Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
aga karar verecek bişey yok başka şansım yok :D bilmiyorum daha açıklanmadı en geç ekim gibi belli olur olmazsa direk askere

aga işim olsun ne olursa olsun herşeyi yapmaya hazırım
Benim babamda tutturmuş okula gitme uzman çavuş ol diye 6 sene uzman çavuşluk yaptıktan sonra kamuda istediğin yere gidebiliyormuşsun bir değerlendir.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
aga karar verecek bişey yok başka şansım yok :D bilmiyorum daha açıklanmadı en geç ekim gibi belli olur olmazsa direk askere

aga ne acelen var hemen askere gidecen ya? İş bulmadan askere gidersen askerlik zamanların sıkıntılı olur

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Bakar kör kardeşim benim üstte ki yazıyi görmedin herhalde :D
Aha sen nerde sampiyon oldun valla gormediydim

Benim babamda tutturmuş okula gitme uzman çavuş ol diye 6 sene uzman çavuşluk yaptıktan sonra kamuda istediğin yere gidebiliyormuşsun bir değerlendir.
Benim bildigim oyle birsey dedigin sekilde yok istedigin yere falan hayal soyleyeyim

Hayırlısı olsun aga daha zaman var

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Öyle dünya yok diye biliyorum. Uzman çavuşluk yapan arkadaşlarım çoğu uzman çavuşluğu bıraktı .O işler öyle olmuyor basit değil adamın anasını ağlatıyorlar.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
istediğin yer mi :D böyle bişey varmıydı ya araştırayım :D

nasıl sıkıntılı olur aga anlamadım
Aga şimdi askerlik zamanında kafanda bir sürü dertlerin olur .Zaman geçmez demek istiyorum .İlk önce hayatını yola sok ondan sonra askere gidersin.

Aynen İnşallah kurtaririz kendimizi. Benimde büyük sıkıntılarım var bende bu sene okula gidemicem büyük ihtimalle
Dertler bitmez aga .Sıkıntısı olmayan insan yoktur, her zaman Allaha şükretmek lazım .

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga şimdi askerlik zamanında kafanda bir sürü dertlerin olur .Zaman geçmez demek istiyorum .İlk önce hayatını yola sok ondan sonra askere gidersin.

Dertler bitmez aga .Sıkıntısı olmayan insan yoktur, her zaman Allaha şükretmek lazım .
aga boş kalırsam daha büyük sıkıntılar olacak askere gidince zaten orda kalacam astsubay olmaya çalışacam :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Panafilm stüdyosunda hareketli saatler yasandı ... Önce senarist Ayşe sonra yönetmen Doğan Ümit karaca stüdyoya geldi ve iki senaristin daha katılması bekleniyor ve de şuan için senaryo yazılmaya başlanıldı :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Yeni Sezon İçin Düşünülen Oyunculardan Bazıları
Serhat Tutumluer
Tardu Flordun
Mert Kılıç
Nail Kırmızıgül