile Mecnun'u tekrar çekmek istediği ve Cengiz Bozkurt hariç tüm ekibin bu teklifi kabul etmesine rağmen çekilemediği öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ahmet Mümtaz Taylan gerçekten set çalışanlara mobbing uyguladı mı, hiçbir fikrim yok ama bence aralarındaki mevzu kişisel bir mesele olabilir, sanmıyorum gerçek olduğunu. Dördüncü sezon zaten birlikte hiç sahneleri yok ama sanmıyorum Ahmet Mümtaz Taylan'ın set çalışanlarına mobbing uyguladığını.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ahmet Mümtaz Taylan gerçekten set çalışanlara mobbing uyguladı mı, hiçbir fikrim yok ama bence aralarındaki mevzu kişisel bir mesele olabilir, sanmıyorum gerçek olduğunu. Dördüncü sezon zaten birlikte hiç sahneleri yok ama sanmıyorum Ahmet Mümtaz Taylan'ın mobbing yaptığını.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Eğer öyle bir şey söz konusu olsaydı, ekipten diğer kişiler de açıkça tepkilerini dile getirirlerdi bence Ahmet Mümtaz Taylan'a karşı . Sadece ikisinin arasında böyle bir küslüğün olması ,aralarında kişisel bir meselenin olduğunu gösteriyor gibi.

• Beğendim
Reactions: Dosi and Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,618
Puanı
860
Küslüğün sebebinin bu olmadığına eminim. TRT döneminde olsaydı sonra Ben de Özledim'i çekmezlerdi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben de senin gibi düşünüyorum. Eğer öyle bir şey söz konusu olsaydı, ekipten diğer kişiler de açıkça tepkilerini dile getirirlerdi bence Ahmet Mümtaz Taylan'a karşı . Sadece ikisinin arasında böyle bir küslüğün olması ,aralarında kişisel bir meselenin olduğunu gösteriyor gibi.
Büyük ihtimalle kişisel bir meseledir. Bu küslüğün sebebini öyle kolay kolay öğrenmek de mümkün değil açıkçası. Set çalışanlarına mobbing yapan birisi olsaydı, set çalışanları tahammül edemezdi. 104 bölüm çektiler, üstüne bir de dördüncü sezon, hatta beşinci sezon geliyor. Böyle bir şey olması mümkün değil yani, sanmıyorum. Bir de sonradan "Ben de Özledim" dizisini de çekmişlerdi.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
En çok da Netflix gibi dev bir şirketin diziyi tekrar çekmek isteyip bunu başaramamasına şaşırdım. Acun 'da şeytan tüyü var , kafaya koyduğu şeyi bir şekilde hayata geçiyor . :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Ahmet Mümtaz Taylan gerçekten set çalışanlara mobbing uyguladı mı, hiçbir fikrim yok ama bence aralarındaki mevzu kişisel bir mesele olabilir, sanmıyorum gerçek olduğunu. Dördüncü sezon zaten birlikte hiç sahneleri yok ama sanmıyorum Ahmet Mümtaz Taylan'ın set çalışanlarına mobbing uyguladığını.

Arıza dizisi zamanında da Ahmet Mümtaz Taylanla ilgili haberler geliyordu görüntü yönetmeni ile tartıştıkları haberi gelmiş ondan sonra da Arızanın final haberi gelmişti olabilir bencee

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,052
Puanı
1,060
104 bölüm boyunca bir araya gelmediler mi anlamadım?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Arıza dizisi zamanında da Ahmet Mümtaz Taylanla ilgili haberler geliyordu görüntü yönetmeni ile tartıştıkları haberi gelmiş ondan sonra da Arızanın final haberi gelmişti olabilir bencee
Görüntü yönetmeniyle tartıştıkları, mobbing uyguladığı anlamına mı geliyor?

O konuyu araştırdığımızda da sadece şöyle bir haber çıkıyor sadece:

1634557632946.png

Evet, buradaki habere göre mobbing mi uyguluyor?

Ayrıca öyle bir şey olsaydı, Leyla ile Mecnun devam eder miydi? Habere baktığımızda Leyla ile Mecnun'dan beri devam ettiği söyleniyor ama "Ben de Özledim" dizisiyle de aynen devam etti. Sence mobbing uygulamış olabilir mi gerçekten?

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Görüntü yönetmeniyle tartıştıkları, mobbing uyguladığı anlamına mı geliyor?

O konuyu araştırdığımızda da sadece şöyle bir haber çıkıyor sadece:

Ekli dosyayı görüntüle 110303

Evet, buradaki habere göre mobbing mi uyguluyor?

Ayrıca öyle bir şey olsaydı, Leyla ile Mecnun devam eder miydi? Habere baktığımızda Leyla ile Mecnun'dan beri devam ettiği söyleniyor ama "Ben de Özledim" dizisiyle de aynen devam etti. Sence mobbing uygulamış olabilir mi gerçekten?

O anlama geliyor demedim bu haberi görünce bu konu geldi aklıma söyledim sadece

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Demedin de, önceki cümleyle birleştirince o çıkıyor. :A Hani şey gibi oluyor böyle, "tartışma çıkaran birisi olduğu için bu haber doğru olabilir" gibi oluyor birleştirince. :D

Öyle anlaşılacağını bilsem daha dikkatli yorum yapardım :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Öyle anlaşılacağını bilsem daha dikkatli yorum yapardım :D
Cümleye ekleme yapsaydın sorun olmazdı aslında. Bu şekilde haberler çıktığını ama aslında doğru olmadığını yazsaydın mesela, şimdi anladım mesela ne demek istediğini. O haberlerin doğru olmadığını söylüyorsun, bizim söylediğimizi onaylıyorsun. :A O habere nasıl anlam yüklediğin de önemli. :D

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Cümleye ekleme yapsaydın sorun olmazdı aslında. Bu şekilde haberler çıktığını ama aslında doğru olmadığını yazsaydın mesela, şimdi anladım mesela ne demek istediğini. O haberlerin doğru olmadığını söylüyorsun, bizim söylediğimizi onaylıyorsun. :A O habere nasıl anlam yüklediğin de önemli. :D

Doğru olup olmadığını bilemiyorum ki öyle yorum yapayım sadece Arıza nın setinde olay aklıma gelince böyle düşünerek yazdım :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
İyi ki netflix almamış kesin sevişme sahneleri olurdu...
Zannetmiyorum. Hangi platformda yayınlanırsa yayınlansın, dizinin ruhuna ters şeyler olmazdı dizide . Ekip kabul etmezdi bunu en başta. Para için önlerine konan her şeyi kabul edecek kişiler değiller çünkü .
------

Ayrıca Netflix denince neden akla direk sevişme sahnesi geliyor, onu da anlamıyorum . :A Bakış açısı ile alakalı sanırım.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and mesmeso