Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,839
109,963
1,060
28
Giresun
Son 2 bölümü çok iyiydi, onun dışında diğer bölümler beklentiyi veremediği için ilk 2 sezonun altında kaldı. :A
İlk bölümler öyleydi, gerçek :A

Bugün bitirelim LCDP serüvenini artık :A
Çok yoğun olunca yapamadım şimdi yorum yapayım az biraz. :A @Yiğitt @Çiğdem

3×6

Profesörün çölün ortasındaki evin önünde arabasının çamura batması bana komik geldi. :F Sanki süreyi uzatalım demişler. :A bir giriş tüneli var o zaman neden oraya sadece 5 kişi gönderiliyor?

Yeni müfettişe gıcık oldum. :A

3x7

Tokyo'ya acıyorum ama sevindim bu duruma düşmesine. :A

Profesör, Raquele ağır konuşuyor , bu bölüm sinir oldum. :(
İyi ki sizin gibi zevksizleri beklememişim :A Bir de 3. sezona en iyi sezon diyorsunuz ya şaka gibi :A
Zaten siz ikinizin yabancı dizilerden anlamadını bilmeyen yok forumda :A :A :A

Bu gece son bölümü izlerim bende :Z:Z:Z

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,839
109,963
1,060
28
Giresun
Bence daha güzeldi, sırayla 3-2-1 yaparım :A
İlk 2 sezonu ayrı düşünmemek lazım aslında. O zaten tek sezon. Netflix o şekilde bölmüş sadece :A
@Yiğitt e şöyle hak veriyorum 2-3-1 sıralamam 2.sezon malum olaydan ayrı gözümde ama 1.sezondan iyiydi bu sezon şimdi baştan sona çok kaliteli bir sezondu bu sezon @Harunnn60 :Z:Z:Z @sokak sanati @ozgur2113 @DarkLegenD @Tolstoyevski @kerem
8.Bölüm Sezon Finali
Neden Monica Denver çiftini seviyorum geçen bölüm Monica eski ayı sevgilisini bu bölümde Denver tokyoyu red etti benim gözüme girenlerin kişiliği iyi olur :A :A :A

Pırasa burunlu kızı yorumlarda öldü demişlerde belli değil o ölücene gereksiz tokyo ölsün :A Ayrıca dedektif kadın 1 ağaca çıkamadı sonra ağırda iki tane çaylak çiftçiye teslim oldu bizimkilere yük oluyor öldü sanıp üzülmüştüm ama belki öylesi daha iyi olurdu :A Hamile ecünnüye gıcık oluyorum birde yeni ecünnü yetiştiriyor karnında kendisi gibi yapar artık :A Pırasa burunlu kıza akıllıca tuzak kurdu onlar onla uğraşırkan içeri giriceklerdi ama profosore yaptığı plan yüzünden içeri giremediler :A Dedektif kadını öldü süsü vermeseydi profosor gemileri yakıp o emri vermicekti onlarda içeriye girebiliceklerdi orada bocaladı hamile ecünnü :A

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,839
109,963
1,060
28
Giresun
@Yiğitt e şöyle hak veriyorum 2-3-1 sıralamam 2.sezon malum olaydan ayrı gözümde ama 1.sezondan iyiydi bu sezon şimdi baştan sona çok kaliteli bir sezondu bu sezon @Harunnn60 :Z:Z:Z @sokak sanati @ozgur2113 @DarkLegenD @Tolstoyevski @kerem
8.Bölüm Sezon Finali
Neden Monica Denver çiftini seviyorum geçen bölüm Monica eski ayı sevgilisini bu bölümde Denver tokyoyu red etti benim gözüme girenlerin kişiliği iyi olur :A :A :A

Pırasa burunlu kızı yorumlarda öldü demişlerde belli değil o ölücene gereksiz tokyo ölsün :A Ayrıca dedektif kadın 1 ağaca çıkamadı sonra ağırda iki tane çaylak çiftçiye teslim oldu bizimkilere yük oluyor öldü sanıp üzülmüştüm ama belki öylesi daha iyi olurdu :A Hamile ecünnüye gıcık oluyorum birde yeni ecünnü yetiştiriyor karnında kendisi gibi yapar artık :A Pırasa burunlu kıza akıllıca tuzak kurdu onlar onla uğraşırkan içeri giriceklerdi ama profosore yaptığı plan yüzünden içeri giremediler :A Dedektif kadını öldü süsü vermeseydi profosor gemileri yakıp o emri vermicekti onlarda içeriye girebiliceklerdi orada bocaladı hamile ecünnü :A
Sen izledinmi bu sezonu @bazinga :A

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
14,721
6,964
700
Berlin
8.Bölüm Sezon Finali

O hamile kadından nefret ediyorum. Çok gıcık bir tip. Death Note'taki Lawliet'in özentisi resmen. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem