Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Erken Bitecek!

İntikam umarım bunu fırsata çevirip yükselişe geçer artık. Bu bölüm heyecanlı olacak zaten.

çelişki olurdu ne kahramanı dizide işlediği lile gerçek hayatta konuştuğu o ka zıt olur mu hiç

yanlış anladınız o bakımdan demedim necati şaşmaz destekleseydi gezi
olaylarını destekleyenler onu kahraman ilan ederdi

yaparlardı merak etmeyin destek vermedi diye o konuşması
alay konusu oldu
ne alaka
fatih terim in ingilizce konuşması ile gs liler de dalga geçiyor yıllardır
ayrıca orya gidenelr yıllardır bu işini çnide olan sanatçılar m.a.alabora,halit ergenç falan

İntikamla vadinin kitleleri ayrı, bi yararı olmaz intikama..

ne alaka
fatih terim in ingilizce konuşması ile gs liler de dalga geçiyor yıllardır
ayrıca orya gidenelr yıllardır bu işini çnide olan sanatçılar m.a.alabora,halit ergenç falan

tamam büyük sanatçılar gürkan uygun bile gitti ne dediğimi anlamıyorsunuz
konu kapandı tmm

Basbakan bakti kendisini kimse dinlemiyor en azindan Vadi den nasipleneyim dedi! Akilli Adam 😉 neyse reytinglerimiz düser ama yine zirvede oluruz

Arkadaşlar nasıl reytinge bakıyorsunuz yahuu. Hiç kurtlar ile intikamin seyircisi bir mi. Kurtlar bitince berene bakarmilar hiç ya))))
Aramızda kalsın nasıl yükselecek aramızda kalsın aksine düşer çünkü kurtlar erken başlayacaktır daha çok aramızda kalsinla çakisacak

tamam büyük sanatçılar gürkan uygun bile gitti ne dediğimi anlamıyorsunuz
konu kapandı tmm
Zorlama anlatamazsin bunun bi ikizi daha var demiş olayim))))

kvp erken başlayınca düşüyorsa aramızda kalsın kvp erken bitince geri alor reytingi düz mantık :S

kvp erken başlayınca düşüyorsa aramızda kalsın kvp erken bitince geri alor reytingi düz mantık :S
Emre bu FORUM hayatim sana bisey anlatmakla geçiyor Vallahi))) Aramızda Kalmasın saat 20:15 gibi başlayıp 22:15gibi bitiyor. Kurtlarla çakışması bir saat gibi. Şimdi kurtlar erken başlarsa 20:30gibi aramızda kalsinin cakismasi 1saat 45dakikaya çıkar. EE bu durumda reytingi artar mi. Akıl var mantık var. Sahi var mi)))

fena mı olmayan hataları bulacağına bana bişiler öğretiyon
ben ar.kalsın 23.15 te bitecek diye düşünüyodum

Yaranmak icin neler yapiliyor. Tebrikler atv.

erken bitecek anlaşıldı insan reklamını yapar birçok insan bu olaydan habersiz bari kendi sitelerinden duyursalar biraz evvel baktım hala bununla ilgili bir haber göremedim