Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Benim sevdiğim 2 kişi Denver ile Monika ve ikisi birbiriyle çift oldu sevmediğim 2 kişi ise Tokyo ile Bilgisayarcı çocuk onlarda birbiriyle çift oldu tencere kapak :F @Forumdash
aaa spoiler vermişsin hogatha seni rtüke şikayet edeceğim :)
monica son bölümlere doğru benimde gözüme girmişti onu asla dışlayamam :))

aaa spoiler vermişsin hogatha seni rtüke şikayet edeceğim :)
monica son bölümlere doğru benimde gözüme girmişti onu asla dışlayamam :))
Aaa bir şey olmaz ondan :F Sen izlemediğim bölümde beni spoinin içine etiket ediyordun dalgınlığıma gelip bazen bakıyordum :F

Ama kendin izlemediğin bölümde bizim yorumları hiç alıntı yapmıyon ayrıda etiket edip bildiriyon :A

Muhtarlık siyaset değil ki zaten :A :A
Öyle öyle yükselmiyormusun işte parti işlerine giriyon falan :F Tam aksine siyasetten nefret ederim yanı Muhtar kızından daha çok normal kız olarak büyüdük o havalara hiç girmedim şuan Muhtar değil değişen bir şeyde açıkcası olmadı :A :A :A

Öyle öyle yükselmiyormusun işte parti işlerine giriyon falan :F Tam aksine siyasetten nefret ederim yanı Muhtar kızından daha çok normal kız olarak büyüdük o havalara hiç girmedim şuan Muhtar değil değişen bir şeyde açıkcası olmadı :A :A :A
Siyasetten ben de nefret ederim bu konuda katılıyorum sana :A :A

Siyasetten ben de nefret ederim bu konuda katılıyorum sana :A :A
Haber izlemeyi falanda sevmem Magazin falanda takip etmem :A Dünyadan bir haberdar yaşıyordum bu foruma gelene kadar ,burada paylaşıyorlar her türden şeyler daha bilgi sahibiyim 4 yıldır arkadaşlarım şaşırıyor :F

Haber izlemeyi falanda sevmem Magazin falanda takip etmem :A Dünyadan bir haberdar yaşıyordum bu foruma gelene kadar ,burada paylaşıyorlar her türden şeyler daha bilgi sahibiyim 4 yıldır arkadaşlarım şaşırıyor :F
Evet bak o konuda forumun bana da baya katkısı oluyor ben de pek haber izlemiyorum burdan görüyorum çoğu şeyi :A :A