Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,618
Puanı
1,060
Aga yeni görüyorum bildirimlerde sorun var. Eyvallah hoşgördük :)

hoşgördük abla :)

Vadiyle ilgili de umudum kalmadı bu saatten sonra dizinin devam edeceğine pek ihtimal vermiyorum. Film de 15 Temmuz'un yıl dönümüne anca yetişir.

Evet cnm bildirimle ilgili sorunlar var forumda etiketlendiğim zaman görmüyorum bende :D

Vadi ile ilgili benim umudum var bence eğer dizi devam edecek diye düşünüyorum filmi
çekip çekmediklerini bilemiyorum arkadaş bir açıklama yapsalar iyi olacak ya @-KADİR-- di
sanırım yapım ekibide ayrılmış demişti sanırım bana göre hazırlıkları devam ediyor gibi geliyor;)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
kesinlikle öyle ; öylede o birşey de ortaya çıkacakmış o noktada şüpheli
Benim anlamadığım şey şu Necati bey napıyor acaba ? Adam kendini inşaata mı verdi ? Vadi kitlesine ayıp ediyorlar insanları en ufak bir bilgi kırıntısına bile muhtac edip öylece bırakıp gidiyorlar. Ayıp yaptıkları böylesine kadirşinas insanlara reva mı bu. Yazıktır yani.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Benim anlamadığım şey şu Necati bey napıyor acaba ? Adam kendini inşaata mı verdi ? Vadi kitlesine ayıp ediyorlar insanları en ufak bir bilgi kırıntısına bile muhtac edip öylece bırakıp gidiyorlar. Ayıp yaptıkları böylesine kadirşinas insanlara reva mı bu. Yazıktır yani.
ya da belirsizlik hakim; ne olacağı belli olmadığı için kendilerini bağlayıcı bir açıklama yapmak istemiyorlar

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
klasik pana film ; oldum olası markayı parlatmada hep geri durmuştur iletişim bilgilendirme falan yok seviyesindedir
Aynen pazarlama ve reklam stratejisi yerlerde sürünüyor. O şirkete benim gibi yırtık bir müdür lazım. Bir tane lakayit adam bırakmam asker olur hepsi asker. :A