Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Galada izledim aga yarını bekleyin Serdar Akar üstad hakkını vermiş :F
Oha nasıl izledin lan 10 üzerinden kaç verirsin size kimseye bilgi vermeyin mi dediler sen 15 kişi arasına mı girdin galaya nasıl katildin bunları cevaplamani bekliyorum :D

Aaa sen Galaya gittinmi Batuhan grçektenmi çok sevindim ya:D
Sürpriz varmı usta :D
Oha nasıl izledin lan 10 üzerinden kaç verirsin size kimseye bilgi vermeyin mi dediler sen 15 kişi arasına mı girdin galaya nasıl katildin bunları cevaplamani bekliyorum :D
Durun soluklanayım hepsini cevaplayacağım :F

Galada sadece 15 kişi yoktu 1 salonu kapatmışlar salon komple doluydu, beni de dün akşam basın kadrosundan çağırdılar öyle gittim işte :D

Girişte dışarı görüntü akmasın diye cep telefonlarını kameraları falan topladılar. Genel fotoğraf çekiminden sonra salona girdik usta konuştu işte yaşadığımız sorunları anlatmaya çalıştık falan dedi sonra fragmanı verip o seçilenlerin yorumlarını aldılar. Fragman hakkında diyeceğim patlama sahneleri falan çok fazla ve Irak'taki kadar gerçekçi gerisini de yarın öğrenirsiniz :F

@Emin Özaltun merak ediyordur senaryoyu Pana Yazım Grubu yazıyormuş yani korkmuşlar kendileri yazıyorlar yine :F

Galada sadece 15 kişi yoktu 1 salonu kapatmışlar salon komple doluydu, beni de dün akşam basın kadrosundan çağırdılar öyle gittim işte :D

Girişte dışarı görüntü akmasın diye cep telefonlarını kameraları falan topladılar. Genel fotoğraf çekiminden sonra salona girdik usta konuştu işte yaşadığımız sorunları anlatmaya çalıştık falan dedi sonra fragmanı verip o seçilenlerin yorumlarını aldılar. Fragman hakkında diyeceğim patlama sahneleri falan çok fazla ve Irak'taki kadar gerçekçi gerisini de yarın öğrenirsiniz :F

@Emin Özaltun merak ediyordur senaryoyu Pana Yazım Grubu yazıyormuş yani korkmuşlar kendileri yazıyorlar yine :F

He ne güzell sevindim adına Batuhan pana yazım grubumu o grupta inşallah cahit yoktu batuhan:T:

Fragman uzun mu kaç dakka

Oyuncu kadrosunda fazla kimse yok fetöyü canlandıran biri var bir de uzun saçlı biri var onun dışında polat cahit erhan yasin o kadar :D Galiba sinem hanım konuk oyuncu o da fazla gözükmedi :F

Fragmandan belli olurmu cnm ne kadar olduğu :D filmi izleyince anlarız onu bence fetoyü canlandıranın adını öğrenemedinmi :D

Ranini fragmanı beğenmis

Ranini de yorumu bulamadım Kadir sen nerde okudun Raninin yorumunu ya

Son düzenleme: