Star Kuzgun - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
3. BÖLÜM

Harika bir bölümdü, dizi bu bölümle birlikte açıldı vallahi. Kuzgun ve Dila sahnelerini bayağı beğeniyorum, eskilerden konuşmaları güzeldi.

Kesik'in öldürülmesine üzüldüm ama öleceği en baştan belliydi, Kesik'in ölümünden sonra Barış Arduç'un oyunculuğu ayakta alkışlanır. Adam yaşadı o anı...

Ali'ye ayar oluyorum, onun yüzünden Kesik öldü. Tabi orada da komplo kurdular o ayrı da o adamı otobüsten alıp götürmeseydi olmayacaktı bunlar...

Kuzgun ve Meryem'in karşılaştığı sahne güzeldi, aynı şekilde Kumru ile sahnesi de güzeldi. Kumru'yu bayağı beğeniyorum, çok tatlı kız. Kartal ile tanışmadılar, diğer bölüme tanışır onlar da. Tabi kötü hava hakim ama olsun.

Son sahne şok oldu tabi, Şerif'i öldürdü Kuzgun. Bu hamleyle Rıfat'ın gözüne girer, güveni de kazanmış olur. :A

Tabi başımıza Bora belası çıkıyor...

Dizi benii kırmızı yerde yakaladıydı ama 2 bölümdür pek haz almıyorum bende:( 2.yorumunu göremedim:A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Offf sen de mi Bora'cısın :( Nesini beğeniyorsunuz şunun:( Şık bi hareketi bile yok (eldiven olayı hariç) @Çiğdem
Boracı değilim tabi ki Kuzgun dururken neden Boracı olsun ki birisi? :bhr: Ama ikilinin karşılaşmaları güzel, bayağı kaos çıkar. :Z

Bora ve Kuzgun üzerinden Dila sahneye çıkacak işte. Aklıma Kara Sevda geldi. Orada da Emir ve Kemal'in karşılaması üzerinden Nihan'ı görmüştük. İki sezon boyunca ikilinin çatışması vardı. Senaristler aynı olunca havayı da alabiliyoruz. Kara Sevda'da da Kemal'in bir kız bir oğlan kardeşi vardı, burada da Kuzgun'un bir kız bir oğlan kardeşi var. Araları pek iyi değil ikisinde de. Kız tarafı zengin, erkek tarafı fakir. Daha sonra erkek tarafı zenginleşiyor falan. Senaryo benzer bir bakımdan. :D (Yine Star, yine Ay Yapım, yine çarşamba :A) Ve yine karşısına Diriliş Ertuğrul var...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Boracı değilim tabi ki Kuzgun dururken neden Boracı olsun ki birisi? :bhr: Ama ikilinin karşılaşmaları güzel, bayağı kaos çıkar. :Z

Bora ve Kuzgun üzerinden Dila sahneye çıkacak işte. Aklıma Kara Sevda geldi. Orada da Emir ve Kemal'in karşılaması üzerinden Nihan'ı görmüştük. İki sezon boyunca ikilinin çatışması vardı. Senaristler aynı olunca havayı da alabiliyoruz. Kara Sevda'da da Kemal'in bir kız bir oğlan kardeşi vardı, burada da Kuzgun'un bir kız bir oğlan kardeşi var. Araları pek iyi değil ikisinde de. Kız tarafı zengin, erkek tarafı fakir. Daha sonra erkek tarafı zenginleşiyor falan. Senaryo benzer bir bakımdan. :D (Yine Star, yine Ay Yapım, yine çarşamba :A) Ve yine karşısına Diriliş Ertuğrul var...
KS ilememiştim sayende iki seonu yuttum :F @Çiğdem @xemrexxx özette yiğitt gibi olun:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Barişi övmuyordun gittin çapsiz herifi övüyordun :A Ayrıca @Yiğitt için adama bıyık bıraktırdık diziyi bir bölüm bile izlemedi. Bariş bıyıktan rahatsız terletiyormuş:A
Konudaki yorumlarımı okumaman üzdü... Tabi ki izliyorum, iki gün önce son bölümü izleyip yorumu bile yaptım. Aşk olsun. :T:
Hhaha siz anca benim potlarımı görün gerçi genlerden dolayı abiciğimde burda dizi konusunda hergün yazan adama ne diyor :F :F :F @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
KS ilememiştim sayende iki seonu yuttum :F @Çiğdem @xemrexxx özette yiğitt gibi olun:A

Bende fark ettim o benzerliği zaten @sokak sanati na önermiştim geçen seversin izle diye ama o başlayana kadar bitecek gibi :F :F :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Dila, Kuzgun'u ihbar eder diyordum ama Kuzgun'u kurtardı tam aksine. Ters köşe yaptılar, Rıfat'ın da bilgisi varmış tabi.

Kartal, iş yerinin Kuzgun tarafından yakıldığını öğrendi. Kumru söyledi yani. :X

Kuzgun ve Dila'nın bardaki sahneleri güzeldi, Dila'nın 'Delikanlım' yorumu kulaklarımızı kanattı. :(

Şermin, Şeref'in Kuzgun tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Bora ortalığı iyi karıştırıyor...

Ali, Kuzgun'u dövdürttü. Kuzgun eve girdi sonunda, Meryem ile barışacaklar inanıyorum. :bhr:

Son sahnede Rıfat gözaltına alındı...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Kuzgun ve Dila aralarındaki bağlar tamamen koptu, uzun süre ikiliyi izleyemeyeceğiz sanırım. :(

Rıfat Bey hapise girdi, Kuzgun'un olayı epey işe yaradı. Tabi kendisi de ifşa oldu, herkes Kuzgun'un yaptığını öğrendi.

Kuzgun ve ailesi hafiften yanaşmaya başladı. Kuzgun'un kardeşlerine pamuk şeker aldığı sahne güzeldi, anlamlıydı.

Kumru'nun çalıştığı gazeteyi Şermin aldı, ortalığı karıştıracak oradan.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,554
Puanı
1,061

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Olmamış
Reactions: Aserat

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Kuzgun ve Dila'nın sahneleri güzeldi. Evlendiler, artık aynı odadalar. :Z Karşılıklı sahnelerini daha fazla izleyebiliyoruz bu şekilde.

Son sahnede Dila vuruldu Kuzgun'u korumak için, helal kız sana. :Z

Kuzgun ve Kumru'nun sarılması ve oradaki konuşmaları güzel sahnelerdi. Kartal ile de barış sağlansa çok iyi olacak...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Vay be, bizim Behram Adıvar Terzi amca çıktı ya. :eek: Hiç beklemediğim bir isimdi ama düşününce mantıklı geliyor tabi...

Ali ve Kuzgun'un planı işe yaradı en azından, Bora'yı da oyuna getirdik böylece.

Kuzgun'un Dila'ya hasta bakıcılığı yaptığı sahneler güzeldi. :X

Kartal ve Ali'nin karısı arasında da rüzgarlar esmeye başlıyor, hayırlısı. :F