Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Yorumları (Sezon Finali)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@Doğu @takas aga ben Vadiyi bırakırım siz bırakamazsınız [emoji2] siz bu işi ne sanıyorsunuz? İlk bölümden beri izlediğiniz diziyi bir anda bırakamazsınız açık ve net [emoji2] @batuhankaralar sende bunlara dahilsin [emoji2]

Akşam son sahnelerini tekrardan izleyip geniş bir yorum yapayım [emoji2]

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@Doğu @takas aga ben Vadiyi bırakırım siz bırakamazsınız [emoji2] siz bu işi ne sanıyorsunuz? İlk bölümden beri izlediğiniz diziyi bir anda bırakamazsınız açık ve net [emoji2] @batuhankaralar sende bunlara dahilsin [emoji2]

Akşam son sahnelerini tekrardan izleyip geniş bir yorum yapayım [emoji2]
Ben öyle dediklerinde gülüyorum zaten :-) aynen dediğin gibi

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Son sahne aşırı duygulandırdı be usta... KGT ekibi'ni görmek muhteşemdi..

Gölge'ye çok üzüldüm Ertan saban muazzam oyuncu inşallah yeni sezonda onun gibi saglam bir karakter bulurlar...

Zülfikar Dayı,Timur,Aynura,Talha,Erdem,Alptekin,Akif,Pusat,Tilki,Savcı Leyla,Hüsnü,Gölge gibi efsanelerden en azından 2-3 tanesi durması gerekirken hepsinin gitmesi kötü oldu.. Yusuf mantarını izledik sadece bu sezon.. Bu sezon tek keyif aldıgım sahne ve duygu ile izledigim Sezon Final'i son sahneydi..

Umarım yeni sezonda giden efsanelerin yerini kapatacak yeni oyuncular gelir yoksa Vadi canlanamaz malesef. Zaten yeni sezon'da Cahit veda edecek gibi gerçek hayatta evlendigi için.. Büyük ihtimalle Cahit yerinede bize bol bol mantar Yusuf'u izletecekler.

Yeni sezonda izleyecek misin

Yeni sezondan gerizekalı Yusuf ve Asya'yı görürsem izlemem diye düşünüyorum. Tabi eski efsanelerden 1-2 kişi dönerse olabilir.

Kara'nın dönme şansı var Hakan Boyav ile konuştum ama herhangi bir teklif yokmuş şuanda. Pusat'da mechul dönerlerse yeni sezon gümbür gümbür olur fakat gerizekalı senaristlerden bir halt olmaz.

Yeni sezonda bol bol akrep Asya ve Apaçi Yusuf'u izleticekler gibi duruyor.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Hakan Boyav ( Kara ) Vadi'ye tekrar dönme şansının oldugunu ve dönmek istedigini belirtti, hadi bakalım teklif bekliyor :) Hayırlısı dönerse efsane olur.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Karanın bu saatten sonra diziye girme ihtimali benim dizide oynama ihtimalimden daha az. Adamı delik deşik ettiler... O kurşunlamadan sonra çelik yelek değil çelik duvar bile olsa nafile...

Vadiye eski Kara yerine yeni Karalar lazım. Yoksa bende Karayı çok seviyordum ama bu saatten sonra Kara için elden bir şey gelmez.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Fragmandan herşeyi anladığımız için bölüm şaşırtmıyor son sahnede polat her hangi biriyle konuşsaydı bir daha izlememe kararı alacaktım neyse ki olmadı ve yeni sezonda da izlemeyi düşünüyorum.

bölüme gelecek olursak sönükdü plan muazzam dı ama senaryo hataları vardı sen koskoca konseye gir 1 tane güvenlik kamerası olmasın üstelik orayı armagedon koruyor yani boru değil maalesef biraz orası saçma olmuş geri kalan her şey klasik vadide olması gerekenler

yeni sezondan beklentilerim
iyi bir senaryo, fragmanda her şeyi anlatmaması ve gerçekçi oyunculuk.

Kara bu :) Bir anda ortadan kaybolmayı seviyor, Üstelik ölürken üstünde çelik yelek vs olmuş olabilir

12 tane silahın mermisi boşalana kadar sıkıldı hangi yelekte bu geçirmiyor o kadar kurşunu hakan boyav piyasa araştırması yapmış belli ki :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bölüm resmi hesapta süper izleniyor 2 günde 1 milyon 300 bin olmuş

Hakan Boyav ( Kara ) Vadi'ye tekrar dönme şansının oldugunu ve dönmek istedigini belirtti, hadi bakalım teklif bekliyor :) Hayırlısı dönerse efsane olur.
dönerse efsane değil saçmalık olur :) herkes çok seviyordu karakteri ama egosuna yenik düşüp diziden çıktı hemde delik deşik edilerek. geçti bolu pazarı öyle bir ihtimal yok

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
bölüm resmi hesapta süper izleniyor 2 günde 1 milyon 300 bin olmuş

dönerse efsane değil saçmalık olur :) herkes çok seviyordu karakteri ama egosuna yenik düşüp diziden çıktı hemde delik deşik edilerek. geçti bolu pazarı öyle bir ihtimal yok

Diziden çıkma konusu Hakan Boyav'a bağlı birşey değil :) Biliyorsun genelde Vadi'de sevilen karakterler yollanıyor. Yusuf saçmalığı olacagına bu olsan çok daha iyi :) Zaten Azra,Yusuf, Kenan ve Asya ile yeteri kadar saçmalık yaşadık

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Diziden çıkma konusu Hakan Boyav'a bağlı birşey değil :) Biliyorsun genelde Vadi'de sevilen karakterler yollanıyor. Yusuf saçmalığı olacagına bu olsan çok daha iyi :) Zaten Azra,Yusuf, Kenan ve Asya ile yeteri kadar saçmalık yaşadık
hakan boyav kendisi çıkmak istedi alakası yok