Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Darkta güzel ama bir iki boş bölümü vardı veletlerde öyleydi ama bu dizide boş bölüm henüz yok gerçi aksiyon dizisi o diğer beyin yakan dizilerle bir tutmamak lazım :A
İkisinü karşıkaştırman bile büyük hata. Dark ile bu dizinin arasında bariz kalite farkı var. :A

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x8 (Sezon Finali)

Ağzım açık izledim, muhteşemdi... Favori sezonum 3, bu konuda netiz sanırım.
Nairobi vuruldu, belki de öldü... Umarım ölmemiştir ve bize öyle yansıtılmıştır, onsuz olmaz bizim ekip. :(

Raquel de öldü sandım, korktum bir an. Ama daha kötüsü Profesör tuzağa düştü, ''savaş başladı''

Rio ve Tokyo ayrıldı, operasyon değmezmiş. Rio da ayrılacak vakti buldu, Tokyo mahvoldu.

Gerçekten efsaneydi, şok olduk epey bi. Yeni sezonu bekliyoruz merakla, 2021'i bulur gelmesi de. :T: @Harunnn60 @Çiğdem @MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x8 (Sezon Finali)

Nairobi vuruldu, belki de öldü... Umarım ölmemiştir ve bize öyle yansıtılmıştır, onsuz olmaz bizim ekip. :(

Raquel de öldü sandım, korktum bir an. Ama daha kötüsü Profesör tuzağa düştü, ''savaş başladı''

Rio ve Tokyo ayrıldı, operasyon değmezmiş. Rio da ayrılacak vakti buldu, Tokyo mahvoldu.

Gerçekten efsaneydi, şok olduk epey bi. Yeni sezonu bekliyoruz merakla, 2021'i bulur gelmesi de. :T: @Harunnn60 @Çiğdem @MasacRE
Önceden izleyen grup @MasacRE @kerem falan beğenmemiş oyüzden @Harunnn60 sen ben birlikte izlemekle iyi yapmışız tadımızı kaçırmadan üçümüzde beğendik :Z:Z:Z

Sezon fınalını yarın yapacam , bu sezondan başlarda tedirgindim ama çok sağlam bir sezon oluyor ilk sezonla özellikle esintileri hiç bitmiyor yanı alakasız bağlantısız bir sezon olucak diye korkmuştum :A @ozgur2113 @sokak sanati

7.Bölüm
Alın işte şu oğlanı halledemediler tutsak tutarkan şimdi çıktı geldi Tokyoyla başladılar sıkıcı sahneleri :( Neyseki tekmeyi attı tokyoya sebebide yeni hali çirkin olması :A :A :A

Monicanın şu ayı sevgiliside yine nereden hortladı ayoll bir geberemedi gitti :F Monicayı neden sevdiğimi bir kez daha anladım afferim ona beni şaşırtmadı :Z:Z:Z

Dedektif kadın ilk sezonlardakı gibi değil bu sezon çok gereksiz ve yük oluyor bizimkilere keşke ayrılıp gitse bizim ekibe hiç yakışmadı olmuyor :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3x8 (Sezon Finali)

Önceden izleyen grup @MasacRE @kerem falan beğenmemiş oyüzden @Harunnn60 sen ben birlikte izlemekle iyi yapmışız tadımızı kaçırmadan üçümüzde beğendik :Z:Z:Z

Sezon fınalını yarın yapacam , bu sezondan başlarda tedirgindim ama çok sağlam bir sezon oluyor ilk sezonla özellikle esintileri hiç bitmiyor yanı alakasız bağlantısız bir sezon olucak diye korkmuştum :A @ozgur2113 @sokak sanati

7.Bölüm
Alın işte şu oğlanı halledemediler tutsak tutarkan şimdi çıktı geldi Tokyoyla başladılar sıkıcı sahneleri :( Neyseki tekmeyi attı tokyoya sebebide yeni hali çirkin olması :A :A :A

Monicanın şu ayı sevgiliside yine nereden hortladı ayoll bir geberemedi gitti :F Monicayı neden sevdiğimi bir kez daha anladım afferim ona beni şaşırtmadı :Z:Z:Z

Dedektif kadın ilk sezonlardakı gibi değil bu sezon çok gereksiz ve yük oluyor bizimkilere keşke ayrılıp gitse bizim ekibe hiç yakışmadı olmuyor :A :A :A
İyi ki sizin gibi zevksizleri beklememişim :A Bir de 3. sezona en iyi sezon diyorsunuz ya şaka gibi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Çok yoğun olunca yapamadım şimdi yorum yapayım az biraz. :A @Yiğitt @Çiğdem

3×6

Profesörün çölün ortasındaki evin önünde arabasının çamura batması bana komik geldi. :F Sanki süreyi uzatalım demişler. :A bir giriş tüneli var o zaman neden oraya sadece 5 kişi gönderiliyor?

Yeni müfettişe gıcık oldum. :A

3x7

Tokyo'ya acıyorum ama sevindim bu duruma düşmesine. :A

Profesör, Raquele ağır konuşuyor , bu bölüm sinir oldum. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
LCDP'de bile sıkılmayı nasıl başarıyorsun ya, dizide sürekli bir hareket var :A
İlk bölümler öyleydi, gerçek :A
Çok yoğun olunca yapamadım şimdi yorum yapayım az biraz. :A @Yiğitt @Çiğdem

3×6

Profesörün çölün ortasındaki evin önünde arabasının çamura batması bana komik geldi. :F Sanki süreyi uzatalım demişler. :A bir giriş tüneli var o zaman neden oraya sadece 5 kişi gönderiliyor?

Yeni müfettişe gıcık oldum. :A

3x7

Tokyo'ya acıyorum ama sevindim bu duruma düşmesine. :A

Profesör, Raquele ağır konuşuyor , bu bölüm sinir oldum. :(
Bugün bitirelim LCDP serüvenini artık :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
3x8 (Sezon Finali)

7.Bölüm

Son 2 bölümü çok iyiydi, onun dışında diğer bölümler beklentiyi veremediği için ilk 2 sezonun altında kaldı. :A