Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm (13.Sezon Finali) Fragmanı

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Çakır gittiginde yerini dolduracak Memati,Abdulhey,Erhan(Ozamanki), Aslan Amca, Laz Ziya gibiler vardı.

Zülfikar Ağa, Akif,Mete,Aynura,Pusat Çakır,Timur,KGT ekibi,Tilki,Raskoln,Deli Hüsnü bunların yerini kim dolduracak?

Azra :A Azra:A AZRA :A Yusuf? :A Asya Nam-ı diger Zeynep :A Kertenkele Cahit tek başınamı dolduracak bunca adamın yerini?

Cahit öyle bir gaza geldiki yeni sezonda Usta'nın yapamadıklarını yapar, mekanın başına geçer emir verir gerçi şimdi bile Erhan gibi bir adama emir veriyor kertenkele...

Malesef gidenlerin yerini dolduracak kimse yok! Yeni sezonda giden ekibin boslugunu anca Kenan İmirzalıoğlu,Kıvanç T, Haluk Bilginer, Mehmet Ali Alakurt vs gibi adamlar doldurabilir gibi. Ama bu senaristde o akıl oldugunu sanmıyorum Yusuf ile devam etmeyi tercih eder diye düşünüyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Bana heyecan ı veren Yusuf ve maskeli oldu ! @vadikızı

Bana yusuf heyecan vermiyor da diğer karakterlar mesela gölge bana
çok heyecan veriyor

Çakır gittiginde yerini dolduracak Memati,Abdulhey,Erhan(Ozamanki), Aslan Amca, Laz Ziya gibiler vardı.

Zülfikar Ağa, Akif,Mete,Aynura,Pusat Çakır,Timur,KGT ekibi,Tilki,Raskoln,Deli Hüsnü bunların yerini kim dolduracak?

Azra :A Azra:A AZRA :A Yusuf? :A Asya Nam-ı diger Zeynep :A Kertenkele Cahit tek başınamı dolduracak bunca adamın yerini?

Cahit öyle bir gaza geldiki yeni sezonda Usta'nın yapamadıklarını yapar, mekanın başına geçer emir verir gerçi şimdi bile Erhan gibi bir adama emir veriyor kertenkele...

Malesef gidenlerin yerini dolduracak kimse yok! Yeni sezonda giden ekibin boslugunu anca Kenan İmirzalıoğlu,Kıvanç T, Haluk Bilginer, Mehmet Ali Alakurt vs gibi adamlar doldurabilir gibi. Ama bu senaristde o akıl oldugunu sanmıyorum Yusuf ile devam etmeyi tercih eder diye düşünüyorum.

Yusuf denize düşüyor yaşayacakmı bakalım @resul arkadaşın dediğine göre
zeynep falan ölecek diyor

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,687
Puanı
280
Tüyo : Yeni sezonda Vadi bomba gibi
- Konsept değiştiriyor
- Oyuncu kadrosu değişiyor
- Kanal değişme ihtimali olabilir

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Fragmanı beğendim. Tek temennim Gölgeye bir şey olmaması.

O kadar adam vurdular iyi hoşta bu adamların yeri nasıl dolacak? Onu geçtim madem öldüreceksiniz en azından uzun vadede öldürün. Mesela Pusatı 4-5 bölüme yayıp bütün konuyu oradan ilerleyebilirlerdi ya da Tilki, Raskoln hatta Hüsnü ve Mete bile diziyi en az 3-4 bölüm götürebilen potansiyele sahipti. Umarım aynı hatayı Gölge de yapmazlar. En azından seneye saklarlar belki yeni gelen oyuncular sevilmez diye.

Herkes öldüğüne göre sezon finali için tek kişi kaldı [emoji17] Erhan [emoji17]

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
O maskenin ardından Polat dışında birisinin çıkacağına ihtimal verebilen var mı :F Bunu büyük sürpriz diye yutturacaklar :D

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
- Konsept değiştiriyor

Bunların değiştireceği tek konsept Yusuf'un saçlar olur. Oyuncu kadrosuda kesin Yusuf'un bi çocuğu olur bide yanına 3-5 tane Kayaoglu hanedanindan birini çevirir oyuncu diye oynatırlar sorun yok :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Herşey Yoluna Girmişken Cahit ve Safiye'nin Düğünü Kana Bulanır....!!!
@-KADİR- yine düğün var aga :D

- Konsept değiştiriyor
kim diyor bunları kardeş herkes kafasından bişey uyduruyor inanmayın

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Her şey yoluna girmişken mi :F Her şey daha da boka batmışken olacak orası aga :A
aga tahminime göre tapınakçıları bastıktan sonra düğün olacak orda baskına verecekler artık kim ölürse umarım erhan ölmez bari o kalsın

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
yok aga ya öyle deme erhan ölmesin :D
Aga rezil edilecekse ölsün daha iyi. Şimdiden Cahit onu ayakçı yaptı bile onu getir Erhan bunu getir Erhan haritayı getir Erhan..

Polatı saymıyorum çünkü Polat Alemdar 10. Yıl'ın sonunda Akif tarafından boğularak ölmüştür benim gözümde. BeyazTvde izleriz bir kaç haftaya :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga rezil edilecekse ölsün daha iyi. Şimdiden Cahit onu ayakçı yaptı bile onu getir Erhan bunu getir Erhan haritayı getir Erhan..

Polatı saymıyorum çünkü Polat Alemdar 10. Yıl'ın sonunda Akif tarafından boğularak ölmüştür benim gözümde. BeyazTvde izleriz bir kaç haftaya :)
polat alemdar yorumu hariç her dediğine katılırım polat aynı polat aynı efsane aynı mükemmel oyuncu

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Herşey Yoluna Girmişken Cahit ve Safiye'nin Düğünü Kana Bulanır....!!!
@-KADİR- yine düğün var aga :D

kim diyor bunları kardeş herkes kafasından bişey uyduruyor inanmayın
Ben dügün olmaz demedim sadece düğün yok dedim :d: o zaman uzun olacak bolüm hepsi nasil hizli gelisecekse ilk fragmani gorunce dugunluk birsey goremedik amma olsun

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Evet artik erhan bile olebilir heyecanla bölümü bekliyoruz (totem içerir) son zamanlarda kime ölmez dediysem öldü

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
O maskenin ardından Polat dışında birisinin çıkacağına ihtimal verebilen var mı :F Bunu büyük sürpriz diye yutturacaklar :D
Kesin olmamakla beraber maskenin altındaki adamın sürpriz olduğunu duydum. Tabi benim tüyolar hep tırt çıktığı içinde kesin konuşamıyorum [emoji2] bölümü izleyip göreceğiz.