Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Evet @takas çok zor. Bu bayram haziran ayında sünnet ettirdiğimiz oğlumuza sünnet kıyafeti alıp gezdirecektik.Aldık sünnet kıyafetimizi Prensesimize elbisesini mezarlığa gittik tüm aile.Kabri başında dua ettik.Güzel oğlumuzun sünnet fotoğrafları babasının kabrinde oldu.Hergün bir önceki günden daha zor. Onlar babasız kaldı ben kimsesiz. Benim bu dünyada ondan başka kimseye ihtiyacım yoktu ki. O olsun yanımda başka kimse olmasın yeterdi bana. Şimdi herkes yanımda tüm ailemiz. Bu kalabalık içinde o kadar kimsesizim ki. Onsuz hayata Nasıl alışacağız. Ne zaman kavuşacağız?
Ettiğiniz tüm dualar için Allah razı olsun.
Bir an bu yazıyı görünce şok oldum. Kendi kendime ne oluyor dedim. Keşke her şey bir şaka olsaydı. Ama elden bir şey gelmez kaderimizde ne yazılıyorsa elinde sonunda onu yaşayacağız.

Zaten hepimizin gideceği son yer orası değil mi? Sadece sıramız farklı. Abimiz olmadan geçirdiğiniz ilk bayramın zorluğunu biz böyle yaşarken kim bilir siz neler yaşadınız. Abimin mekanı cennet olsun. Elimizden geldiğince her namazdan sonra dualarımızı eksik etmiyoruz. Sizde kendinizi bırakmayın. Maşallah bizzat gördüm iki çocuğunuz var. Onlar için yaşamaya değer. Allah'a emanet olun...

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
''Kurtlar Vadisi Darbe'' filminin senaryosunu daha başka ve daha usta senaristler yazacak.
Darbe filminde oynamak için çok önemli hatta birkaç yabancı oyunculara teklif gönderilecek.
En önemlisi ise Yönetmen koltuğunda ''Serdar AKAR'' Yardımcı Yönetmen koltuğunda ise ''Selahattin Sancaklı ve Sadullah ŞENTÜRK'' yer alacak.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
''Kurtlar Vadisi Darbe'' filminin senaryosunu daha başka ve daha usta senaristler yazacak.
Darbe filminde oynamak için çok önemli hatta birkaç yabancı oyunculara teklif gönderilecek.
En önemlisi ise Yönetmen koltuğunda ''Serdar AKAR'' Yardımcı Yönetmen koltuğunda ise ''Selahattin Sancaklı ve Sadullah ŞENTÜRK'' yer alacak.

diziden haber varmı kadir

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
darbenin çekimleri falan başlasa da onun habeerleriyle idare etsek en azından aga
Bir basın bülteni hazırlayıp oyuncu kadrosu vizyon tarihi senaristi yönetmeni falan acıklamalarıni bekliyozda bakalım ne zaman olacak yakın tarihte başlamazsa sonra zaten kış gelecek 15 temmuz yazin oldu cekimlerde epey aksar vakit bol gibi dursada bence degil

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bir basın bülteni hazırlayıp oyuncu kadrosu vizyon tarihi senaristi yönetmeni falan acıklamalarıni bekliyozda bakalım ne zaman olacak yakın tarihte başlamazsa sonra zaten kış gelecek 15 temmuz yazin oldu cekimlerde epey aksar vakit bol gibi dursada bence degil
aynen aga nasıl yapacaklar büyük merak konusu ufaktan bir fragman falan çıksa aslında heycanlandırmaya yeter

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aynen aga nasıl yapacaklar büyük merak konusu ufaktan bir fragman falan çıksa aslında heycanlandırmaya yeter
Aynen bu da yapılmalı ırak da da gladio da da ilk teaser vizyon tarihinden epey once yayınlanmıştı senarislerde degisecwk deniliyor heryer soru işareti

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aynen bu da yapılmalı ırak da da gladio da da ilk teaser vizyon tarihinden epey once yayınlanmıştı senarislerde degisecwk deniliyor heryer soru işareti
aga sadullah şentürk olayı doğruysa efsane olur be o adamın çektiği bölümlere ayrı bir hastayım

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
14369931_1774281429480478_7876791387247879349_n.jpg