Kuzgun'dan Nefes Kesen Sezon Finali (16. Bölüm)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kuzgun'da sıfır noktasındayım adaşım ve yine spoiler yedim bu arada. Halka'da daha yakınım güncele ve sezon finali ile alakalı fragmanda gördüklerim dışında herhangi bir şey bilmiyorum. O yüzden bir an önce izleyip güncele gelme çılgınlığını yapabilirim... :A
O çılgınlığı önce Kuzgun için yap sonra Halka'yı halledersin. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben izliyorum bu diziyi zaten. 6 bölümüm falan var günceline geleceğim bir an önce. Ne kadar az spoiler yiyebilirsem o kadar kar bana. :A Ama adaşıma hiç bir şey diyemiyorum...
Bu sabah bu diziyi izleme kararı aldım. Yazın tekrarlar verilirse izleyeceğim
Verilmesede tatil sonrası yeni sezon başlamadan bir çırpıda izlerim.
Bu kez ölçüyü kaçırmadan günde 2-3 bölüm izlemem umarım :A
Ben spoi yemekten rahatsız olmam pek. Arada denk gelip izlediğim sahneler olmuştu, pek spoi olarak algılamıyorum :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ben spoi yemekten rahatsız olmam pek. Arada denk gelip izlediğim sahneler olmuştu, pek spoi olarak algılamıyorum :A
Helal olsun bir de @Sherlock gelirse ballı kaymak olacak. :Z Bol bol kaçır ölçüyü bir şey olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dizi gerçekten çok başarılı. İzlerken keyif aldığım ve senaryosunun hızına kapıldığım doğrudur. 1 2 tatsız spoiler aldım forumdan ama onun dışında çok bilgim yok kaldığım yerden sonrası hakkında. Kalan 6 7 bölümü keyifle izleyeceğime eminim. Ve izlemeyenlere de tavsiye etmekte bir sakınca görmüyorum. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dizi gerçekten çok başarılı. İzlerken keyif aldığım ve senaryosunun hızına kapıldığım doğrudur. 1 2 tatsız spoiler aldım forumdan ama onun dışında çok bilgim yok kaldığım yerden sonrası hakkında. Kalan 6 7 bölümü keyifle izleyeceğime eminim. Ve izlemeyenlere de tavsiye etmekte bir sakınca görmüyorum. :D
Çarpışma'yıda bu gece uğurladım. Elde kaldı 0 dizi olarak :A Dizinin belki 3-4 bölümüne kısa videolar hariç bakmadım ama finali detaylı izledim. İlk 6 bölüm heyecanlandırmıştı, sonra bazı bölümler sıkıcıydı, neyse ben bi gidip konusunda yorum yazayım :A kısa bir yorum yapayım final ile ilgili.

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çarpışma'yıda bu gece uğurladım. Elde kaldı 0 dizi olarak :A Dizinin belki 3-4 bölümüne kısa videolar hariç bakmadım ama finali detaylı izledim. İlk 6 bölüm heyecanlandırmıştı, sonra bazı bölümler sıkıcıydı, neyse ben bi gidip konusunda yorum yazayım :A kısa bir yorum yapayım final ile ilgili.
Çarpışma 2 bölümüm kaldı, izleyip oradan Kuzgun'a geçeceğim. Artık ne kadar hızlı aradan çıkarırsam bana o kadar kar. :A Oradan yabancı dizilerime ve 2019 filmlerime geçiş yapabilirim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çarpışma 2 bölümüm kaldı, izleyip oradan Kuzgun'a geçeceğim. Artık ne kadar hızlı aradan çıkarırsam bana o kadar kar. :A Oradan yabancı dizilerime ve 2019 filmlerime geçiş yapabilirim. :A
parantez reisi yerleştirecektim vazgeçtim :A 1-2 ay sonra sana soracam, nekadarını gerçekldştirdin diye :A Bakalım ogüne kadar şu sıraladıkların gerçekleşmiş olacakmı :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Sezon finali çok muazzam yapılmış Burcu Biricik çok başka oyuncu helal olsun izleyicinin tüylerini diken diken yapacak oyunculuk izledikçe izleniliyor ??

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Başladım bile izlemeye :A
Sağlam bir giriş yapmış dizi. Anında hikayeye kaptırıyor insan kendini :D İlk bölümü TV'de izleseydim zamanında, şuan güncelde olurdum :A
Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim. :A O zaman dizinin konusuna bölüm bölüm yorumlarını da bekliyorum. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim. :A O zaman dizinin konusuna bölüm bölüm yorumlarını da bekliyorum. :Z
Bende beklemiyordum :A Bu günlerde artık nekadar izlersem kâr çünkü bayram telaşı falan yoğun geçiyor günler :D Bölüm bölüm yorumlamayacam bu kez, ayarı ordada kaçırıyorum :A . Belki güncele gelince toptan yorumlarım günü gelince :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bende beklemiyordum :A Bu günlerde artık nekadar izlersem kâr çünkü bayram telaşı falan yoğun geçiyor günler :D Bölüm bölüm yorumlamayacam bu kez, ayarı ordada kaçırıyorum :A . Belki güncele gelince toptan yorumlarım günü gelince :D
Boşver kaçır yani uzun yorumdan zarar gelmez. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Turkuazz