Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ulan pusatta gidiyor bu sefer kararım kesin sezon finaline kadar zeynep ölmez pusat ölürse kurtlar vadisi benim için bitmiştir sinirden kendimi dövecem

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga sen bari yapma biraz gerçekçi ol vadiyi düşünde yorum yap gidenlere ve kalanlara iyi bak
aga usta, erhan , belki de cahit hariç herkes ölebilir kimler kimler gitti şçyle düşün bu ölen karekterler bu sene vardı şikayet gırla gitti bu üçü hariö hepsi ölebilir sağlam bir ekiple senaristle vadi devam eder en gerçekci yorum bu
ha şahsi olarak pusat ın ölmesini istemezdim ama çıkarsa da yolun sonu değil biz kimleri kimleri gömdük

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga usta, erhan , belki de cahit hariç herkes ölebilir kimler kimler gitti şçyle düşün bu ölen karekterler bu sene vardı şikayet gırla gitti bu üçü hariö hepsi ölebilir sağlam bir ekiple senaristle vadi devam eder en gerçekci yorum bu
ha şahsi olarak pusat ın ölmesini istemezdim ama çıkarsa da yolun sonu değil biz kimleri kimleri gömdük
aga artık hiç kimse kalmadı ben kabullenemiyorum bu durumu bak fragmanda hala polat zeyneple uğraşıyor lan öldürün şu kadını öldürün şerefsizler yeter

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
aga artık hiç kimse kalmadı ben kabullenemiyorum bu durumu bak fragmanda hala polat zeyneple uğraşıyor lan öldürün şu kadını öldürün şerefsizler yeter
sen yine devreleri yaktın sakin ol aga ; yav kupayı ben kaybettim sen gerginsin :)

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
agalar görüşürüz ben kaçar hayırlı geceler

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
@takas ne yaptın aga avatarın iyiydi niye değiştin :(

agalar görüşürüz ben kaçar hayırlı geceler
Allah rahatlık versin aga. İyi geceler
yav o kadar sinirlendim ki kupayı falanda unuttum aga yemin ediyorum çıldıracam he fanatik olmak çok kötü bişey keşke vadiyi bu kadar sevmeseydim
Sadece sen mi fanatiksin aga bende en az senin kadar fanatiğim. Allah yardımcımız olsun Vadiyi bu sekilde gorupte elimizden birsey gelmemesi insana koyuyor

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Polatın olandan haberi yok tilki arayınca haberi oldu ne yapsın adam
zeynepten haberi olmasın pusattan olsun abla ama yok bu saatten sonra olmaz adamlar zerre seyirciyi takmıyor yarın ki reyting tablosunu çok merak ediyorum totalde 2 ab de 1 reytingle çakılacaz

Sadece sen mi fanatiksin aga bende en az senin kadar fanatiğim. Allah yardımcımız olsun Vadiyi bu sekilde gorupte elimizden birsey gelmemesi insana koyuyor
aga ben ciddiyim zeynep yaşar pusat ölürse vadiyi bırakacam

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
zeynepten haberi olmasın pusattan olsun abla ama yok bu saatten sonra olmaz adamlar zerre seyirciyi takmıyor yarın ki reyting tablosunu çok merak ediyorum totalde 2 ab de 1 reytingle çakılacaz

Pusata ofisi bıraktı çekti gitti adam benim yolumdan gitmeyenle işim olmaz diyor
erhanlar dedi kumar oynatacakmış diye takmadı polat oysa pusat için neler yaptı
şimdiye kadar yanındaydı pusatın bunu yapmaması lazımdı bence kurtaracak pusatı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pusata ofisi bıraktı çekti gitti adam benim yolumdan gitmeyenle işim olmaz diyor
erhanlar dedi kumar oynatacakmış diye takmadı polat oysa pusat için neler yaptı
şimdiye kadar yanındaydı pusatın bunu yapmaması lazımdı bence kurtaracak pusatı
haftaya ölemse bile yeni sezona çıkamıcak gibi görünüyor cnm pusatla beraber biz kemik kitleyide kaybeder vadi zaten kemik kitle dağılmaya çoktan başladı pusat tuzu biberi olur ip kopar :F