Kurtlar Vadisi VATAN Yorum&Sohbet Konusu

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:FÖyle valla ben şu yaşıma kadar bir kere sinemaya gittim oda cem yılmaz gora filmine abimler kızkardeşim gidiyorlardı benide götürmüşlerdi ondan sonra bir daha gidemedim
Boşver cnm hiç yorulduğuna deymez :A geçte olsa nete düşmesini beklemek daha mantıklı sinema ortamı iyi bir ortam değil :A

son örümcek adam filmi hemen düşmüştü onu izlemiştim :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Boşver cnm hiç yorulduğuna deymez :A geçte olsa nete düşmesini beklemek daha mantıklı sinema ortamı iyi bir ortam değil :A

son örümcek adam filmi hemen düşmüştü onu izlemiştim :A

:A:A Bak yaa sinema daha iyi bence ne Vadi daha düşmez ama nete ya

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@-KADİR-- terbiyeni takın kaç yaşındasın bilmiyorum ama klavye erkekliği yapma, Konuşacaksan insan gibi konuş ya da yerinde otur.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@-KADİR-- terbiyeni takın kaç yaşındasın bilmiyorum ama klavye erkekliği yapma, Konuşacaksan insan gibi konuş ya da yerinde otur.
Bu özdeyiştir ; büyükler ne güzel söylemişler.Bu toplara giriyosan cevabını alınca bozulmayacaksın, sizi ciddiye alıp cevap vermek bile zaman kaybı benim için izah edeyim okudugunu anlayamamışsın yetmemiş troollük faaliyeti yürütmeye kalkışmışsın ve dediğim özdeyişteki çıkan anlam gibi saçmalamışsın anlayabilmişsindir umarım.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Sana ne oluyor? Biri küfür eder, diğeri mafyacılık oynar. Edepli konuşmayı bilmeyenlerin bu forumda yeri yok.
Sana mı soracaz onu bize nasıl konusacagimizi öğretiyorsun seni daha önce de uyardım şikayeti olan şikayet butonu altta kimse nasıl konuşmamız gerektiğini söylemeyecek bak üstte açık ve net kışkırtıcı mesaj atmışsın cevabını özlü sözle almışsın zoruna gidiyorsa yazmadan önce düşün
Forumda yeri yokmuş ona da sen mi karar veriyon ulan azıcık karşılık verince mafyacilik oynuyor oluyoruz karşında velet yok senin

Seninde kendi nazarımda kategorini değiştirdim
Fazla yüz verince ne olduğunu daha önce gördük aga

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Son düzenleme: