Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Erken Bitecek!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta yayınlanacak olan 199. bölümüyle erken bitecek. Dizinin hemen ardından 22.30'da Başbakanla Özel programı canlı olarak yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 20.00-22.30 arasında ATV'de!

siscSrmL84LovcvtGrY224cR.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,463
Puanı
1,060
Dizi için bir şey fark etmez, çünkü dizi her türlü başarılı fakat gözle görülür küçük bir düşüş de elbette yaşayacaktır

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Erken bitmesi dizi için büyük dezavantaj.

Bu arada resim olarakta eski resim buldum. :D Çok önemsemezsiniz herhalde. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,272
Puanı
1,061
başbakanın söyleşileri ne ka izleniyor ki yav 23.30 da başlasa da olurmuş :)

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
İntikam'a yarayacak. Bu hafta da 5'in üstüne çıkmazsa zora düşecekti. Şanslı çıktı :) Tabii nereye kadar... Sonraki hafta yine vadiye teslim olacak.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
İntikam'da pek bir değişiklik olmaz bence. İzleyici kitleleri Vadi ile pek uyuşmuyor. :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
hadi ya kötü oldu bu ama yine de zirve garanti

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
lanet olsun atv ye bu nasıl bi saçmalıktır ya inanamıyourm vadi yarın en düşük reytingleri alacaktır lanet olsun diyecek bişey bırakmadılar şu kanaldan kurtulalım başka hiçbişey istemiyorum

Gün birinciliğini bile zorlayabilir. Gündem yoğun ve KVP izleyicisi zaten siyasete meyilli. :):)
bence tüm zamanların reyting rekorunu kırar 30 reytign alır :) admin kaç yıldır forumdayım senden duyduğum en kötü yorum budur bu programın alacağı 2-3 reyting ne gün birinciliğinden bahsediyın ya anlamakta güçlük çekiyorum bu yorumu 13-14 reyting mi alacak alacağı 2 reyting gündem yoğun falan hikaye bunlar ayrıca vadi izleyicisinin siyasete o kadar da meyilli olduğunu sanmıyorum aksiyon daha önemli bizim için vadi izleyenlerin %90 ı da açıp bakmayacak bile bende kesinlikle bakmam ve eğer vadi bu kadar erken biterse büyük bi tepki gelecek bu kanala benim için bitmiştir artık sevdiğim diğer dizileri de netten izlerim vadi hariç bu kanalın yüzüne bakmam daha rezaletin daniskası

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ATV artık gerçekten çok sıktı geçen sezon finalinde böyle olmuştu başka gün kalmadı mı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
tam patlama yapıcaz olan şeye bak ya pana filmin acizliğine de üzülüyorum koskoca kurtlar vadisi zorunlu maçlar dışında asla saatinden şaşmamıştır yemişim gündem özelini ya başka gün mü kalmadı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
lanet olsun atv ye bu nasıl bi saçmalıktır ya inanamıyourm vadi yarın en düşük reytingleri alacaktır lanet olsun diyecek bişey bırakmadılar şu kanaldan kurtulalım başka hiçbişey istemiyorum

bence tüm zamanların reyting rekorunu kırar 30 reytign alır :) admin kaç yıldır forumdayım senden duyduğum en kötü yorum budur bu programın alacağı 2-3 reyting ne gün birinciliğinden bahsediyın ya anlamakta güçlük çekiyorum bu yorumu 13-14 reyting mi alacak alacağı 2 reyting gündem yoğun falan hikaye bunlar ayrıca vadi izleyicisinin siyasete o kadar da meyilli olduğunu sanmıyorum aksiyon daha önemli bizim için vadi izleyenlerin %90 ı da açıp bakmayacak bile bende kesinlikle bakmam ve eğer vadi bu kadar erken biterse büyük bi tepki gelecek bu kanala benim için bitmiştir artık sevdiğim diğer dizileri de netten izlerim vadi hariç bu kanalın yüzüne bakmam daha rezaletin daniskası
Gün birinciliği abartı olmuş ona katılıyorum da A/B'de üst sıraları zorlayabilir. Tabii bu programı çok iyi yere koyma sebepleri iyi reyting alıp para kazanmaktan ziyade başbakana yaranmak. :):)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Gün birinciliği abartı olmuş ona katılıyorum da A/B'de üst sıraları zorlayabilir. Tabii bu programı çok iyi yere koyma sebepleri iyi reyting alıp para kazanmaktan ziyade başbakana yaranmak. :):)
ya yok admin 2-3 reyting alacak fazlasını alamaz ilk 5 e giremeyecek olan yine bize olacak tam bölümünü buldular ya

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
moralimi bozdular durduk yere halbuki ne kadar neşeliydim her zaman aksilikler gelir zaten şu kanaldan biran önce kurtulmamız lazım pana filmde acizmiş gerçekten buna müsade etmelerine inanamıyorum böyle devam etsinler bakalım çok güzel