Kurtlar Vadisi Pusu 297. Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aga raskoln e ben de üzüldüm seviyorduk biliyorsun adamımdı zamanında tilki karşısında raskoln demiştik ama buraya kadarmış işte asıl sorun yerini doldurmak onu yapamıyoruz inş bu sefer farklı olur gidenlerin yeri dolar
aga artık o devirler geride kaldı final yapsın vadi ben alışamıyorum yeni gelenlere bu saatten sonra. eskileri tek tek temizliyolar yemin ediyorum vadi değil başka herhangi bir dizi olsa bitirmiştim an itibariyle. ya göz göre göre sevdiğimiz adamları niye öldürüyolar aga yeter vallahi yeter artık
büyük konuşmak istemiyorum ama pusatta ölürse vadiyle ilgili çok radikal karar alacam bünyem kaldırmıyor bu kadar siniri

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
aga artık o devirler geride kaldı final yapsın vadi ben alışamıyorum yeni gelenlere bu saatten sonra. eskileri tek tek temizliyolar yemin ediyorum vadi değil başka herhangi bir dizi olsa bitirmiştim an itibariyle. ya göz göre göre sevdiğimiz adamları niye öldürüyolar aga yeter vallahi yeter artık
büyük konuşmak istemiyorum ama pusatta ölürse vadiyle ilgili çok radikal karar alacam bünyem kaldırmıyor bu kadar siniri

Bence pusat ölmeyecek ya

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ortada gebermesi gereken okadar çok oyuncu varki ayolll

yusuf, kenan , fehmi hakkı kısaca kuzuzadelerin hepsi sonra yusufun sevgilsiiyle birde ortaya çıkan gazeteci kız sonra ariel ve karun acilen bu sezon zaten bunlardan şikayet ediyor millet ve birkaç sevdiğimiz oyuncu kaldı diyoruz bunlarda o şikayet ettiklerimize dokunmuyorlar sevdiğimiz birkç oyuncuyu öldürüyorlar bu uzayan bölümlerin amacıda ortaya çıktı dediğim gibi temizlik olucak anlaşılan daha sırada hüsnü pusat hatta erhan var seneye 13 yıllık vadiye veda edecem zaten son 3 bölüm kaldı :-)

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
hayırlısı aga bu saatten sonra kimseyi vadiyi izle demem sarmıyorsa izlenilmez tabi daha dur pusat gidecek o zaman ne yapacan :X akabinde tilki

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sevilen adamlar bir elin parmağını geçmiyor onları da öldürüyoruz bu saatten sonra vadi alacağı her neticeyi haketmiş yapılan her türlü olumsuz yorumu sonuna kadar haketmiştir. eğer bugün ölenler yusuf zeynep anadolu olsa haftaya uçardık farklı bir hava gelirdi ama olmadı kurtlar vadisi bu kafayla artık ilerleyemez seyirci ne isterse tersi yapılıyor

hayırlısı aga bu saatten sonra kimseyi vadiyi izle demem sarmıyorsa izlenilmez tabi daha dur pusat gidecek o zaman ne yapacan :X akabinde tilki
pusatta ölürse vadi benim içinde biter aga bünyem kaldırmıyor

@-KADİR- tilki ölse o kadar üzülmezdim ama raskoln çok daha faydalı oluyordu vadiye ve sahneleri çok daha güzeldi hüsnüyle bugünkü sahnesi bile müthişti çok yazık oldu çok

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
sevilen adamlar bir elin parmağını geçmiyor onları da öldürüyoruz bu saatten sonra vadi alacağı her neticeyi haketmiş yapılan her türlü olumsuz yorumu sonuna kadar haketmiştir. eğer bugün ölenler yusuf zeynep anadolu olsa haftaya uçardık farklı bir hava gelirdi ama olmadı kurtlar vadisi bu kafayla artık ilerleyemez seyirci ne isterse tersi yapılıyor

Takas yerlerine gelecek karakterler iyi olur belki hemen kötümser olmayalım

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

pusat falan ne biliyim eh işte bizim asıl sıkıntımız başka kuzuzadeler ayrılsın ben fitim en büyük şikayetim onlar

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
ortada gebermesi gereken okadar çok oyuncu varki ayolll

yusuf, kenan , fehmi hakkı kısaca kuzuzadelerin hepsi sonra yusufun sevgilsiiyle birde ortaya çıkan gazeteci kız sonra ariel ve karun acilen bu sezon zaten bunlardan şikayet ediyor millet ve birkaç sevdiğimiz oyuncu kaldı diyoruz bunlarda o şikayet ettiklerimize dokunmuyorlar sevdiğimiz birkç oyuncuyu öldürüyorlar bu uzayan bölümlerin amacıda ortaya çıktı dediğim gibi temizlik olucak anlaşılan daha sırada hüsnü pusat hatta erhan var seneye 13 yıllık vadiye veda edecem zaten son 3 bölüm kaldı :-)

veda etme kızz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
pusat falan ne biliyim eh işte bizim asıl sıkıntımız başka kuzuzadeler ayrılsın ben fitim en büyük şikayetim onlar
aga bu kadarı gerçekten fazla ya bu insanlar kimi sevse çıkartılıyor insanların sesine kulak verilsin artık raskolnü vadiyi izleyen herkes seviyor 1 kişi demez ki raskolnü sevmiyorum ama zeynep yusuf anadoluya herkes küfrediyor ve bu adamlar kral. bak 13 senedir bu diziyi sırtlayan biziz yerle bir etmesini de yine bu millet bilir. sen seni var edenleri takmazsan onlarda seni takmaz