ATV 8. Gün - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Ozan Bahara zarar gelmesini istememişti hamile olduğunu duyunca bi hamile kadını vurmadığım kaldı gibi birşey demişti.vurulunca kızdı niye vurdun diye yazılımın peşinde
ya birde öğrenmek için Bahara yaklaşmak istedi sanırım bende tam çözemedim onu:D
neyse çıkar kokusu illa ki :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü izledim Burculu sahneler çekilecek gibi görünmüyor vlla Snepeak sahneside aynı şekilde gıcık Burcu sahnesi koymuşlar :F

Açıkcası İskender dışında dizide bir şey yok ama onuda Burcuya bağladılar babası diye :F Yani benim onayımdan geçemediler sizlere iyi seyirler ve Burculu sahnelerde sabırlar diliyorum çünkü çekilecek dert değildi :A :A :A @Forumdash @Aserat @eskici

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Bölümü izledim Burculu sahneler çekilecek gibi görünmüyor vlla Snepeak sahneside aynı şekilde gıcık Burcu sahnesi koymuşlar :F

Açıkcası İskender dışında dizide bir şey yok ama onuda Burcuya bağladılar babası diye :F Yani benim onayımdan geçemediler sizlere iyi seyirler ve Burculu sahnelerde sabırlar diliyorum çünkü çekilecek dert değildi :A :A :A @Forumdash @Aserat @eskici
beğensen şaşardım zaten,güzel bi kadın gördün mü hemen şarlıyosun :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beğensen şaşardım zaten,güzel bi kadın gördün mü hemen şarlıyosun :A:A
Aaa vlla Çok şeye kafam basmaz ama az çok Yabancılardan Fantastik ve Yerlilerden Aksiyonu az biraz anlarım :A Genelde izlemediklerim ilgi görmüyor bu dizi bana Gürkan Uygun ve Kerem Bursinin dizisini anımsattı aksiyon görünümlü ama içi vıcık vıcık türden ömrüde kısa olabilir :A :A :A @Forumdash @eskici @Aserat @kerem @Yiğitt @xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

İlk bölümü izledin mi yoksa :A Bu ne hız :A
Aaa izledim evet ilk 1 saatini canlı gerisini gece netten :A Bu alıntıladım mesajta yorumum var dün gece kendi adıma terk etmiştim diziyi Burcu dan çok rahatsız oldum :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Aaa izledim evet ilk 1 saatini canlı gerisini gece netten :A Bu alıntıladım mesajta yorumum var dün gece kendi adıma terk etmiştim diziyi Burcu dan çok rahatsız oldum :A :A :A
Şeref Meselesi'nde severek izlerdim halbuki. Oyunculuğu da gayet iyiydi.

Bende diziyi izlememek için bahane arıyordum senin onayından geçememişse benden de geçemez ki bizim dağ gibi Çukur'umuz var. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şeref Meselesi'nde severek izlerdim halbuki. Oyunculuğu da gayet iyiydi.

Bende diziyi izlememek için bahane arıyordum senin onayından geçememişse benden de geçemez ki bizim dağ gibi Çukur'umuz var. :Z
Aaa sen yinede bak çünkü ecünnü dizilerini izliyorsun oyüzden bunuda sevebilirsin kendin karar ver :A :A :A

Burcuyu ben çok eskiden beridir sevmiyordum ama bu dizide arka planda olur diye düşündüm ama sahneleri beni çok rahatsız etti İskender bile kurtarmadı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
2'yi de reklamsız vericeklerdir:X Onu da böyle izlerim. Eğer şık hareketlerolursa internetten izlerim:X

Starlarımızı kiraladık. Küçük oyuncularla büyük işler yapıyoruz artık:A
Bakalım sende ortak bir dizimiz olacakmı :D
Ben beğendim diziyi. Reytingde yükselme yasamazsa yinede yaza kadar devam eder. Reyting için uzun sürüp saçmalayacağına kısa ve kaliteli olmasıni tercih ederim ama her dizi en az 20 bölüm olmalı bence.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Aaa vlla Çok şeye kafam basmaz ama az çok Yabancılardan Fantastik ve Yerlilerden Aksiyonu az biraz anlarım :A Genelde izlemediklerim ilgi görmüyor bu dizi bana Gürkan Uygun ve Kerem Bursinin dizisini anımsattı aksiyon görünümlü ama içi vıcık vıcık türden ömrüde kısa olabilir :A :A :A @Forumdash @eskici @Aserat @kerem @Yiğitt @xemrexxx
sensin vıcık:A:A hiç öyle dediğin gibi bişeyler yok,kalilte akıyordu kalite

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Diziyi daha izlemedim izleyip yorumumu yaparım ona göre tutup tutmamasını değerlendiricem:A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu dizi bu günde yüksek reyting almaz. Bizim ülkemizde kaliteli işlerde yüksek reyting alanların sayısı çok az olur genelde. Çukur istisnadır mesela. Onda da önceki işin yani İçerde'nin ve oyuncuların popülerliği etkili olmuştur. Herkes ilk bölümüne bakmış sonra da bağlanmıştır. Bu dizi ise yanlış güne koyuldu. Zaten kitleleri oturmuş diziler var ne diye böyle bir günde yayınlanır ki.

Dizi hakkınde ise ters köşelerin 1'i tahmin edilebilir diğeri öyle çok bariz olmayan iki hamle vardı ilk bölümde. Hoş hamlelerdi. Senaryo da gizeme sahip, ucu açık bir senaryo. Toygar Işıklı sağlam farklı müzikler yapmış. Sağlam oyunculukların olduğu yer yer işin psikolojik boyutuna da giren kaliteli bir iş olmuş. Çekimler gerçekten iyiydi. İlk bölümü beğendim devam ederim şimdilik. İleride çok uzun süreli dizilerden boğulmazsam bitene kadar devam ederim gibi duruyor, hayırlısı. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
Dün gece netten izledim şans verdim, çok iyi değildi başları, sonlara doğru çok iyi topladı. Ama genele vurduğumuzda diziyi kısaca çok iyi değildi haftayı beklemek gerek. Tıkanacak konusu da var göreceğiz. :blush:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Dünden beri gömüp duruyor galiba parasını alamadığı için kudurmuş. Zaten Vatanım Sensin 10 Kasım'da yüksek reyting alınca 'gelecek hafta milli bayram var mı' gibi saçma sapan bir yorum yapmıştı şaşırmadım. Tehlikeli Karım'ı da şimdiden övmeye başlamış. Bunlara prim verenler utansın.

DYuRRfiW0AAUm30.jpg

@Dosi @Forumdash @serhatt @vadikızı @S.G.A.T.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bu dizi bu günde yüksek reyting almaz. Bizim ülkemizde kaliteli işlerde yüksek reyting alanların sayısı çok az olur genelde. Çukur istisnadır mesela. Onda da önceki işin yani İçerde'nin ve oyuncuların popülerliği etkili olmuştur. Herkes ilk bölümüne bakmış sonra da bağlanmıştır. Bu dizi ise yanlış güne koyuldu. Zaten kitleleri oturmuş diziler var ne diye böyle bir günde yayınlanır ki.

Dizi hakkınde ise ters köşelerin 1'i tahmin edilebilir diğeri öyle çok bariz olmayan iki hamle vardı ilk bölümde. Hoş hamlelerdi. Senaryo da gizeme sahip, ucu açık bir senaryo. Toygar Işıklı sağlam farklı müzikler yapmış. Sağlam oyunculukların olduğu yer yer işin psikolojik boyutuna da giren kaliteli bir iş olmuş. Çekimler gerçekten iyiydi. İlk bölümü beğendim devam ederim şimdilik. İleride çok uzun süreli dizilerden boğulmazsam bitene kadar devam ederim gibi duruyor, hayırlısı. :D
Seninle nihayet ortak bir dizimiz var :Z
Bende çok beğendim.
Çekim, müzik ve oyunculuklar harika.
Aksiyonu boldu. İzlerken hiç sıkılmadım.
Ben 1 sahneye şaşırdım. Diğerlerini tahmin ettim.
Senaryoda güzel, daha dizi yayindayken @Aserat a sordum kaç bölümlük iş diye çünkü böyle kaliteli diziler genelde bir sezonluk oluyorlar. Uzatılınca senaryoda saçmalama durumları oluyor.

@kerem diğer konuda sormuşsun dizi hakkında burdan okursun cevabımı.
Ben diziyi çok beğendim. Ben asla reytinge baksam, aksine reytingi az olan dizileride genelde tercih ederim. İkinci sezon sıkılabiliyorum dizilerden :A