Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
3x7

Ekip için zor bir bölümdü. Hoşuma gitti yine benim.:X

Bu hamile kadın çok fena ama engelleniyor. Profesörün ne yapmaya çalıştığını çözerek olayı çözmeye çalışması güzel taktik. Salaklar İspanyol askerleri gibi değil.:F
Umarim bu kadının doğum sahnesini cekmislerdir:A

Artorito'dan da kurtulamadık gitti. Şeyinin kalkmasını niye izledik biz yaa. Nefretim bu adam.:(

Profesör ve Dedektif yakalandı ki bence Şişman aşık adam Dedektifi bulacak bulamadım diyecek. Dedektif bi şekilde kurtulacak diye düşünsemde son bölüme geldiğim için her şey olabilir de diyorum.

7.5

• Beğendim
Reactions: Forumdash

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3x8

Profesör açığa çıkıp ağaca saklanınca nasıl iletişim kuracak demiştim içeriyle. Baya baya yanındaymış gibi konuştu yine herkesle. Ama geçen bölüm arabadan anten düşünce kopmuştu iletişimi? Lizbon'un da iki çiftçiyle muhabbetleri çok uzadı. Neredeyse onların saklayıp kurtulması gibi bir durum da oluyordu ki neyse ki olmadı öyle bir şey. Yalnız en sonda öldü gösterip Profesör'ü kendi silahıyla vurmaları güzeldi.

Banka tarafında ise Rio ve Tokyo'nun ayrılma, Tokyo'nun sarhoş kısımları gereksizdi. Hikayeye de bir katkısı olmadı o durumun. Sierra Nairobi üzerinden tuzağa düşürdü çünkü ekibi, Tokyo sadece sarhoş sarhoş gezdi durdu bölümde. Bu sezon finaline Nairobi'nin ölümü yakışırdı yalnız, çok da ağır yaralandı sonuçta sniper mermisiyle ama şimdi ölmediğine göre öldürmeyecekler herhalde.

Şimdi bu son yaşananlarla birlikte bu kez ciddi anlamda karşı savaş açıldı ve polis aracını patlattılar. Önümüzdeki sezon savaş olacak ama zeka dolu hamlelerle olması lazım bu savaşın çünkü devletin bütün gücüne karşı oradaki bir grup insanın çatışarak savaş kazanma ihtimali yok.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S03 - B05-06-07-08(S.Finali)

O kadar tempolu ilerliyordu ki aradan erkenden cıkarmak istedim. Süreden tavis vermeyip, sezonu kısaltmaları ve en heycanlı yerde s.finali olması :(

Hamile kadına bi türlü ısınamadım. Hamile oluşu beni rahatsız etti:T: Operasyon anının en önemli yerinde doğumu gelse kesinlikle yarıda bırakmaz:F Kadın kendini duygusal yönden kapatmiş. Raquel ile kadının konusmasında "giriş dersi" gibisinden aldıkları eğitimden bahsettiler. Peki Raquel gerizekalsı son sahnedeki hamlenin olabilitesini Profesöre anlatmama gibi bi olay olabilir mi? Bence olmaz. Profesör'ün duygusal anını görsek de hamle yapıldıgını anlamiştir.

Nairobi ölmezsin inş cnm:bhr: Palermo denen herif Berlin'nin kötü bir kopyası olmuş. Liderlik sahnesini bile aynısını yazmişlar:F

Sezon senaryo ilerleyişi anlamında geçen sezonun aynısıydı. Yine bir kişinin vurulması, yine bir kişinin kapı kapanırken atlaması vs vs:F Dizinin sistametik ilerleyişini hiç bozmamişlar. Geriye tek kalan şey Profesörün polislerin içine sızması:X (Palyaço sahnesi gibi de olabilir.) Raquel oyununu Angel'den saklasalar Profesörün tarafına geçse içerden bilgi verse filan Eğer gelecek sezon mantıklı bi şekilde yaparlarsa bu hamleyi yuhlayarak ayakta alkışlarım.

Herşeye rağmen, tüm karakterleri ayrı ayrı özlemişim. Sezon korktugum kadar kötü olmadı. Aksine ilk sezon gibi keyif alarak izledim.

9/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ağlıyorum şuan yaa. Nasıl efsane bir sezon finaliydi.:T Uzun süre sonra ilk kez bir dizi beni bu kadar duygulandırdı. Çok samimi olmalarından kaynaklı sanırım.:(

Lizbon'un vurulma oyunu, profesörün o anki tepkileri, Nairobi'nin vurulması beni bitirdi. Toparlayamıyorum.:T:
Lizbon'un böyle saçma ölmeyeceği,hatta ellerinde bilgiye ulaşabilecekleri tek insanken oldurmeyecekleri açıktı. Ama yine de kaptırdım gittim yaa.

Gelincik planıda çok mantıklıydı. Profesör mantıklı hareket etti ama Lizbon talihsizlik yaşadı. Ve o yaşlı kadın tam bir oyun teorisine örnek bir kadındı. Uygulamalı ders gibiydi.:X

Hamile kadın gerçekten canavar gibi. Bu işe kendini fena kaptırmış.
Ama son sahnede beklenmedik bir hareket ile karşılaştı. Ekip şov yaptı. Tabi ki şov Tokyo'ya kaldı.:bhr:

10/10/10/10

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
S03 - B05-06-07-08(S.Finali)

O kadar tempolu ilerliyordu ki aradan erkenden cıkarmak istedim. Süreden tavis vermeyip, sezonu kısaltmaları ve en heycanlı yerde s.finali olması :(

Hamile kadına bi türlü ısınamadım. Hamile oluşu beni rahatsız etti:T: Operasyon anının en önemli yerinde doğumu gelse kesinlikle yarıda bırakmaz:F Kadın kendini duygusal yönden kapatmiş. Raquel ile kadının konusmasında "giriş dersi" gibisinden aldıkları eğitimden bahsettiler. Peki Raquel gerizekalsı son sahnedeki hamlenin olabilitesini Profesöre anlatmama gibi bi olay olabilir mi? Bence olmaz. Profesör'ün duygusal anını görsek de hamle yapıldıgını anlamiştir.

Nairobi ölmezsin inş cnm:bhr: Palermo denen herif Berlin'nin kötü bir kopyası olmuş. Liderlik sahnesini bile aynısını yazmişlar:F

Sezon senaryo ilerleyişi anlamında geçen sezonun aynısıydı. Yine bir kişinin vurulması, yine bir kişinin kapı kapanırken atlaması vs vs:F Dizinin sistametik ilerleyişini hiç bozmamişlar. Geriye tek kalan şey Profesörün polislerin içine sızması:X (Palyaço sahnesi gibi de olabilir.) Raquel oyununu Angel'den saklasalar Profesörün tarafına geçse içerden bilgi verse filan Eğer gelecek sezon mantıklı bi şekilde yaparlarsa bu hamleyi yuhlayarak ayakta alkışlarım.

Herşeye rağmen, tüm karakterleri ayrı ayrı özlemişim. Sezon korktugum kadar kötü olmadı. Aksine ilk sezon gibi keyif alarak izledim.

9/10
Yuh bitirdin mi hemen? Kaç bölüm izledin bir günde? :eek: @MasacRE
Ağlıyorum şuan yaa. Nasıl efsane bir sezon finaliydi.:T Uzun süre sonra ilk kez bir dizi beni bu kadar duygulandırdı. Çok samimi olmalarından kaynaklı sanırım.:(

Lizbon'un vurulma oyunu, profesörün o anki tepkileri, Nairobi'nin vurulması beni bitirdi. Toparlayamıyorum.:T:
Lizbon'un böyle saçma ölmeyeceği,hatta ellerinde bilgiye ulaşabilecekleri tek insanken oldurmeyecekleri açıktı. Ama yine de kaptırdım gittim yaa.

Gelincik planıda çok mantıklıydı. Profesör mantıklı hareket etti ama Lizbon talihsizlik yaşadı. Ve o yaşlı kadın tam bir oyun teorisine örnek bir kadındı. Uygulamalı ders gibiydi.:X

Ama son sahnede beklenmedik bir hareket ile karşılaştı. Ekip şov yaptı. Tabi ki şov Tokyo'ya kaldı.:bhr:

10/10/10/10
Bende bitirdim yorum yapmaya üşeniyorum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yuh bitirdin mi hemen? Kaç bölüm izledin bir günde? :eek: @MasacRE

Bende bitirdim yorum yapmaya üşeniyorum. :A
Ben de son 4 bölümü tek günde izledim :A Ama bir gün boş geçmiştim, onun yerine ertesi gün 4 bölüm izleyince baştan dediğim hesaba geldi yine 4 günde izlemiş oldum sonuç olarak :A @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aklinda tuttuğu mesaja bak sayko :eek: @Çiğdem @Forumdash @xBUGRAx
Tek @Harunnn60 değil yanına @MasacRE @Forumdash ı da almış hepsinin kafasına fok düşsün inş :A :A :A
Slayt16.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

10/10/10/10
Hazır duygusallığın zirve yapmışkan seni burdan şuraya alalım :A :A :A @Harunnn60
clementine_072413_1280.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bak hala aynı şeyi söylüyor ya :A Niye kafamı vurayım sebep ne? :A
Keşke izlememiş olsamda şuan o heyecanı bende şimdi yaşıyor olsam diceksin bir de burda sıkıcı sıkıcı günde 4 bölüm falan tek baısna izleyip gitmişsin biz @Harunnn60 @Yiğitt her gün bölüm bölüm yorumlayarak analiz ederek sohbet ederek izlerken ahh keşke hafızamı silselerde bende size katılsam diceksin :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Keşke izlememiş olsamda şuan o heyecanı bende şimdi yaşıyor olsam diceksin bir de burda sıkıcı sıkıcı günde 4 bölüm falan tek baısna izleyip gitmişsin biz @Harunnn60 @Yiğitt her gün bölüm bölüm yorumlayarak analiz ederek sohbet ederek izlerken ahh keşke hafızamı silselerde bende size katılsam diceksin :A :A :A
Kesin yaşanır bu :A
kadir-misiroglu_1409435.png

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
1. bölüm

Kralın özoğlu Denver'in efsanevi gülüşü...

Tokyo sevgilisinden ayrı şekilde kafa dağıtmaya gidince 'acaba biseksüel tarafından mı ilerleyecekler?' dedim daha da anlamsız bir şey çıktı. :F

1- Tokyo neden Rio ile beraber gitmiyor?
2- Profesör iletişim hakkında uyarmıştır, neden uymuyorlar?
3- 2 yıl boyunca balıkla mı yaşadınız dayı? İnanın ki cahilim.

Berlin'e kılıf uydurmaları lazım.

6.0/10

• Beğendim
Reactions: MasacRE