Kurtlar Vadisi Pusu'da Hata !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan denizz19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Alınma be takas. Şakasına takılıyor bence. :D
öyle bi yazıyo ki sanki polatı necati şaşmaz yerine başkası oynamışta bize yutturmuşlar gibi :D neymiş hata isviçrede ormanda çıkan çatışmada ağaçlardan birinde ömer&naz yazıyomuş ee olamaz mı belki isviçrede yaşayan türkler yazdı olur mu olur :D

eğer kamera geçiş yaparken falan gözüktüyse önemli değil ama bilerek gösterildiyser hata olmuş ayrıca vadinin ayrıcalığı ne ki çekim-mantık hataları tek konuda toplanıyor :)

eğer kamera geçiş yaparken falan gözüktüyse önemli değil ama bilerek gösterildiyser hata olmuş ayrıca vadinin ayrıcalığı ne ki çekim-mantık hataları tek konuda toplanıyor :)
çatışma sırasında kamera durup o ağacı mı gösterecek Allah Allah :kiki: durup 5 dk o ağacı gösterse bile hata olamaz bu isviçre de yaşayan çok türk var dediğim gibi :)

Bu bölüm kısa çekildi ya hızlı olsun diye İsviçre yerine Aşıklar parkında çekilmiş bence bölüm. :D Kızma takas sadece şaka. :D

plakalara ne diyeceksin :)
istanbuldan gelmiştir ne var bunda cahit akif cahitin yanındaki adam bunlar hepsi istanbuldan geldi margarette sık sık istanbulda hata denmesi için net olması lazım
34 plaka olayını ben görmedim dediğim gibi

istanbuldan gelmiştir ne var bunda cahit akif cahitin yanındaki adam bunlar hepsi istanbuldan geldi margarette sık sık istanbulda hata denmesi için net olması lazım
34 plaka olayını ben görmedim dediğim gibi
Tüm rafiği kapsayacak kadar ist arabaları mı gitmiş taaa isviçreye yani :kiki: :kiki:

Hata veya değil uzatmayın başka sitelerde görülmüş ki açılmış forumda. :D

bunlar bi takın uydurmalar kim çıkarıyo bu lafları kim kim kim :D ulvi reis aklıma geldi :D

okuyunca kahkaha attım ben o oyunları çocukken bile oynamazdım şimdi hayatta oynamam half life ne ya :kiki:
Bende zaten o yaşlarda oynardım, ondan sonra bi eğitim girdi araya, gençliğimi aldı benden :d

Kurtlar Vadisi Pusu'ya cok fazla rastlayamiyorum maalesef. Dün aksam denk geldim ve izledim. Sayilarla hasir nesir olan birisi olarak plakalar direk gözüme carpti. Plakalar "BE 846XXX" idi, yani Bern kantonuna ait arabalar. Plaka numaralarini ögrenmek icin maalesef ücretli bir telefonu aramak gerekiyor Bern icin.

Yani 34 plaka konusu dün aksam ki bölüm icin gecerli degildir. Eski bölümlerde var mi bilemem ama dün aksam öyle birsey yoktu.

Digeri ise cok komik, hata bile degil. "Naz ve Ömer" yazmis birileri ne güzel iste. Isvicre'de 70 bin küsür Türk yasiyor, ben dahil. Yani belki o Ömer ben bile olabilirim :D :D :D