Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Erken Bitecek!

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
polat geziden sonra şimdi de başbakana yardım edecek. polatın reytinglerini almaya çalışacak başbakan))))) gündem ne kadar yogun olursa olsun siyasetin izlenirliği belli. gün birinciliği hakikaten komik iddia. agb de bile 5 reytingi geçemediler siyasiler en hararetli seçim atmosferinde. hatta kılıçdaroglu survivorun 12 reytinginden sonra çıktı 3-4 reyting alabildi. ilk ona girerse iyi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
polat geziden sonra şimdi de başbakana yardım edecek. polatın reytinglerini almaya çalışacak başbakan))))) gündem ne kadar yogun olursa olsun siyasetin izlenirliği belli. gün birinciliği hakikaten komik iddia. agb de bile 5 reytingi geçemediler siyasiler en hararetli seçim atmosferinde. hatta kılıçdaroglu survivorun 12 reytinginden sonra çıktı 3-4 reyting alabildi. ilk ona girerse iyi
gezide bir yardım etti ki inciciler hala konuşuyor :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
gezide bir yardım etti ki inciciler hala konuşuyor :D
hacı sen kurtlar izlemediğin için ordaki planı çözememişsin.. ee sürekli kadın dizileri izlersen olacağı. bu.. p necati şaşmaz yogun ve gergin ortamı yaptıgı! konuşmayala yumuşattı gündem geziyken birde necati şaşmaz oldu. bunu anlamadıysan sana ne diyeyim. neyse sen kadın dizilerini izlemeye devam et ))))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
hacı sen kurtlar izlemediğin için ordaki planı çözememişsin.. ee sürekli kadın dizileri izlersen olacağı. bu.. p necati şaşmaz yogun ve gergin ortamı yaptıgı! konuşmayala yumuşattı gündem geziyken birde necati şaşmaz oldu. bunu anlamadıysan sana ne diyeyim. neyse sen kadın dizilerini izlemeye devam et ))))
kadın dizileri hangileri lo :) maşallah dediğin gibiyse helal olsun iyi destekçiymiş adam 5-10 yıl alay edilmeyi göze almış :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Elbette bir düşüş olacaktır ve bu da en çok İntikam'a yarayacaktır ama atv en çok izlenen dizisine böyle bir strateji uygulamamalıydı. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
ÜFF ya şakaydı yukardaki ama senden önce @Forumdash ın atlamasını beklerdim )))) kadın dizileri saray etrikaları olan diziler hani
Kulağim çınladı için geldim yoksa ne sen nede KVP beni eterese etmiyorsunuz:X Bu arada adama "kadın dizileri izliyorsun" diyerek hakareti ağzından kaçirmişssin.Çevir kazı yanmasın:X @xemrexxx it's a joke man :F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061
Kulağim çınladı için geldim yoksa ne sen nede KVP beni eterese etmiyorsunuz:X Bu arada adama "kadın dizileri izliyorsun" diyerek hakareti ağzından kaçirmişssin.Çevir kazı yanmasın:X @xemrexxx it's a joke man :F:F
kadın dizisi dediği entrikalı-saray dizisinin kalitesine ulaşan bir dizi çeksinler türkiye de de izleyelim napalım mecbur izliyoz daha iyisi yapılana ka en iyisi o :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İntikam'da pek bir değişiklik olmaz bence. İzleyici kitleleri Vadi ile pek uyuşmuyor. :)

erkekler peşembe akşamı kadınların elinden alıyor kumandayı,kurtlar vadisi erken bitince kadınlar açar intikamı
şunu unutmayın türkiye erkek egemen bir toplum

berenist

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
154
Dizi için kötü oldu hafif bir düşüş olur.Bu düşüşten intikam 1 kaç reyting kapar umarım :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Ben şahsen Kurtlar Vadisi Pusu'nun erken biteceğinden dolayı İntikam'ın yüksek derecede reytinglerinde artış yaşayacağını sanmıyorum, ama göreceğiz bakalım yarın. :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek