'Leyla ile Mecnun' İle İlgili Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Gerçek!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bir komedi dizisinin sürekli böyle tatsız olaylarla gündeme gelmesi üzücü. Haber doğruysa (Arıza setinde de böyle haberler çıkmıştı) AMT adına gerçekten sinirlendim çünkü ne kadar iyi bir oyuncu olsan bile bu sana insanlara mobbing uygulama hakkı vermez. Profesyonel olmak gerekiyor gibi yorumlar da var ama Cengiz Bozkurt'u anlayabiliyorum çünkü sevmediğin bir insanla burun buruna olmak, o şartlarda iyi performans çıkarabilmek zor. Netflix'in yapamadığını Acun'un yapması da ayrı bir ilginçlik. Neyse iki insan arasında olmuş bitmiş mesele için paragraf döşemeye gerek yok izleyicileri adına hiç yoktan iyidir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben doğru olduğunu sanmıyorum bu olayın. Hele olayın TRT zamanlarına dayandığına hiç inanmıyorum. TRT zamanlarında İskender ve Erdal Bakkal'ın hiç mi sahnesi olmadı da neye dayanarak söylüyor?

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Leyla ile Mecnun ekibinden herhangi bir açıklama gelmedikçe, hiçbir iddiayı ciddiye almıyorum. Kim bilir daha nasıl iddialar ortaya atılacak. Bir de haberde dokuz yıldır küs olduğu yazıyor, o daha komik. En ince detayına kadar da ayrıntı veriliyor, o daha komik. Muhtemelen gündem olsun diye ortaya atılan iddialar, hiçbirini ciddiye almıyorum.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu kadar olur... Böyle spekülatif haberler gerçekten komik ve saçmalık diyebilirim. Birisi bu kadına dur demeli artık... Setten şunu duydum, şuradan bunu duydum... Kaynak??? A kişisi B kişisi... Gerçekliği veya sahteliği bu kadar belirsiz haberler üzerinden kimseyi yargılayamayız. Ahmet Mümtaz her konuşmasını dinlediğimde bana huzur veren oldukça sakin bir insan. Ekranda böyle gözüküp ekran arkasında bu davranışları yapmasına ikna olmam kolay kolay mümkün değildir...

Kesinlikle yalan haberler ve asla inanmıyorum. Belki aralarında bir şeyler yaşanmıştır, sahnelerinin olmaması buna delalet zaten ama bu kadar ağır ve büyük şeyler olduğuna asla ama asla inanmıyorum. Zaten eğer Leyla ile Mecnun zamanında bu olaylar yaşanmış olsa ve devam ederken de yaşanmaya devam ediyor olsa tekrar bir araya gelmezlerdi. Şuanda dizi 2. sezonu da çekiyor olmazdı. Birinci ağızdan resmi bir açıklama duymadan bu haberlere inanmamaya devam edeceğim...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ahmet Mümtaz Taylan'dan o enerjiyi alıyorum yalnız :A Yalanlama gelmemesi de yukarıda Emre'nin attığı iddiayı bana doğru gibi düşündürüyor. Çünkü dizide İskender'in neredeyse sahnesi yok gibi bir şey ve bu da zaten aşırı dikkat çekiyor... Ha yapıyorsa böyle ayıp zaten seni ünlü eden dizi L&M. L&M'den önce 40 yaşını geçtiğin halde Emret Komutanım Şahmat gibi vasat filmlerde vasat rollerde oynuyordun...

Diğer iddia yani kavga iddiası zaten yalan bariz. Bu adamlar öyle bir şey olsa beraber yeni dizi çekmezlerdi. Benim gördüğüm kadarıyla olay şöyle 2-3 yerde gördüm. Ahmet Mümtaz ve Cengiz Bozkurt Ben De Özledim setinin karavanında kavga ediyorlar. Kavga sebebi de sigara. Ahmet Mümtaz Taylan karavanda aşırı sigara içince Cengiz Bozkurt da rahatsız olup sigarayı içerde içme diyor. Aralarında bir sözlü sürtüşme başlıyor ve hiç olmadık sebepten dolayı da araları düzelmemek üzere açılıyor diye biliyorum.
------

Uuuuu kaooos

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ahmet Mümtaz Taylan'dan o enerjiyi alıyorum yalnız :A Yalanlama gelmemesi de yukarıda Emre'nin attığı iddiayı bana doğru gibi düşündürüyor. Çünkü dizide İskender'in neredeyse sahnesi yok gibi bir şey ve bu da zaten aşırı dikkat çekiyor... Ha yapıyorsa böyle ayıp zaten seni ünlü eden dizi L&M. L&M'den önce 40 yaşını geçtiğin halde Emret Komutanım Şahmat gibi vasat filmlerde vasat rollerde oynuyordun...

Diğer iddia yani kavga iddiası zaten yalan bariz. Bu adamlar öyle bir şey olsa beraber yeni dizi çekmezlerdi. Benim gördüğüm kadarıyla olay şöyle 2-3 yerde gördüm. Ahmet Mümtaz ve Cengiz Bozkurt Ben De Özledim setinin karavanında kavga ediyorlar. Kavga sebebi de sigara. Ahmet Mümtaz Taylan karavanda aşırı sigara içince Cengiz Bozkurt da rahatsız olup sigarayı içerde içme diyor. Aralarında bir sözlü sürtüşme başlıyor ve hiç olmadık sebepten dolayı da araları düzelmemek üzere açılıyor diye biliyorum.
------

Uuuuu kaooos

Bu kadının da olaylı olmadığı kalmadı zaten :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu haberler bana asparagas gibi geliyor. Çünkü yardımcı yönetmen Çağatay Kıray, 5. sezon çekimlerinde zaten yer almıyor . "Kendi projelerim var , biraz onlara yoğunlaşmak istiyorum " demişti 4. sezon çekimlerinden sonra. Eğer bu olay 4. sezon çekimlerinde olmuş olsa , şu ana kadar neden Ahmet Mümtaz Taylan'ı sosyal medyadan takip etmeye devam etsin ? Ortalığı karıştırmak için , sırf biraz daha fazla okunmak için yazılmış bir haber.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yalan haber denilmiş de yalan olsa bu kadar detaylı ifadeler olmaz ve üstünkörü geçilirdi. Oysa kadın setteki mikrofonun açık kalması ve herkesin duymasını bile yazmış kimse böyle kapsamlı bir şeyi sallayamaz. Zaten bu bilgileri de direkt setteki birinden almıştır muhtemelen. Maalesef oyunculuğunu takdir etsek de iyi oyuncu olmak = iyi insan denklemi kuramayacağımızı tekrar gördük.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

------

Uuuuu kaooos

Abi bende senin bu dediklerini duydum ve bana mantıklı gelen de o. L&M setinde kavga edip sonradan tekrar dizi çektiklerini inanmıyorum. Öyle bir şey olsa şimdi de sahneleri olurdu.

Yeni yazdığı haber hakkında bir yorumum yok ama ekipten hâlâ bir açıklama gelmemesi kötü duruyor. Her türlü bir açıklama yapılıp bu haberlere bir cevap verilmeli. Aksi takdirde hem oyuncular hem de dizi üstünde olumsuz hava oluşuyor.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ahmet Mümtaz Taylan'dan o enerjiyi alıyorum yalnız :A
stamp GIF by South Park

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

------

Uuuuu kaooos

@denizz19'u engellemişti, onu hatırladım şimdi. Canı istediği zaman kızıp kendisi engelliyor, karşı taraf engelleyince yine kızıp tepki gösteriyor. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19