Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
18. BÖLÜM

Sonunda izleyebildim bölümü, güzel bir bölüm olmuş. Ferman ile Kuzgun öz kardeş çıktı, son sahnede bu ortaya çıktı. Kuzgun da mektubu gördü, Neşe mektubu alır mı engeller mi orası muamma.

Dila & Kuzgun sahneleri güzeldi, dizi bitmeden doya doya izlesek birkaç sahnesini daha... Güneş ve Kuzgun da yakışıyor aslında ama KuzDil varken şu an için düşünemeyiz maalesef. Meryem buldu öğretmen kızı hemen yemeğe davet etti. :T:

Kartal da Ferman'ın yanında işe başladı, çok saf bu Kartal. Dizilerdeki salt saflara sinir oluyorum.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
19. BÖLÜM

Güzel bölümdü yine, diyalog ağırlıklı geçse de sıkmadan izlettirdi. Yusuf Adıvar'ı öldüren isim Ferman'mış, benim için şok gelişme oldu. Babasını vurmuş ama hala bilmiyor tabi... Neşe de kimse bilmesin diyor, Meryem'e anlatıyor. :T:

Kumru ve Cihan sahneleri biraz gülümsetti lakin Cihan, Kumru'yu görünce epey bozuldu. :( Halbuki ikiliyi daha çok izlemek isterdim.

Güneş son sahnede Ferman ile ilişkisini Kuzgun'a açıkladı, Kuzgun epey şok oldu. Güneş de Kuzgun'u öperken Dila gördü...

Dizide bu kadar rastlantısallık yoktu ya, bu sezon tek bölümde kaç kere rahatsız etti beni. Güneş hastanede Kuzgun'a yanaşır, o sırada Dila gelir. Güneş ile Kuzgun öpüşür, o sırada Dila gelir. Altta biri konuşur, Dila duyar. Bu basit rastlantısallar hoş durmuyor bence.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mutlu son olsun ya zaten 2.sezon sanki başka diziyi izliyormuşum hissine kapıldım bari KuzDil’imiz mutlu olsun :bhr:
Dila ve Kuzgun evleniyor, kareler düşmüş sosyal medyaya. Lakin ben finalde Kuzgun'un öleceğini düşünüyorum, 'Kara Sevda' senaristleri finalde de Kemal'i öldürmüştü. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dila ve Kuzgun evleniyor, kareler düşmüş sosyal medyaya. Lakin ben finalde Kuzgun'un öleceğini düşünüyorum, 'Kara Sevda' senaristleri finalde de Kemal'i öldürmüştü. :A
Niyeyse ben de öyle düşünüyorum hatta sezon başında Kumru’nun olayları anlatışı falan sanki Kuzgun öldü de, hikayesini kitaplaştırıyor gibi geldi. :A

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Niyeyse ben de öyle düşünüyorum hatta sezon başında Kumru’nun olayları anlatışı falan sanki Kuzgun öldü de, hikayesini kitaplaştırıyor gibi geldi. :A
Aaa evet, çok mantıklı bu durum. Kumru abisi için bir kitap yazıyor olabilir, çok mantıklı geldi şu an. Kuzgun öldü o zaman kesin... Ferman da ölür büyük ihtimalle.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aaa evet, çok mantıklı bu durum. Kumru abisi için bir kitap yazıyor olabilir, çok mantıklı geldi şu an. Kuzgun öldü o zaman kesin... Ferman da ölür büyük ihtimalle.
Doğru çıkarsa güzel olur. :A

Güneş de canına kıyıyor herhalde fragmanda elinde bıçak var sanki. :A Gereksiz şey. :A Ferman da geberip gitsin Onur Saylak olmasa boş bir karakter cidden beklediğimiz bu muydu yani. :F

Finalde Minnet Eylemem çalsa bari...

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğru çıkarsa güzel olur. :A

Güneş de canına kıyıyor herhalde fragmanda elinde bıçak var sanki. :A Gereksiz şey. :A Ferman da geberip gitsin Onur Saylak olmasa boş bir karakter cidden beklediğimiz bu muydu yani. :F

Finalde Minnet Eylemem çalsa bari...
'Kara Sevda' senaristleri uğraştırıp uğraştırıp olaylı finalle bitirecek. 'Kara Sevda'yı izledin mi bilmiyorum lakin Kemal ve Nihan kavuşsun diye iki sezon bekledik, iki sezon ful olaylı geçti. Sonunda tam kavuştular derken pat finalde iki erkek başrol de öldü. Bombayla ölmüştü. :T:

Ferman bence de boş karakter, Onur Saylak bu karakteri kabul etmemeliymiş. Hiç tanınmadık bir ismin de üstesinden kalkabileceği bir karaktermiş, bu sezon yeni katılan isimlerden sadece Güneş dikkatimi çekti. Neşe karakteri de doğru yansıtılmadı bence, felaket habercisi gibi soğuk soğuk dolanıyor. Meryem de yine kötü haberci... Cihan da olmasa gülümsetecek unsur yok dizide. :A

Son sahnede Kuzgun vurulup ölüyor, tam o sahnede 'Minnet Eylemem' yükseliyor...