Kurtlar Vadisi Pusu 299. Bölüm Fragmanı

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga bu saatten sonra kimse bu senaristlerden imkansız bu yapamaz demesin. Dün gördük koskoca Tilki yi iki saniyede kahraman yapıp tekrardan çocukça öldürdüklerini onun için artık ne yapsalar şaşırmayacağım.

Sıradaki hedef Gölge.

Tilkiden sonra devreler gitti bende. Belkide ölmüştür ama bilmiyorum bu Pananın işi belli olmaz.
aga tilkinin ölümünü zaten bekliyorduk ama ölümü boktan oldu resmen gel beni öldür dedi adam. dedim orda oturuyor heralde bir planı var böyle saçmalık olamaz
ama pusat çakır çok büyük kayıp oldu seni de ilk kez dünkü kadar sinirli gördüm bunlar adamı dinden imandan çıkarırlar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
eğer bu adama aynı muamele yapılırsa bunların iki yakası bir araya gelmez ölümün bile bir şerefi haysiyeti olur raconu olur
Aga bu saatten sonra kimse bu senaristlerden imkansız bu yapamaz demesin. Dün gördük koskoca Tilki yi iki saniyede kahraman yapıp tekrardan çocukça öldürdüklerini onun için artık ne yapsalar şaşırmayacağım.

Sıradaki hedef Gölge.

Tilkiden sonra devreler gitti bende. Belkide ölmüştür ama bilmiyorum bu Pananın işi belli olmaz.
abisi sosyal medya hesaplarından doğrulamış öldüğünü @Emin Özaltun diyordu aa belki hastanede ölür hastane fotoğrafıda vardı ama ölmediysede bu bölümde ölüceği kesin yalnız ne olursa olsun bu bölüme cenaze sahnesi oluyordu buna engel birşey yoktu şunuda fark ettinizmi polat yanına bile gitmedi ayoll pusatın fragmandakı çatışma sahnesi son bölümün devamı pusatı polat o halde bırakmış çatışmaya gidiyor acaba pusatın yanına gelip öyle sahne olucakmı öldü diyip kestirip atıcaklar anlaşılan dahada adını anan olmaz o_O

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga tilkinin ölümünü zaten bekliyorduk ama ölümü boktan oldu resmen gel beni öldür dedi adam. dedim orda oturuyor heralde bir planı var böyle saçmalık olamaz
ama pusat çakır çok büyük kayıp oldu seni de ilk kez dünkü kadar sinirli gördüm bunlar adamı dinden imandan çıkarırlar
Aga bende tahmin ediyordum öleceğini ama bana kötü senaryo yaz desen yeminle öyle bir ölüm düşünmezdim. Her şeyi geçtim Tilki bu be Tilki. Adam o mekana daha önce iki defa girdi ve tedbir alarak girdi ama bu sefer ayak ayak üstüne atıp orada oturuyor. Hal böyle olunca seyirci de bir plan var diyor. Ama adamlar üstüne Reisi yalvarmaya kadar götürdü. Pusat zaten başlı başına bir kayıp kime üzüleceğimi bilmiyorum artık.

Aga hayatımda ilk defa küfürü bana ettiren Panaya helal olsun ne diyeyim [emoji17]

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga bende tahmin ediyordum öleceğini ama bana kötü senaryo yaz desen yeminle öyle bir ölüm düşünmezdim. Her şeyi geçtim Tilki bu be Tilki. Adam o mekana daha önce iki defa girdi ve tedbir alarak girdi ama bu sefer ayak ayak üstüne atıp orada oturuyor. Hal böyle olunca seyirci de bir plan var diyor. Ama adamlar üstüne Reisi yalvarmaya kadar götürdü. Pusat zaten başlı başına bir kayıp kime üzüleceğimi bilmiyorum artık.

Aga hayatımda ilk defa küfürü bana ettiren Panaya helal olsun ne diyeyim [emoji17]
ayak ayak üstüne atınca dedim bomba falan mı koydu kapıya bu ne rahatlık :D adam resmen gel polat beni öldür diye orda oturmuş bunu yapan adam da tilki andrei
bu adam eski vadi 83.bölümde binadan toz olup uçmuş adam gerçekten akıl almıyor artık

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
ayak ayak üstüne atınca dedim bomba falan mı koydu kapıya bu ne rahatlık :D adam resmen gel polat beni öldür diye orda oturmuş bunu yapan adam da tilki andrei
bu adam eski vadi 83.bölümde binadan toz olup uçmuş adam gerçekten akıl almıyor artık
İşte en çokta bu koyuyor. Artık son iki bölümü izleyip noktayı koyacağım herhalde. Zaten bundan daha kötü olamaz diye düşünüyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy hadi pusatı öldürdün gitsene oradan ayoll orada ne bekliyorsun gerçektende :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
2 fragmandada pusattan haber yok ayoll pusat ölmüş diyip daha adını anmayalım yapacaklar anlaşıldı :-)
Çocuğu kapının önünde bırakıp içeri girdiklerinde anlamıştım böyle bir vefasızlığı yapacaklarını. Muhtemelen kapının önünde bırakmış hatta gömmemişlerdir. Alışılagelmiş ve örnekleri olan bir vefasızlık örneği. Pana Film'e yakışmadı diyemeyeceğim, cuk oturdu :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çocuğu kapının önünde bırakıp içeri girdiklerinde anlamıştım böyle bir vefasızlığı yapacaklarını. Muhtemelen kapının önünde bırakmış hatta gömmemişlerdir. Alışılagelmiş ve örnekleri olan bir vefasızlık örneği. Pana Film'e yakışmadı diyemeyeceğim, cuk oturdu :A
herne olduysa cnm şurası açık polat hiçbirşey olmamış gibi hayatına devam ediyor andreiyide boşu boşuna harcadılar zaten pusatı öldürmüşsün ne halt yemeye orda bekliyorsun ayoll akıl alıcak gibi değil :F